'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Довідка ф.3  (Прочитано 78913 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #15 : 16 Листопада 2011, 02:57:51 »

Автор: stepan:
Цитувати
Ні, приватизував одну, а власник двох.
То "свідоцтва" різні. І документ з адреси №2 суд просто відхилить, як такий що не стосується предмету споруі, а також не може бути доказом того що квартира за адресою № 1 не є Вашою власністю. А інформацію по № 1 можно витребувати і з БТІ. А до Вас застосувати ст. 137 ЦПК
Цитувати
4. Особи,  які не мають можливості подати доказ, який вимагає суд,   взагалі   або   у  встановлені  судом  строки,  зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів  з дня отримання ухвали.
     5. За  неповідомлення суду про неможливість подати докази,  а також за неподання доказів,  у тому числі  і  з  причин,  визнаних судом    неповажними,   винні   особи   несуть   відповідальність, встановлену законом.
     6. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати суду докази.
     7. За  клопотанням  сторони суд інформує в судовому засіданні про виконання його вимог щодо витребування доказів.
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #16 : 16 Листопада 2011, 08:27:37 »

Автор: stepan:
Цитувати
Ні, приватизував одну, а власник двох.
...інформацію по № 1 можно витребувати і з БТІ. А до Вас застосувати ст. 137 ЦПК
Цитувати
4. Особи,  які не мають можливості подати доказ, який вимагає суд,   взагалі   або   у  встановлені  судом  строки,  зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів  з дня отримання ухвали.
     5. За  неповідомлення суду про неможливість подати докази,  а також за неподання доказів,  у тому числі  і  з  причин,  визнаних судом    неповажними,   винні   особи   несуть   відповідальність, встановлену законом.
     6. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати суду докази.
     7. За  клопотанням  сторони суд інформує в судовому засіданні про виконання його вимог щодо витребування доказів.
Юрій Васильович! Мені соромно. Соромно від імені В. І. Кулі. Навіщо Ви вводите Степана і інших в оману? Хто такий ЖЕК? Як він підготував і уклав  договори? Без документів? Чому не може подати потрібні докази?  А як тоді позовна заява?Чи відповідає вона  ст. 10, 119, 120  ЦПК України?
 На якій ЗАКОННІЙ  підставі  втребування  не зазначених у  позовній заяві і не доданих до неї доказів,  повинен  забезпечити  суд? Кому потрібні ці казки?  Так, суди роблять саме так, як Ви пропагуєте.  Але це не значить що це законно - бо  роблять це  ВСУПЕРЕЧ КОНСТИТУЦІЇ І ЗАКОНУ.
Цитувати
Коментувати owner я не буду. Докази не тільки подаються сторонами самостійно, а й витребовуються, й забезпечуються.
Не будете коментувати? Тому що, розказуєте людям казки, в які  вірять лише  простофілі,  і то,  зважаючи на те, що  форум  заснував  Куля. Про те що він наразі в руках іншої  команди , Ви розписались  ОСОБИСТО, цитувати не буду.  Ганьба, Юрій Васильвич!
А Вам, Степане, раджу замислитись....
« Останнє редагування: 16 Листопада 2011, 09:17:50 від owner »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #17 : 16 Листопада 2011, 12:40:26 »

Автор: stepan:
Цитувати
Ні, приватизував одну, а власник двох.
...інформацію по № 1 можно витребувати і з БТІ. А до Вас застосувати ст. 137 ЦПК
Цитувати
4. Особи,  які не мають можливості подати доказ, який вимагає суд,   взагалі   або   у  встановлені  судом  строки,  зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів  з дня отримання ухвали.
     5. За  неповідомлення суду про неможливість подати докази,  а також за неподання доказів,  у тому числі  і  з  причин,  визнаних судом    неповажними,   винні   особи   несуть   відповідальність, встановлену законом.
     6. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати суду докази.
     7. За  клопотанням  сторони суд інформує в судовому засіданні про виконання його вимог щодо витребування доказів.
Юрій Васильович! Мені соромно. Соромно від імені В. І. Кулі. Навіщо Ви вводите Степана і інших в оману? Хто такий ЖЕК? Як він підготував і уклав  договори? Без документів? Чому не може подати потрібні докази?  А як тоді позовна заява?Чи відповідає вона  ст. 10, 119, 120  ЦПК України?
 На якій ЗАКОННІЙ  підставі  втребування  не зазначених у  позовній заяві і не доданих до неї доказів,  повинен  забезпечити  суд? Кому потрібні ці казки?  Так, суди роблять саме так, як Ви пропагуєте.  Але це не значить що це законно - бо  роблять це  ВСУПЕРЕЧ КОНСТИТУЦІЇ І ЗАКОНУ.
Цитувати
Коментувати owner я не буду. Докази не тільки подаються сторонами самостійно, а й витребовуються, й забезпечуються.
Не будете коментувати? Тому що, розказуєте людям казки, в які  вірять лише  простофілі,  і то,  зважаючи на те, що  форум  заснував  Куля. Про те що він наразі в руках іншої  команди , Ви розписались  ОСОБИСТО, цитувати не буду.  Ганьба, Юрій Васильвич!
А Вам, Степане, раджу замислитись....
До редагування було про "лапшу", мені більш подобалось. Взагалі то все це Ваша особиста справа...
Витребувати та/або забезпечити докази можна й окремими клопотаннями які й не зазначені в позовній заяві чи в запереченнях на неї. Також і свої подати додатково можно окремо від позовної заяви. Інколи це робиться навмисно, щоб не розкривати всі свої карти опоненту завчасно. Можливо Вам це не вдавалось, то це теж Ваші проблеми... Мені вдавалося і витребовувати і свої додавати. Важливо тільки заявляти клопотання вчасно. Але ж попереднє судове засідання може тривати й не один день.
Цитувати
А Вам, Степане, раджу замислитись....
О, це дійсно...
 stepan, я помітив таку тенденцію- коли у Вас "зав`язується" з кимось конструктивний діалог, то зразу з`являється owner зі своїми, скажем так, думками і намагається будь-що втовкмачувати їх  у Вашу голову. Тож дійсно раджу замислитись.... До речі ще раніше Вам таку пораду давала й Тетяна Academia.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #18 : 16 Листопада 2011, 13:01:34 »

