'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145074 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Пане stepan!

Ви читали позовну заяву? ви погоджуєтеся що там написано? Там докази  відповідні є?

Почитайте, бо  на касаційному рівні буде вже пізно читати......
Ну я ж читаю "Позовну заяву", як не фахівець, і тому можливо бачу інше ніж Ви.
Що бачу я?

1)В позовній заяві стверджується, що я є власником квартири.
А у довідці, яку підписав начальник ВСП "Залізничне" Лисак О.В., говориться, що квартира приватна, але відповідні правовстановлюючі документи у ВСП відсутні.
Аналогічна ситуація була і в суді з КП "Дирекція...", я на це звернув увагу апеляційного суду, але вони відразу мене запитали "А ви що - не є власником?" , на що я відповів, що я хочу сказати що КП "Дирекція " - не надала доказів в Позовній заяві, що я є власником.
Але ж це не допомогло мені в рішенні апеляційного суду.
2)"Розрахунок-попередження"  заборгованості було адресовано не на моє ім"я, а на ім"я мого батька, який помер у 2007р.
3)Позивач в якості підстави для стягнення заборгованості посилається на ст.264ЦК України
Цитувати
Цивільний Кодекс України:
Стаття 264. Переривання перебігу позовної давності
та на ст.162,179 Житлового кодексу України(а не УРСР)
« Останнє редагування: 19 Січня 2011, 11:55:08 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Звертайтеся у суд першої інстанції через канцелярію письмово у двох примірниках, один собі залишіть (зі штемпикком про прийняття заяви, якщо напряму...якщо поштою, то просто  собі копію залиште), і негайно оскаржуйте.
Що означає "негайно"?
Не чекаючи повного тексту рішення суду?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Звертайтеся у суд першої інстанції через канцелярію
Чому до суду першої інстанції?
Хіба зараз апеляційна скарга не подається до апеляційного суду?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email


Да..доречі...що ви зтого приводу у суді казали...Див..зміст прикладеного файлу). Решта нічого не цікавить...


З приводу "неодноразових попереджень"?
Зараз точно не пам"ятаю (подивлюсь аудіозаписи засідань), але здається говорив в суді першої інстанції(в справі з КП "Дирекція.. ", а не в цій справі з КП УЖГ), що попереджень мені не було, а рахунок попередження був виписаний на ім"я померлої на той час людини(мого батька).
В апеляційній скарзі  http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5353.msg17631.html#msg17631 у мене в першому пункті вказано що рахунок-попередження було адресовано померлій людині.
« Останнє редагування: 19 Січня 2011, 15:21:45 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Біжіть в канцелярію і негайно реєструйте заяву з вимогою надання вам невідкладно  рішення суду....один примірник зі штемпиком суду собі оставте....
Та я вже це зробив вчора, одразу після судового засідання, подав в канцелярію заяву про те, щоб мені надали копію рішення суду.І мій екземпляр заяви в мене є, зі "штампиком" канцеляріі суду.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ви надали у якості доказу Заперечення на апеляційну скаргу по іншій справі. Навіщо? Що там є такого що Вас зацікавило?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Звертайтеся у суд першої інстанції через канцелярію

Чому до суду першої інстанції?
Хіба зараз апеляційна скарга не подається до апеляційного суду?


ЦПК : http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=8&nreg=1618-15&text=%E0%EF%E5%EB%FF%F6
Цитувати
Стаття 296. Порядок подання апеляційної скарги
{  Назва  статті  296  в редакції Закону N 2453-VI ( 2453-17 ) від
07.07.2010  -  зміни  щодо  здійснення повноважень Верховного Суду
України   та  Вищого  спеціалізованого  суду  України  з  розгляду
цивільних  і  кримінальних  справ  вводяться  в  дію після початку
діяльності   Вищого   спеціалізованого  суду  України  з  розгляду
цивільних і кримінальних справ - з 1 листопада 2010 року }

     1.  Апеляційна  скарга  подається апеляційному суду через суд
першої інстанції,
який ухвалив оскаржуване судове рішення.

