'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП-виконавець приєднано до КП-2, а КП ГІОЦ від імені ЦКС малює "борг" перед КП-3  (Прочитано 44259 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Навіщо  в розрахунку вказано, що втрачено квитанції?
Якщо це може бути використано проти мене, я приберу ці фрази.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Може.
Не розумію - як? Напишуть 100% "боргу" за кожний місяць, за який втрачено квитанції? Так я і не приховую, що у ці місяці не платив за ЖКП, бо не визнавав незаконні тарифи, а КП і так все порахувало мені за ці місяці по незаконним тарифам і "намалювало" 28956,64 грн. "боргу". Що ще?
Якщо Ви маєте на увазі марення КП ГІОЦ про те, що в такому випадку "неможливо здійснити будь-які розрахунки чи перерахунки" (див. нижче стор. 6 відзиву КП ГІОЦ у аналогічній справі), то це не варто навіть обговорення, бо є "дитячим лементом".
« Останнє редагування: 04 Березня 2019, 16:34:34 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Якщо Ви не платили, то які квитанції?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Якщо Ви не платили, то які квитанції?
Справа в тім, що якщо подивитись у таблицю "Порівняльний розрахунок за ЖКП", клітинки F384 та G385, то можна помітити, що по їх даним, я заплатив 39081,89-28956,64=10125,25 грн. Я це заперечувати не хочу, бо у такому разі я недоплатив по останнім законним тарифам не 5854,10 грн, а 10976,60-10125,25=851,35 грн. Саме тому я й хочу від КП "Дирекція замовника" помісячного перерахунку, але мабуть не дочекаюсь...
« Останнє редагування: 04 Березня 2019, 16:55:10 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Тобто, щоб довести, що Ваш борг 851,35 грн., Ви надаєте свій розрахунок, відповідно до якого Ви винні 5854,10 грн.?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Тобто, щоб довести, що Ваш борг 851,35 грн., Ви надаєте свій розрахунок, відповідно до якого Ви винні 5854,10 грн.?
Ні, я пишу "квитанцію загублено", на випадок, якщо КП дасть помісячний розрахунок, з якого буде випливати, що я заплатив 10125,25 грн. Тобто, я не заперечую, що ще квитанції могли бути, але я їх не можу знайти.
А навіщо мій розрахунок по останнім законним тарифам - зрозуміло: бо крім мене його ніхто не зробить для суду і ще, звісно, для того, щоб зменшити суму "боргу" перед КП "Дирекція замовника" з 28956,64 грн до 5854,10 грн., бо я на 99,99% впевнений, що КП "Дирекція замовника" вже не зробить помісячного розрахунку.
Окреме питання - що цей "борг", звісно, не перед КП "Керуюча компанія", як мені приписують у рахунку-повідомленні, а всі строки позовної давності для КП "Дирекція замовника" вже пройшли.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

то я додам до переліку відповідачів ще й КП "Керуючу компанію".

Додати КК до кола відповідачів слід вже зараз. Зразки позовів у справах про перерахунок викладені на Форумі (прикріпив теми):
https://gro-za.org/forum/index.php?board=41.0
але Ви чому все ускладнюєте. Наприклад пишете про недійсність правочинів, але таких вимог не заявляєте; про злочини це теж не предмет цивільного позову. "Зменшити борг" це також ні в які ворота -Ви що борг визнаєте, щоб його зменшити? :o
Слід підкреслити у тексті, що про порушення своїх прав дізналися з "Хрещатику" від 22.04.2016 р., де оприлюднені резолютивні частини суд. рішень (оскільки в суді 100% буде заявлено про застосування позовної давності). Після цієї публікації зверталися до юристів і знайомих, які Вам надали посилання на рішення судів, інші докази і т. п. Також слід підкреслити підстави позову -ст. ст. 16, 393 ЦК (прямо за фразою, що йде під "позовна заява" й допишіть). 
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

то я додам до переліку відповідачів ще й КП "Керуючу компанію".

