'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: моя переписка с жеком. рассудите, уважаемые юристы!  (Прочитано 90470 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

уважаемые юристы, помогите, пожалуйста в моей ситуации: есть квартира, 2 года стоит и пустует, никто ничем не пользовался, никто там не прописан, договора с жеком не было, за квартиру платилось все всегда согласно квитанциям, в настоящее время не плачу уже 3 месяца, ссылаясь на отсутствие договора, написала письмо в жек, получила ответ и предлагаемый договор для подписания. проконсультируйте, пожалуйста, насколько их ответ и предлагаемый для подписания договор соответствуют ЗУ про ЖК? спасибо.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

продолжение договора
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Договор набирает силы с момента подписания, и не имеет обратной силы!

Дальше можно не читать :)
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Вы, наверное, не совсем правильно поняли мою просьбу. Это понятно, что договор вступает в силу с момента его подписания сторонами....Но я просила помочь и дать совет по моим письмам и тому договору, который мне предлагают подписать.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

В договоре написано, что по нему ОБЯЗАННОСТИ возникают с 21.10.2009р.
Поскольку этого не может быть, то дальше этот договор я не считаю нужным читать.

ПС: можете взять типовой договор (из ПКМУ), и послать ЖЕКу свою оферту.
Тарифы можете взять из РКГГА 748 (2000 г)
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

с 21.10.2009р. был подписан акт приема-передачи квартиры, поэтому они мне насчитывали коммунальные с того времени ( я их исправно оплачивала), в чем меня и известили своим ответом.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Саша, Вы наверно меня не слышите....
Договор действителен с ДНЯ ПОДПИСАНИЯ.
По скольку сегодня не 20.10.2009 и даже не 21.10.2009, то этот договор можно смело сдать в макулатуру, или повесить на гвоздик в туалете!
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

насколько их ответ и предлагаемый для подписания договор соответствуют ЗУ про ЖК? спасибо.


Не стоит тратить время на эпистолярный жанр. Насколько договор соответствует Типовому, можете сравнить самостоятельно:
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=529-2009-%EF
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=630-2005-%EF
В аттачах -отформатированные тексты ВАВАНЧика (с)

Предлагаете эти варианты, после чего, в случае отказа, вопрос о преддоговорном споре следует разрешать в судебном порядке. На форуме масса материалов по теме.

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Договора " на участь у витратах..." утратили силу с 01.01.2006г.
Далее читайте предыдущий пост и действуйте.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Уважаемые, если есть время, прочтите, пож-ста пункт 2.2.10 предлагаемого договора, где перечислены дополнительные услуги, которые я должна оплачивать ни много-ни мало, а 3 гр 23 коп. за кв. метр, а это 457гривен, т.е. это ДОПОЛНИТЕЛЬНО с меня хотят брать, помимо коммунальных платежей! Могу ли я отказаться от этих 3.23гр за кв.метр? Как мне это правильно изложить? И еще, я им высылала справку из жека, о том, что я проживаю по другому адресу, а  в этой квартире никто не жил ни одного дня и просила сделать перерасчет, ответ их здесь выставлен, но, к сожалению, как я понимаю никто не обратил внимания на это. А ведь я не одна такая, как думается, и помощь оказалась бы весомой для многих сюда приходящих за советом. Если не сложно, пожалуйста, прочтите мое письмо и их ответ. Спасибо.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Могу ли я отказаться от этих 3.23гр за кв.метр? Как мне это правильно изложить?

Вам известно что такое "структура тарифа"? Можете и не отказываться -это Вам решать: стоит ли платить просто так. ;D

Цитувати
И еще, я им высылала справку из жека, о том, что я проживаю по другому адресу, а  в этой квартире никто не жил ни одного дня и просила сделать перерасчет

