'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Довідка ф.3  (Прочитано 78918 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю
Довідка ф.3
« Reply #30 : 20 Грудня 2011, 00:38:29 »

Аналогічна ситуація і у мене.
В додатку до позову від КП УЖГ "Печерськжитло" проти мене, також є ця довідка ф.3. Збираюся "пройти" шлях Дописувачів та подати Заяву про скоєний злочин до прокуратури.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Довідка ф.3
« Reply #31 : 20 Грудня 2011, 15:54:43 »

А яким НПА вона обмежена в часі?
Нещодавно брала довідку Ф-3 замість родички за її місцем проживання. Запитала у паспортистки, який у неї термін дії.
Відповідь була приблизно такою: дивлячись, куди Ви її берете, десь термін 1 місяць, а десь - 2   ;D
Подивився в моїй справі (КП "Дирекція" проти мене) - позов КП подано 08 грудня 2009 р., а довідка ф.3 видана 29 квітня 2009 р.(більше 7 місяців пройшло), а суд прийняв справу до розгляду 18.12.2009 р.
То яке ж в неї обмеження в часі?
Cуду мабуть взагалі не має діла до того, коли вона видана.
« Останнє редагування: 20 Грудня 2011, 15:57:24 від stepan »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #32 : 20 Грудня 2011, 20:20:22 »

То яке ж в неї обмеження в часі?
Cуду мабуть взагалі не має діла до того, коли вона видана.
Якщо суду немає діла до доказів незаконних нарахувань ЖЕКу, то що вже говорити про Ф-3.
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #33 : 21 Грудня 2011, 14:24:46 »

Попередження дописувачу owner. Чергове порушення реєстраційної угоди, п.2,7,13 Правил.
Засмічування теми, нав`язування непродуктивної полеміки, підміна понять, публічне обговорення дій адміністрації. Допис перенесено у відповідний розділ. У випадку повторення порушень користувача доведеться вчергове заблокувати.
Шановні Форумчани! Не в обіду Вам буде сказано. Мене тут і так ненавидять та блокують.  Але Ви спорите ні про що.  Опублікуйте, будь ласка  текст позовної заяви, у справі в якій жек суне ту кляту довіку. про яку йде спір.
  Ви ніколи не вирішите  проблему ( не виграєте справу) , якщо будете думати так як ті, хто її створив. 
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #34 : 21 Грудня 2011, 14:27:58 »

Аналогічна ситуація і у мене.
В додатку до позову від КП УЖГ "Печерськжитло" проти мене, також є ця довідка ф.3. Збираюся "пройти" шлях Дописувачів та подати Заяву про скоєний злочин до прокуратури.
Не тратьте дарма сили. Якби в нас працювала прокуратура - ми уже жили при комунізмі.
 Справа в же в суді? Опублікуйте позовну заяву.  Довіка про яку ви  ведете спір не варта виїденого яйця.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #35 : 26 Грудня 2011, 10:59:37 »

Аналогічна ситуація і у мене.
В додатку до позову від КП УЖГ "Печерськжитло" проти мене, також є ця довідка ф.3. Збираюся "пройти" шлях Дописувачів та подати Заяву про скоєний злочин до прокуратури.

Пане Генадію! Додатково для роботи - відповідальність за порушення Закону "Про захист персональних даних" http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6409.msg32395.html#msg32395
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #36 : 26 Грудня 2011, 11:12:09 »

Пані Тетяно, щиро дякую.
Зараз я направляю інформзапити по цій темі щодо укладання договорів між КП УЖГ та ПОЦ, надсилання відомостей щодо рахунків і т.п.

Виправлена помилка у зверненні.
« Останнє редагування: 27 Грудня 2011, 12:08:04 від Тетяна Academia »
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #37 : 28 Грудня 2011, 20:08:00 »


Цитувати
Зараз я направляю інформзапити по цій темі щодо укладання договорів між КП УЖГ та ПОЦ, надсилання відомостей щодо рахунків і т.п.
Шановний Генна1950! А Ви впевнені, що згадані  юрю особи  дійсно  мають  законні підстави  для укладання з Вами договорів? Хто вони для Вас?  Чи, може,  Ви  винаймаєте комунальну квартиру?
Записаний

Зорик

  • Гість
Re: Довідка ф.3
« Reply #38 : 02 Березня 2012, 16:39:14 »

Якщо я не помиляюсь у Вашому випадку "ЖЕК" подавав копію Вашого свідоцтва про власність (цікаво як він її отримав? ).

Мене теж зацікавила ця тема.

Скажіть будь-ласка, як можуть зявиться у справі свідоцтво про власність, якщо відповідач його нікому не надавав.  Чи є такий доказ допустимий та належний?

Аналогічно і цікавлять дані адресного бюро про  реєстрацію особи . Як, хто і коли ці дані підкладає у справу
 і як з цим боротися, якщо суд обгрунтує рішення свідоцтвом про власність і данним адресного бюро? Відповідач ясно річ ці дані не давав.