Цитувати
Хочу спробувати звернутись з заявою про перереєстрацію безпосередньо до відділу МВС, без посередництва ЖЕКу.
Вірне рішення.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #19 : 16 Листопада 2011, 13:18:43 »

Цитувати
Власне тому я і просив під час судового засідання, щоб суд захистив мої персональні дані, та вилучив документи з моїми персональними даними зі справи.
Але суд сказав, що моя вимога - не стосується справи судового наказу.
Якщо ці документи в справі по судовому наказу, то вони там і залишуться. Під час подання позовної заяви "ЖЕК" буде подавати все спочатку. До речі щодо Ф-3, то її дія обмежена у часі, тому для позовної заяви її точно нову виписуватимуть. Якщо по цій адресі у Вас є договір, то Ф-3 взагалі може стати  непотрібною, достатньо надати копію договору в якому зазначено Ваш статус власника. Тож можливо Ви взагалі зайве витрачаєте свої нервові клітини? А готуватись до позову потрібно. Потрібні докази невиконання "ЖЕКом" своїх обов`язків.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #20 : 16 Листопада 2011, 13:37:56 »

Ф-3 "ЖЕКи" подавали обов`язково в доприватизаційний час. Коли всі повнолітні прописані повинні були платити. Після приватизації квартир та після їх подальшої купівлі продажу виникають  ситуації коли не всі повнолітні зареєстровані є власниками. А власність повинен утримувати власник. В мене був випадок коли чоловік власник, а дружина ні. Суд першої інстанції постановив стягувати борг з обох разом. З двох стягнути можна скоріше чим з одного. Подавалась апеляція. Апеляційний суд погодився зі скаржником і виключив дружину з числа відповідачів. Борг потроху і довго буде платити один чоловік. Поки він половину сплатить, інфляція другу половину перетворить у пшик.
А "ЖЕКи" всім "ліплять" ст. 67, 68 Житлового кодексу до сіх пір, також і Ф-3 .
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Довідка ф.3
« Reply #21 : 16 Листопада 2011, 13:41:03 »

Цитувати
Власне тому я і просив під час судового засідання, щоб суд захистив мої персональні дані, та вилучив документи з моїми персональними даними зі справи.
Але суд сказав, що моя вимога - не стосується справи судового наказу.
Якщо ці документи в справі по судовому наказу, то вони там і залишуться. Під час подання позовної заяви "ЖЕК" буде подавати все спочатку. До речі щодо Ф-3, то її дія обмежена у часі, тому для позовної заяви її точно нову виписуватимуть. Якщо по цій адресі у Вас є договір, то Ф-3 взагалі може стати  непотрібною, достатньо надати копію договору в якому зазначено Ваш статус власника. Тож можливо Ви взагалі зайве витрачаєте свої нервові клітини? А готуватись до позову потрібно. Потрібні докази невиконання "ЖЕКом" своїх обов`язків.
Договір був укладений у 2008 році, за цей час взагалі міг теоретично змінитись і власник квартири, а довідка ф.3 напевно подається, щоб засвідчити ситуацію на даний момент.
Я звернувся до суду з вимогою захистити мої персональні дані ще й тому, що було цікаво подивитись, як суд на це прореагує.
Нервові клітини я не витрачаю, я до всієї цієї тяганини з ЖЕКами ставлюсь як до спорту.
Докази невиконання послуг ЖЕКом навряд чи я знайду.
Мені б хотілось зрозуміти як захищатись від того, що ЖЕК підвищив(без узгодження зі мною, та без змін в договорі), нарахування за ЖКП на підставі нових РКМДА, а тепер намагається в суді довести(уже навіть під час судового засідання по скасуванню наказу), що це було його законне право.   
« Останнє редагування: 17 Листопада 2011, 00:12:53 від stepan »
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #22 : 16 Листопада 2011, 16:47:49 »

Цитувати
До редагування було про "лапшу", мені більш подобалось. Взагалі то все це Ваша особиста справа...
Витребувати та/або забезпечити докази можна й окремими клопотаннями які й не зазначені в позовній заяві чи в запереченнях на неї. Також і свої подати додатково можно окремо від позовної заяви. Інколи це робиться навмисно, щоб не розкривати всі свої карти опоненту завчасно. Можливо Вам це не вдавалось, то це теж Ваші проблеми... Мені вдавалося і витребовувати і свої додавати. Важливо тільки заявляти клопотання вчасно. Але ж попереднє судове засідання може тривати й не один день.
Цитувати

    А Вам, Степане, раджу замислитись....