Додати КК до кола відповідачів слід вже зараз. Зразки позовів у справах про перерахунок викладені на Форумі (прикріпив теми):
https://gro-za.org/forum/index.php?board=41.0
але Ви чому все ускладнюєте. Наприклад пишете про недійсність правочинів, але таких вимог не заявляєте; про злочини це теж не предмет цивільного позову. "Зменшити борг" це також ні в які ворота -Ви що борг визнаєте, щоб його зменшити? :o
Слід підкреслити у тексті, що про порушення своїх прав дізналися з "Хрещатику" від 22.04.2016 р., де оприлюднені резолютивні частини суд. рішень (оскільки в суді 100% буде заявлено про застосування позовної давності). Після цієї публікації зверталися до юристів і знайомих, які Вам надали посилання на рішення судів, інші докази і т. п. Також слід підкреслити підстави позову -ст. ст. 16, 393 ЦК (прямо за фразою, що йде під "позовна заява" й допишіть).
Дякую. Значить мені треба:
1) Змінити останню позовну вимогу на наступну:
(click to show/hide)
2) Додати КП "Керуюча компанія" до кола відповідачів, навіть якщо я не побачу у рахунку за лютий 2019 року "боргу" перед цим КП 28956,64 грн. (сама КП "Керуюча компанія" раніше вже надала мені довідку, що цього "боргу" я перед ними не маю).
Чи в такому випадку взагалі прибрати мою останню позовну вимогу?
3) Додати до позовних вимог:
(click to show/hide)
Чи краще взагалі прибрати всі обґрунтування недійсності правочинів з перерахування коштів за ЖКП на рахунок КП ГІОЦ, щоб не ускладнювати? 
4) Написати, що про порушення своїх прав дізнався з "Хрещатику" від 22.04.2016 р., де оприлюднені резолютивні частини суд. рішень і що після цього я звертався до юристів, які надали посилання на рішення судів та надали інші докази по цьому питанню.
5) Написати за фразою, що йде під "позовна заява": "підстави позову - ст. ст. 16, 393 ЦК України".
6) Прибрати всі згадки про кримінальний кодекс.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Дякую. Значить мені треба:

Що треба -я вже написав і дав посилання на формулювання позовних вимог. Спробуйте сприймати з першого разу.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Дякую. Значить мені треба:

Що треба -я вже написав і дав посилання на формулювання позовних вимог. Спробуйте сприймати з першого разу.
Я сприймаю і навіть процитував дещо з Ваших прикладів, але неоднозначність залишається. І тому я уточнюю деякі питання.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Не потрібно винаходити велосипед! Слід просити зобов'язати зробити перерахунок і видати довідку на підтвердження цього (як це сформульоване у вже частково задоволених, аналогічних позовах).
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Тобто, щоб довести, що Ваш борг 851,35 грн., Ви надаєте свій розрахунок, відповідно до якого Ви винні 5854,10 грн.?
Ні, я пишу "квитанцію загублено", на випадок, якщо КП дасть помісячний розрахунок, з якого буде випливати, що я заплатив 10125,25 грн. Тобто, я не заперечую, що ще квитанції могли бути, але я їх не можу знайти.
А навіщо мій розрахунок по останнім законним тарифам - зрозуміло: бо крім мене його ніхто не зробить для суду і ще, звісно, для того, щоб зменшити суму "боргу" перед КП "Дирекція замовника" з 28956,64 грн до 5854,10 грн., бо я на 99,99% впевнений, що КП "Дирекція замовника" вже не зробить помісячного розрахунку.
Окреме питання - що цей "борг", звісно, не перед КП "Керуюча компанія", як мені приписують у рахунку-повідомленні, а всі строки позовної давності для КП "Дирекція замовника" вже пройшли.
Маянчя якась...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Не потрібно винаходити велосипед! Слід просити зобов'язати зробити перерахунок і видати довідку на підтвердження цього (як це сформульоване у вже частково задоволених, аналогічних позовах).
Добре. Тільки я нічого не "винаходжу", бо все, що я виклав у позові, взято з цього форуму та з сайту засновника. Я в принципі не можу вигадувати "своє" у цих питаннях, бо я не юрист.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Тобто, щоб довести, що Ваш борг 851,35 грн., Ви надаєте свій розрахунок, відповідно до якого Ви винні 5854,10 грн.?
Ні, я пишу "квитанцію загублено", на випадок, якщо КП дасть помісячний розрахунок, з якого буде випливати, що я заплатив 10125,25 грн. Тобто, я не заперечую, що ще квитанції могли бути, але я їх не можу знайти.
А навіщо мій розрахунок по останнім законним тарифам - зрозуміло: бо крім мене його ніхто не зробить для суду і ще, звісно, для того, щоб зменшити суму "боргу" перед КП "Дирекція замовника" з 28956,64 грн до 5854,10 грн., бо я на 99,99% впевнений, що КП "Дирекція замовника" вже не зробить помісячного розрахунку.
Окреме питання - що цей "борг", звісно, не перед КП "Керуюча компанія", як мені приписують у рахунку-повідомленні, а всі строки позовної давності для КП "Дирекція замовника" вже пройшли.
Маянчя якась...
Що саме?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email