{  Частина  перша  статті  296  із  змінами,  внесеними  згідно із
Законами   N  3570-IV  (  3570-15  )  від  16.03.2006,  N  2453-VI
(  2453-17  )  від  07.07.2010 - зміни щодо здійснення повноважень
Верховного  Суду України та Вищого спеціалізованого суду України з
розгляду  цивільних  і  кримінальних  справ  вводяться в дію після
початку діяльності Вищого спеціалізованого суду України з розгляду
цивільних і кримінальних справ - з 1 листопада 2010 року }

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
у мене в першому пункті вказано що рахунок-попередження було адресовано померлій людині.

Вам вірно "focus" каже, що Ви зациклюєтеся не на тому, на чому потрібно.
Якщо після смерті батька Ви прийняли спадок, що він залишив, (будь-який, можливо що це  і не ця квартира (чи її частина), а щось інше) то прийняли на себе і всі його борги в межах розміру спадку.
ЦК: http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1011.25.55&nobreak=1
Цитувати
Стаття 1231. Спадкування обов'язку відшкодувати майнову шкоду (збитки) та моральну шкоду, яка була завдана спадкодавцем
1. До спадкоємця переходить обов'язок відшкодувати майнову шкоду (збитки), яка була завдана спадкодавцем.
2. До спадкоємця переходить обов'язок відшкодування моральної шкоди, завданої спадкодавцем, яке було присуджено судом зі спадкодавця за його життя.
3. До спадкоємця переходить обов'язок сплатити неустойку (штраф, пеню), яка була присуджена судом кредиторові із спадкодавця за життя спадкодавця.
4. Майнова та моральна шкода, яка була завдана спадкодавцем, відшкодовується спадкоємцями у межах вартості рухомого чи нерухомого майна, яке було одержане ними у спадщину.
5. За позовом спадкоємця суд може зменшити розмір неустойки (штрафу, пені), розмір відшкодування майнової шкоди (збитків) та моральної шкоди, якщо вони є непомірно великими порівняно з вартістю рухомого чи нерухомого майна, яке було одержане ним у спадщину.

Якщо Ви приватизували квартиру вже після смерті батька ( правда тоді постає питання а як, бо ви тоді повинні були бути зареєстровані в цій квартирі, але якщо були зареєстровані це означає що борги і Ваші), а іншого спадку він Вам не залишив, то тоді можна було наполягати, що Ви не можете відповідати за його борги (але це ж треба було доводити і надавати докази).
А того, що Рахунок складено невірно Ви не бачите? Порахуйте 169,95 х 11 - 180 = 1689.45  а не 1736,29.  Вам, починаючи з червня 2007р. борг нараховують за формулою
"борг поточного місяця" = "борг з попереднього місяця" + 169,95 - "оплата поточного місяця" +   +"перерахунок поточного місяця".
Де це таке є щоб "перерахунок" додавали до максимального розміру місячного платежу ( окремо : строчка май 2007 - зовсім не зрозуміло, що там рахували, правда зменшили на Вашу користь, мабуть самі заплутались).
Далі: Ви бачили, що позивач заявляє про вимогу поновити строк позовної давності ( це ст. 264), Ви розібралися чому? А Ви заявили вимогу про застосування строку позовної давності? Позов пред`явлено 28.05.2010р. за період з 01.05. 2007р. , але по строку позовної давності з травня місяця 2007р. підпадають тільки 4 дні 28,29, 30, 31. Тому з  заявлених у травні 158,40 випадають  137,96 (158,40 : 31 х 27 = 137,96)
« Останнє редагування: 19 Січня 2011, 16:50:48 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
В позовній заяві стверджується, що я є власником квартири.
А у довідці, яку підписав начальник ВСП "Залізничне" Лисак О.В., говориться, що квартира приватна, але відповідні правовстановлюючі документи у ВСП відсутні.
Аналогічна ситуація була і в суді з КП "Дирекція...", я на це звернув увагу апеляційного суду, але вони відразу мене запитали "А ви що - не є власником?" , на що я відповів, що я хочу сказати що КП "Дирекція " - не надала доказів в Позовній заяві, що я є власником.