Свідоцтво про власність існує в одному екземплярі?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Довідка ф.3
« Reply #39 : 03 Березня 2012, 01:46:18 »

Якщо я не помиляюсь у Вашому випадку "ЖЕК" подавав копію Вашого свідоцтва про власність (цікаво як він її отримав? ).
Мене цікавить питання щоб суд визнав документи з моїми персональними даними, які у якості доказів подає ЖЕК, не законно здобутими, не належними доказами.
Якщо припустити, навіть що я копію свідоцтва про власність сам надав ЖЕКу, коли підписував договір, то як ЖЕК може це доказати?
Законодавство з ЖКП не вимагає ж від мене обов"язково надавати копію свідоцтва про власність, при ухваленні договору про надання ЖК послуг?
Тому, якщо я заявляю, що ці документи здобуті ЖЕКом незаконно, то я не бачу, яким чином ЖЕК може доказати, що це не так.
І чому наприклад бухгалтер, у якого випадково опинилась копія мого свідоцтва про власність на квартиру - надала копію цього свідоцтва начальнику ЖЕКа(поширила мої персональні дані), який подав цю копію до суду, у якості доказа?
Записаний

Зорик

  • Гість
Re: Довідка ф.3
« Reply #40 : 03 Березня 2012, 05:32:13 »

Цитувати
Законодавство з ЖКП не вимагає ж від мене обов"язково надавати копію свідоцтва про власність, при ухваленні договору про надання ЖК послуг?

свідоцтво про власність- це письмовий доказ. Доказ знаходиться у власника квартири. Ніхто його не витребовув. Надати суду його можуть тіки сторони або треті особи.

Витребовування доказів - це обов'язок, а не право суду. За клопотанням сторони суд інформує в судовому засіданні про виконання його вимог щодо витребування доказів. Про витребування доказів суд постановляє ухвалу, котра направляється особі, в якої знаходиться доказ. Витребовування доказів за ухвалою суду дозволяє одержати інформацію, яка недоступна для самої сторони.


Тобто - це письмові докази, Відповідно до ст. 119 ЦПК України, письмові докази  повинні бути додані до позовної заяви.

 Стаття 185. Дослідження письмових доказів

     1. Письмові докази або протоколи  їх  огляду  оголошуються  в судовому  засіданні  та  надаються  для  ознайомлення особам,  які беруть участь у справі, а в необхідних випадках - також експертам, спеціалістам і свідкам.

Тобто повинен бути оригінал свідоцтва досліджений у суді. Де оригінал?????
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #41 : 03 Березня 2012, 09:35:55 »

Цитувати
Тобто повинен бути оригінал свідоцтва досліджений у суді. Де оригінал?
Оригінал у власника чи у співвласників (один на всіх). Доки оригінал не був оглянутий в судовому засіданні, доти копія надана позивачем не є доказом. Під час дослідження наданих письмових доказів суд повинен був вимагати пред`явлення оригінала тим, хто подав копію як доказ, тобто позивачем. У позивача оригінала не існує. Суд повинен був або не брати до уваги такий "доказ", або вирішити питання про витребування оригіналу у відповідача.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Довідка ф.3
« Reply #42 : 03 Березня 2012, 15:42:02 »

Цитувати
Тобто повинен бути оригінал свідоцтва досліджений у суді. Де оригінал?
Оригінал у власника чи у співвласників (один на всіх). Доки оригінал не був оглянутий в судовому засіданні, доти копія надана позивачем не є доказом. Під час дослідження наданих письмових доказів суд повинен був вимагати пред`явлення оригінала тим, хто подав копію як доказ, тобто позивачем. У позивача оригінала не існує. Суд повинен був або не брати до уваги такий "доказ", або вирішити питання про витребування оригіналу у відповідача.
А як мені встановити(а потім в апеляції, якщо потрібно буде, то довести) - чи був судом письмовий доказ(в даному випадку ксерокопія свідоцтва про власність, чи довідка ф.3) прийнятий у якості доказа?
Суд в рішенні мабуть як завжди напише - судом встановлено, що відповідач є власником квартири.
А яким чином це суд "встановив" - не відомо.
У всіх процесах, в яких я приймав участь, суд ніколи у мене не запитував - чи є я власником квартири, стосовно заборгованості за яку до мене пред"явлено позов.
Суд лише ставив питання - стосовно встановлення місця мого мешкання.

Може потрібно на якійсь стадії процесу заявити, що судом не досліджувалось питання встановлення особи власника квартири, стосовно якої подано позов про стягнення заборгованості, та надати до апеляції технічний запис с.з.?
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Довідка ф.3
« Reply #43 : 03 Березня 2012, 16:41:56 »

І що це змінить? Ви ж - власник квартири?
Записаний

Зорик

  • Гість
Re: Довідка ф.3
« Reply #44 : 03 Березня 2012, 17:05:38 »

І що це змінить? Ви ж - власник квартири?

це змінює предмет позовому, а саме - допомагає "включить дурака"

типу: власник, - споживач - не платить, утворилася заборгованість, -стягнути

а чому утворилася заборгованість не цікавить, ні суд, ні позивача.  тобто вже споримо не про те..

Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email