'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП-виконавець приєднано до КП-2, а КП ГІОЦ від імені ЦКС малює "борг" перед КП-3  (Прочитано 44260 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Надіслав претензію також до КП ГІОЦ, щоб вони прибрали з баз даних всі згадки про фіктивний "борг" до КП "Керуюча компанія":
(click to show/hide)
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Правда, я свою електронну претензію до КК ЦКС не підписував...
Надіслав (повторно) електронну претензію до КК ЦКС - на цей раз з підписом...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

...вчора моя претензія до КП "Дирекція замовника"
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10217.msg63534#msg63534
, яку я надіслав рекомендованим листом, була вручена особисто (див. нижче). Це добре, бо навіть на пошті сказали, що листи до них на їх стару адресу (а це їх юридична адреса), повертаються. Тепер мені не важливо, чи буде відповідь (перерахунку по останнім законним тарифам я все одно не дочекаюсь від них), чи не буде - я 4-го лютого березня подам до них судовий позов.
- бо КП має право готувати відповідь на звернення місяць.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

То ж подайте заяву про злочин.
Поки що почекаю місяць і подивлюсь, які відповіді мені нададуть на мої претензії КК "ЦКС", КП ГІОЦ та КП "Керуюча компанія". Якщо це будуть відписки і у наступному рахунку-повідомленні фіктивний "борг" не зникне, то мабуть дійсно прийдеться писати заяву про злочин...  :-\
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Раніше вже повідомлялося на Форумі про схеми комунальних шахраїв:

Про фінансові послуги КП ГІОЦ КМДА мешканцям м. Києва - кому вони платять?
В Киеве коммунальные платежи собирались незаконно
!!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
КОЛЕКТОРИ - ноу-Хау в Печерському районі Києва від КП УЖГ "Печерськжитло"

Після часів "міцних господарників" майже нічого не змінилося, досудового розслідування не ведеться, натомість схеми пройшли огранювання та відшліфовку. Крім ГІОЦ і КП наперсточники ввели в гру ЦКС, отже відтепер взагалі неможливо дізнатися із платіжок -хто є кінцевим отримувачем коштів (у т. ч. "заборгованості"): КП, яке в стадії ліквідації (припинення) або ж чинне КП. Рецепт простий і надійний -нічого не сплачувати. Особисто я останній раз сплачував влітку 2009 р., незабаром 10 років буде.  ;D У випадку ж переплати за ЖКП в минулому (понад законно встановлені тарифи) -подавати позов про перерахунок до всієї цієї шобли. А там нехай суд з'ясовує -хто з них "замовляє", хто "друкує", хто "розщеплює", а хто фактично отримує чи отримував у минулому.
« Останнє редагування: 31 Січня 2019, 16:17:23 від Перо »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Написав претензію до Концерну:
(click to show/hide)
КК "ЦКС" відповів, що зареєстрував моє звернення (до речи, на у них на сайті немає згадки про їх електронну адресу cks.kiev@gmail.com).
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Рецепт простий і надійний -нічого не сплачувати. Особисто я останній раз сплачував влітку 2009 р., незабаром 10 років буде.  ;D У випадку ж переплати за ЖКП в минулому (понад законно встановлені тарифи) -подавати позов про перерахунок до всієї цієї шобли. А там нехай суд з'ясовує -хто з них "замовляє", хто "друкує", хто "розщеплює", а хто фактично отримує чи отримував у минулому.

« Останнє редагування: 31 Січня 2019, 16:40:59 від Олександр_2015 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

(до речи, на у них на сайті немає згадки про їх електронну адресу cks.kiev@gmail.com).
Ось тут їхня e:mail є -
Цитувати
Комунальний концерн «Центр комунального сервісу»
https://dzki.kyivcity.gov.ua/content/komunalnyy-koncern-centr-komunalnogo-servisu.html
https://dzki.kyivcity.gov.ua/content/komunalnyy-koncern-centr-komunalnogo-servisu.html?PrintVersion
« Останнє редагування: 31 Січня 2019, 20:58:46 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

(до речи, на у них на сайті немає згадки про їх електронну адресу cks.kiev@gmail.com).
Ось тут їхня e:mail є -
Цитувати
Комунальний концерн «Центр комунального сервісу»
https://dzki.kyivcity.gov.ua/content/komunalnyy-koncern-centr-komunalnogo-servisu.html
https://dzki.kyivcity.gov.ua/content/komunalnyy-koncern-centr-komunalnogo-servisu.html?PrintVersion