 
Так квартира приватна чи державна?
Якщо приватна (приватизована, куплена, подарована, отримана у спадок), то які правовстановлюючі документи від ВСП Ви хотіли отримати. Свідоцтво на право власності ( чи договір дарування, куплі-продажу, свідоцтво про спадщину) та технічний паспорт квартири  мають бути у Вас.
Ви вимагаєте від позивача документи, що маєте на руках, замість того щоб вимагати докази того що позивач ніс витрати на утримання будинку, бо збитки можуть  бути тільки в тому разі, якщо позивач здійснював утримання та обслуговування будинку витрачаючи на це свої кошти замість Ваших платежів.
Доказів що послуги дійсно надавалися.

 ЗУ "Про приватизацію державного житлового фонду"
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2482-12
Цитувати
Стаття 10. Утримання приватизованих квартир (будинків),
                кімнат у гуртожитках
{ Назва статті 10 із змінами, внесеними згідно із Законом N 500-VI ( 500-17 ) від 04.09.2008 }

     1.  Утримання  приватизованих  квартир  (будинків),  кімнат у гуртожитках  здійснюється  за рахунок коштів їх власників згідно з Правилами    користування    приміщеннями    жилих   будинків   та прибудинкових  територій,  які  затверджуються Кабінетом Міністрів України, незалежно від форм власності на них.
{  Пункт  1  статті  10  із  змінами,  внесеними згідно із Законом N 500-VI ( 500-17 ) від 04.09.2008 }

     2.  Власники квартир багатоквартирних будинків та жилої площі в   гуртожитку  є  співвласниками  допоміжних  приміщень  будинку, технічного   обладнання,   елементів   зовнішнього  благоустрою  і зобов'язані  брати  участь  у  загальних  витратах,  пов'язаних  з утриманням  будинку  і прибудинкової території відповідно до своєї частки  у  майні  будинку  чи  гуртожитках.  Допоміжні  приміщення
(кладовки,    сараї    і   т.   ін.)   передаються   у   власність квартиронаймачів безоплатно і окремо приватизації не підлягають.
{  Пункт  2  статті  10  із  змінами,  внесеними згідно із Законом N 500-VI ( 500-17 ) від 04.09.2008 }
(  Офіційне  тлумачення положень пункту 2 статті 10 див. в Рішенні
Конституційного Суду N 4-рп/2004 ( v004p710-04 ) від 02.03.2004 )


"ПРАВИЛА користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків"
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=572-92-%EF
Цитувати
7. Власник та наймач (орендар) квартири, житлового приміщення у гуртожитку зобов'язаний:
     укласти договір  на   надання   житлово-комунальних   послуг, підготовлений виконавцем відповідно до типового договору;
     оплачувати надані   житлово-комунальні   послуги   у  строки, встановлені договором або законом;


"Рахунок - попередження" не є доказом витрат позивача на утримання будинку, також не є доказом надання послуг.
Він є доказом того , шо нарахування здійснено в повному обсязі, а плата здіснена не в розмірі нарахувань. Але це не доводить того , що були витрати позивача на утримання будинку та що послуги дійсно надано.

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
З позову видно, що жек хоче з відповідача стягнути борг внаслідок того, що, вибачте, він сидить на печі, і не платить.

 ні дояких спадкоємців жек вимог не заявляє...

stepan мабуть розраховував  що заявою про те, що "рахунок" виписано на померлу особу, а не на нього, він переконає суд в тому, що позов подано до НЕНАЛЕЖНОГО відповідача і суд відмовить позивачу. Я ж намагався пояснити, що все це потрібно було ДОВОДИТИ (варіанти можливі різні, точно підказати не знаючи деталей, не можливо).
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

р.s  скаже апеляційний суд заплатити 120 грн за ітз, заплатіть...Не спорьте...

Так все ж таки, скільки по закону треба платити за ІТЗ - 120грн., чи 30грн.?