Цитувати
О, це дійсно...
 stepan, я помітив таку тенденцію- коли у Вас "зав`язується" з кимось конструктивний діалог, то зразу з`являється owner зі своїми, скажем так, думками і намагається будь-що втовкмачувати їх  у Вашу голову. Тож дійсно раджу замислитись.... До речі ще раніше Вам таку пораду давала й Тетяна Academia.
Ви, Юрій Васильович, артист! Навязування своєї позиції, Ви вважаєте конструктивним  діалогом? То справа Степана, вірити Вам чи мені, чи Тетяні.  Я про інше.  А на що власне  впливає  ДОВІКА ПРО ВЛАСНІСТЬ? З неї випливають права і обовязки, згідно ст. 11 ЦК України? І саме перед цим Жеком (ТЕЦом, КПТМ, водоканалом)? Яка законна підстава вимагати у суду забезпечення її витребування з БТІ? Панове, зніміть розові окуляри! Довідка  про право  власносності у таких справах не грає ніякої ролі,  хіба  для того, щоб надурити  простофілю-відповідача. В тому ж напрямку діє і Юрій Васильович.
Сподіваюсь ніхто не буде заперечувати, що я  стороння особа, а не адміністратор Гро-зи, і від того, що Ви чи хтось інший  обведе навкруг пальця Степана, (а також інших) я в принципі не можу мати зиску. Мені просто соромно за Віктора Івановича Кулю, за тих кого дурять. 
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #23 : 16 Листопада 2011, 23:33:56 »

Доступ до форуму дописувачу owner заборонений на 30 днів.
Причина типова - систематичні порушення Правил.
А також:
- підміна понять в дискусії,
- перекручування предмету обговорення (довідка ф.3 - це не є довідка про власність),
- флуд у вигляді нав`язливих "розвінчувань" якихось обманів,
- систематичні, необгрунтовані і безпідставні звинувачення без надання доказів, демагогія.

Неодноразово попереджалось. Засмічувати цей форум ніхто не дозволить. Для бажаючих покричати "ганьба" є ток-шоу, політичні мітинги, тощо. Незгодні з діями Адміністрації мають всі можливості створити власний сайт і на ньому пропагувати свої погляди, або щось чи когось розвінчувати.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #24 : 17 Листопада 2011, 00:02:46 »

Степане, по суті Вашого аналізу застосування довідки ф.3.

Свого часу В.І. рекомендував споживачам для встановлення кількості зареєстрованих в приміщенні осіб звертатися до відповідного підрозділу МВС.
Довідка ф.3 не є доказом на підтвердження права власності.

Щодо застосування цієї довідки ЖЕО та Ваших персональних даних. Я вважаю це порушенням законодавства і порушенням Ваших прав. Як відновлюється порушене право? Через суд. Однак тих порушень настільки багато, що оскаржувати їх всіх не вистачить життя. Тому кожен вибирає пріоритети для себе сам.

Щодо судової практики. Дійсно, ЖЕО в усіх справах "борг за ЖКП" тулять довідки ф. 3 та посилаються на ст.67,68 статті ЖКУ, а суди штампують "стягнути борг". Практика ця ганебна. Тож ми її в міру наших сил міняємо.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Довідка ф.3
« Reply #25 : 17 Листопада 2011, 00:17:37 »

До речі щодо Ф-3, то її дія обмежена у часі, тому для позовної заяви її точно нову виписуватимуть.
А яким НПА вона обмежена в часі?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #27 : 17 Грудня 2011, 19:53:33 »

Степан! На справках не стоит заострять внимание. Следуй этому девизу! И победа будет за тобой!
« Останнє редагування: 17 Грудня 2011, 19:59:02 від owner »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #28 : 18 Грудня 2011, 01:58:15 »

А яким НПА вона обмежена в часі?
Нещодавно брала довідку Ф-3 замість родички за її місцем проживання. Запитала у паспортистки, який у неї термін дії.
Відповідь була приблизно такою: дивлячись, куди Ви її берете, десь термін 1 місяць, а десь - 2   ;D
Записаний

Леслі

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 91
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Довідка ф.3
« Reply #29 : 18 Грудня 2011, 09:56:40 »

Попередження дописувачу owner. Чергове порушення реєстраційної угоди, п.2,7,13 Правил.
Засмічування теми, нав`язування непродуктивної полеміки, підміна понять, публічне обговорення дій адміністрації. Допис перенесено у відповідний розділ. У випадку повторення порушень користувача доведеться вчергове заблокувати.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email