'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Приватне Товариство подало позов про стягнення заборгованості за ЖКП  (Прочитано 49159 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
11.  За  правилами  цієї  статті  забезпечується також доступ осіб,  зазначених  у  частині  першій  цієї  статті, до матеріалів справи, що необхідні для оскарження судового рішення.
Стаття  9  із  змінами,  внесеними  згідно із Законом N 3674-VI (   3674-17  )  від  08.07.2011;  в  редакції  Закону  N  192-VIII ( 192-19 ) від 12.02.2015 }
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3262-15
Не зовсім зрозуміло про оскарження якого рішення йдеться в цьому пункті ст. 9 Закону України "Про доступ до судових рішень"?
У справі, де я відповідач (справі з цієї гілки форуму) рішення ще не прийнято у першій інстанції. А у пункті 11 ст. 9 вказується, що забезпечується також доступ осіб до матеріалів справи, що необхідні для оскарження судового рішення.
Тобто це можна зрозуміти так, що якщо я програю в першій інстанції, то для оскарження цього рішення мені нададуть доступ до матеріалів адмінсправ, на які я посилався на стадії "Відзиву" на позов, з метою, що б провадження по справі було зупинено. Але апеляційний суд розглядає тільки докази, які є в матеріалах справи, які були надані стороною у суді першої інстанції (причому на стадії "Відзиву" на позов), то ж який сенс від того, що мені нададуть доступ до необхідних мені (на стадії розгляду клопотань відповідача) доказів після того, як суд першої інстанції вирішить спір не на мою користь?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Стаття 367. Межі розгляду справи судом апеляційної інстанції

1. Суд апеляційної інстанції переглядає справу за наявними в ній і додатково поданими доказами та перевіряє законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів та вимог апеляційної скарги.

2. Суд апеляційної інстанції досліджує докази, що стосуються фактів, на які учасники справи посилаються в апеляційній скарзі та (або) відзиві на неї.

3. Докази, які не були подані до суду першої інстанції, приймаються судом лише у виняткових випадках, якщо учасник справи надав докази неможливості їх подання до суду першої інстанції з причин, що об’єктивно не залежали від нього.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Цитувати
11.  За  правилами  цієї  статті  забезпечується також доступ осіб,  зазначених  у  частині  першій  цієї  статті, до матеріалів справи, що необхідні для оскарження судового рішення.
Стаття  9  із  змінами,  внесеними  згідно із Законом N 3674-VI (   3674-17  )  від  08.07.2011;  в  редакції  Закону  N  192-VIII ( 192-19 ) від 12.02.2015 }
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3262-15
Так, але це для оскарження судового рішення.
Вимога суду надати копії адміністративних позовів у справах, де Ви не є учасником, є встановленням заздалегідь недосяжних стандартів доказування (за судовою практикою ЄСПЛ).
« Останнє редагування: 27 Грудня 2019, 12:53:51 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А Ви вказували, що, взагалі, ніколи...
українське законодавство не дозволяє "надати копії адміністративних позовів у справах, де Ви не є учасником". Порочне коло замкнулося.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Я вважаю, що якщо рішення суду по цій справі буде не на мою користь, то навіть якщо в подальшому мені вдасться отримати доступ до матеріалів адмінсправ, та зняти копії з тих документів (та надати їх до КАС на стадії апеляції), які просить надати суд для того, щоб повернутись до питання про зупинення провадження в цій справі (до набрання законної сили по адмінсправам, на які я посилався), то апеляційний суд з великою вірогідністю все одно залишить в силі рішення суду першої інстанції, вказавши в постанові щось на зразок того, що мовляв: зупинення провадження по цій справі, до набрання законної сили рішеннями по адмінсправам, по яким було (або буде) відмовлено в позові - не могло вплинути на рішення суду першої інстанції, а у разі якщо у адмінсправах будуть задоволені вимоги позивачів, то відповідач зможе переглянути рішення по цій справі, на підставі нововиявленних обставин.
Але все одно, спробувати отримати доступ до матеріалів адмінсправ - варто.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Але все одно, спробувати отримати доступ до матеріалів адмінсправ - варто.

Варто було від самого відкриття проваджень у справах адміністративної юрисдикції вступати в них третьою особою. (В які саме справи вступати -слід постійно цікавитися НПА, за якими надходять "платіжки" по тих чи інших ЖКП). Тоді із самого початку не виникає проблем із отриманням доступу до матеріалів цих справ. Відповідно -не виникає проблем з вирішенням Ваших питань, порушених в цій гілці.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

(click to show/hide)
Так. Згоден.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Суд ухвалив на підставі ст. 259 ЦПК - задовольнити моє клопотання про зупинення провадження у справі до набрання законної сили рішення у справі за адмінпозовом (спр. №640/3088/19, де я є третою особою, повістка у шостий апеляційний суд отримана на 29.01.2020 р.) про визнання протиправним РКМДА №1297 від 21.12.16 р.
Рішення у справі за адмінпозовом (спр. №640/3088/19, де я є третою особою) про визнання протиправним РКМДА №1297 від 21.12.16 р. таки набрало законної сили, бо 29.01.20 р. шостий апеляційний суд вирішив відхилити апеляційну скаргу позивача, та залишити незмінною ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 07 жовтня 2019 року про відмову в задоволенні позову.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Постанова Шостого апеляційного адміністративного суду у справі за адмінпозовом (спр. №640/3088/19, де я є третою особою) в реєстрі  http://reyestr.court.gov.ua/Review/87361272
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 10 Лютого 2020, 22:50:32 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Постанова Шостого апеляційного адміністративного суду у справі за адмінпозовом (спр. №640/3088/19, де я є третою особою) в реєстрі  http://reyestr.court.gov.ua/Review/87361272
(click to show/hide)
Виявляється з цієї постанови, що у нас в питаннях формування тарифів на тепло "планова економіка на п"ятирічку" перестала діяти тільки з 01 травня 2019 року..."виходячи з річних планів суб`єктом господарювання в цілому по підприємству"
« Останнє редагування: 10 Лютого 2020, 22:48:05 від stepan »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email