Я ж писав про сайт ЦКС, при чому тут сайти КМДА? ЦКС ховає від споживачів ЖКП цю інформацію, бо їх створювали не для того, щоб вести переписку зі споживачами, а для того, щоб вибивати з них фіктивні борги.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

До речи, адресу КК "ЦКС", яка вказана на сайтах КМДА
https://dzki.kyivcity.gov.ua/content/komunalnyy-koncern-centr-komunalnogo-servisu.html
https://dzki.kyivcity.gov.ua/content/komunalnyy-koncern-centr-komunalnogo-servisu.html?PrintVersion
не можна вказувати у судових позовах проти КК "ЦКС", бо їх юридична адреса інша:
03179, м. Київ, вул. Львівська, 57-А.
« Останнє редагування: 31 Січня 2019, 22:33:07 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

ПИТАННЯ:
1) Оскільки з травня 2015 року КП ГІОЦ виставляє мені незаконний «борг» у розмірі 28956,64 грн. вже не перед КП "Дирекція замовника", а перед КП «Керуюча компанія», причому... на замовлення останнього (!), то може мені треба вказати у якості відповідача-4 КП «Керуюча компанія»? Правда КП «Керуюча компанія» заперечує, що я винен йому цю суму, але ж воно за декілька років так і не дало вказівку КП ГІОЦ прибрати з рахунків незаконну вимогу сплатити на свою користь вказану суму.

2) І може мені треба у позовній заяві додати такий пункт:
Зобов’язати комунальне підприємство «Головний інформаційно - обчислювальний центр» зменшити у рахунках-повідомленнях суму «боргу» перед комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва» по особовому рахунку ХХХ на суму 28956,64 грн.
???
« Останнє редагування: 01 Лютого 2019, 03:35:19 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Можна. Тільки треба добре продумати над формулюванням вимог.
До речи, ...
До речі.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

ПИТАННЯ:
1) Оскільки з травня 2015 року КП ГІОЦ виставляє мені незаконний «борг» у розмірі 28956,64 грн. вже не перед КП "Дирекція замовника", а перед КП «Керуюча компанія», причому... на замовлення останнього (!), то може мені треба вказати у якості відповідача-4 КП «Керуюча компанія»? Правда КП «Керуюча компанія» заперечує, що я винен йому цю суму, але ж воно за декілька років так і не дало вказівку КП ГІОЦ прибрати з рахунків незаконну вимогу сплатити на свою користь вказану суму.

2) І може мені треба у позовній заяві додати такий пункт:
Зобов’язати комунальне підприємство «Головний інформаційно - обчислювальний центр» зменшити у рахунках-повідомленнях суму «боргу» перед комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва» по особовому рахунку ХХХ на суму 28956,64 грн.
???

1) Ви взагалі читаєте щось перед тим, як задати питання? Наприклад оце:
Цитувати
подавати позов про перерахунок до всієї цієї шобли.
2) А де позовна заява з пунктом, до якого Ви хочете щось додати?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
КП-виконав припин і приєдн до КП-2,а КП ГІОЦ від ім.ЦКС приписує борг перед КП-3
Ну Ви і назву вигадали...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

ПИТАННЯ:
1) Оскільки з травня 2015 року КП ГІОЦ виставляє мені незаконний «борг» у розмірі 28956,64 грн. вже не перед КП "Дирекція замовника", а перед КП «Керуюча компанія», причому... на замовлення останнього (!), то може мені треба вказати у якості відповідача-4 КП «Керуюча компанія»? Правда КП «Керуюча компанія» заперечує, що я винен йому цю суму, але ж воно за декілька років так і не дало вказівку КП ГІОЦ прибрати з рахунків незаконну вимогу сплатити на свою користь вказану суму.

2) І може мені треба у позовній заяві додати такий пункт:
Зобов’язати комунальне підприємство «Головний інформаційно - обчислювальний центр» зменшити у рахунках-повідомленнях суму «боргу» перед комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва» по особовому рахунку ХХХ на суму 28956,64 грн.
???

1) Ви взагалі читаєте щось перед тим, як задати питання? Наприклад оце:
Цитувати
подавати позов про перерахунок до всієї цієї шобли.
2) А де позовна заява з пунктом, до якого Ви хочете щось додати?
Читаю. Дуже довгий список. Тоді треба позиватись і до КМДА. Я ж не можу позиватись до всіх одразу.
Позовна заява у стадії корегування, за основу взята позовна заява в аналогічній справі:
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=9751.msg57344#msg57344

Наразі позовні вимоги виглядають так:
(click to show/hide)
, але кожен день я отримую нову інформацію і тому це далеко не остання редакція (і є ще місяць).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email