Из выложенного не видно -что именно Вы просили.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Из выложенного не видно -что именно Вы просили.
Там в першому пості є заява в доданому файлі ( над файлом відповіді, зразу й не побачиш).
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Заява зрозуміла. Також зрозуміло, що ніяких документів не нададуть.
Перерахунку добровільно не здійснять. Як суди "ОМИНАЮТЬ" відсутність договору в разі позову до споживача пошукайте на сайті. Таких дописів багато. Повторювати нема сенсу. Факт "непроживання" не є підставою для відміни нарахувань по двум позиціям: "централізоване опалення" та "утримання будинку та прибудинкової території". На прибудинкову територію повинен бути Акт на право власності або на право користування. За відсутності такого Акту площа цієї території дорівнює нулю.
Відповідно платити ні за що. Але  довести це можно тільки в суді.
Стосовно п. 2.2.10. - додаткові послуги Ви отримуєте та оплачуєте тільки тоді як їх самі замовляєте. ( Вимагайте надати структуру тарифу). Оспорити в суді ці додаткові нарахування можливо, тим паче що в тому переліку вказано й ті "роботи", які повинні бути враховані у основному тарифі: - утримання інженерних мереж, - опломбування лічильників, - економії теплової енергії або нормальною мовою підготовка до зими. Деякі пункти ні про що:- надання консультацій..... ( хай надають тому хто звертається за окрему плату, чого це на всіх "навішувати"), - інших заходів.... (цікаво а яких? так аби платню  збільшити). А "понад нормове утримання працівників....." просто маячня, з якої радості?
А п. 2.2.11. У Вас що в будинку чергує пожежник?!!! 0,31 грн. з кожного кв. м це сума чималенька!
Взагалі договір не відповідає нормам чинного законодавства (ЗУ "Про жк-послуги", ЗУ "Про захист прав споживачів", ПКМУ № 529 - 2009р.   ....) тож обговорювати його марне витрачання часу.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
Из выложенного не видно -что именно Вы просили.
Там в першому пості є заява в доданому файлі ( над файлом відповіді, зразу й не побачиш).

Дякую -знайшов:
Цитувати
прошу провести перерахунок незаконно нарахованих мені платежів,  за які я перерахувала на ваш поточній рахунок  за 2009-2010 рр,, тому що сплатити ЖЕКу кошти не на договірних засадах - не передбачена жодним законом

Без договору можна нараховувати платежі за послуги, від яких неможливо відмовитися (наприклад, теплопостачання). Звернення абстрактне. Тож потрібно конкретизувати платежі, яки Ви вимагаєте перерахувати. Тобто платежі за послуги, які не надавалися, або призначення яких незрозуміло. Вивести конкретну суму і просити зарахувати на майбутнє.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Заява зрозуміла. Також зрозуміло, що ніяких документів не нададуть.
Перерахунку добровільно не здійснять. Як суди "ОМИНАЮТЬ" відсутність договору в разі позову до споживача пошукайте на сайті. Таких дописів багато. Повторювати нема сенсу. Факт "непроживання" не є підставою для відміни нарахувань по двум позиціям: "централізоване опалення" та "утримання будинку та прибудинкової території". На прибудинкову територію повинен бути Акт на право власності або на право користування. За відсутності такого Акту площа цієї території дорівнює нулю.
Відповідно платити ні за що. Але  довести це можно тільки в суді.
Стосовно п. 2.2.10. - додаткові послуги Ви отримуєте та оплачуєте тільки тоді як їх самі замовляєте. ( Вимагайте надати структуру тарифу). Оспорити в суді ці додаткові нарахування можливо, тим паче що в тому переліку вказано й ті "роботи", які повинні бути враховані у основному тарифі: - утримання інженерних мереж, - опломбування лічильників, - економії теплової енергії або нормальною мовою підготовка до зими. Деякі пункти ні про що:- надання консультацій..... ( хай надають тому хто звертається за окрему плату, чого це на всіх "навішувати"), - інших заходів.... (цікаво а яких? так аби платню  збільшити). А "понад нормове утримання працівників....." просто маячня, з якої радості?
А п. 2.2.11. У Вас що в будинку чергує пожежник?!!! 0,31 грн. з кожного кв. м це сума чималенька!
Взагалі договір не відповідає нормам чинного законодавства (ЗУ "Про жк-послуги", ЗУ "Про захист прав споживачів", ПКМУ № 529 - 2009р.   ....) тож обговорювати його марне витрачання часу.
Дякую вам за відповідь. Отож ЯКЩО мені не оплачувати платежі поки не буде підпісан договір, то хай вже жек подає на мене до суду. Тоді в суді доказуваті факт непроживання та неоплаті за послуги без договору, чи як краще?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email