Суму витрат на ІТЗ апеляційного розгляду скагри на рішення суду встановлює «Порядок оплати витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов'язаних з розглядом цивільних та господарських справ, та їх розмірів», який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2005 р. № 1258 (із змінами і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України  від 15.11.2006 року № 1596, від 13.04.2007 року № 627, від 14 04.2009 року № 361, від 24.06.2009 року № 658, від 08.07.2009 року № 693, від 05.08.2009 року № 825)
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1258-2005-%EF

П.10 За  апеляційну  скаргу на рішення суду першої інстанції,
касаційну  скаргу на рішення суду першої інстанції після перегляду
його   в   апеляційному   порядку,  касаційну  скаргу  на  рішення
апеляційного  суду,  скаргу у зв'язку з винятковими обставинами та
заяву  про  перегляд  у  зв'язку  з  нововиявленими  обставинами у
цивільних  справах витрати оплачуються в розмірі, передбаченому за
позовну заяву, заяву, клопотання до суду першої інстанції.
{  Пункт  10  із  змінами,  внесеними згідно з Постановою КМ N 627
( 627-2007-п ) від 13.04.2007 }

Розміри витрат. П.2. абз.6
немайнового характеру (або такої, що не підлягає оцінці), в тому числі про зміну або розірвання договору найму житлового приміщення, про продовження строку прийняття спадщини, про скасування арешту на майно тощо  37 грн.

120 грн тут ні до чого.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Пане степане.....читайте, у вас аналогічне на 99% рішення буде...тільки на печі не лежіть........і  шукайте в рішенні докази своєї вини..

http://reyestr.court.gov.ua/Review/12403773

Там багато таких рішень вашого судді
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ви надали у якості доказу Заперечення на апеляційну скаргу по іншій справі. Навіщо? Що там є такого що Вас зацікавило?

В цих "Запереченнях", представник КП "Дирекція " визнала, що не існує на даний момент механізму створення державних актів на прибудинкову територію, а також повідомила, що КП"Дирекція", в звязку з цим, за допомогою майстрів технічних дільниць, провела заміри прибудинкових територій в натурі і затвердила ці заміри рішенням Солом"янської районної ради №486 від 23.12.2009р.Тобто вони цим визнали, що до цієї дати взагалі не було ніяким чином визначена площа та межі прибудинкової території, а отже, я вважаю не було і права стягувати кошти на утримання цих територій.
Але у відповідь на це, суддя мені сказала - "...так двірники ж все одно працювали, значить і платити треба."

"Заперечення" КП "Дирекція..." на мою апеляційну скаргу
http://img146.imageshack.us/img146/7707/1img0232.jpg
http://img199.imageshack.us/img199/7223/2img0231.jpg - тут про площу прибудинкової території
http://img543.imageshack.us/img543/451/3img0230.jpg
http://img213.imageshack.us/img213/4047/4img0229.jpg
http://img834.imageshack.us/img834/6896/5img0228.jpg
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

я бачу пан степан мене не розуміє, чи не хоче розуміти..Навіщо вам ті попередження...
По перше - я Вам дуже дякую за ваші поради, і будь ласка не подумайте що я не хочу Вас зрозуміти, або намагаюсь Вам щось заперечити, з міркувань своєї самовпевненості, або із-за яких то негативних рис свого характеру.
Я просто Вам розповідаю як я все це розумів, як не фахівець в цих питаннях.
Буду намагатись використати Ваші поради, якщо зрозумію як потрібно діяти далі.
Пишіть будь ласка ще, якщо буде у Вас така можливість.
Це також стосується всіх форумчан.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Далі: Ви бачили, що позивач заявляє про вимогу поновити строк позовної давності ( це ст. 264), Ви розібралися чому? А Ви заявили вимогу про застосування строку позовної давності? Позов пред`явлено 28.05.2010р. за період з 01.05. 2007р. , але по строку позовної давності з травня місяця 2007р. підпадають тільки 4 дні 28,29, 30, 31. Тому з  заявлених у травні 158,40 випадають  137,96 (158,40 : 31 х 27 = 137,96)
Дякую!
Я це не помітив.
Про вимогу застосувати строк позовної давності я не заявляв.
А в апеляційний суд вже пізно це заявляти?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email