'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Суд з МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі» ( дописувачки А.И.)  (Прочитано 19860 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

А.И.

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 35
    • Перегляд профілю

Дуже вдячна Юрію Васильовичу за всі підказки, вже є поле для роботи над поясненням, буду все редагувати. Сьогодні отримала судову повістку з Апеляційного судку (три повістки, на дітей окремо в кожному конверті) а ось зазначені в додатку «апеляційна скарга в 4 адр.» - повністю відсутні.
Час в мене є до 09.04.2013., треба вибрати головне. Що до субсидії, також можна відкривати тему, свої заморочки районного масштабу, (готова розповісти). 
І ще одне Питання на яке не можу знайти відповіді - "Підприємства монополісти не мають права позиватись до суду без письмово узгодженого договору." Чи є цьому законні підстави?
« Останнє редагування: 01 Квітня 2013, 10:07:06 від А.И. »
Записаний

А.И.

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 35
    • Перегляд профілю

Юрію Васильовичу, дайте пораду, технічне питання: - Апеляційний суд запрошує всіх трьох учасників. Судом першої інстанції вони (двоє дітей) не сповіщались, до суду не запрошувались, рішення прийнято без їх відома. З"явитися до суду, через навчання,  не можуть. Який документ має бути з їх сторони, чи то довіреність на моє ім"я, чи то заява, про розгляд без їх присутності? Як правильно в такій ситуації діяти? Може на форумі вже є така тема, підкажіть?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
а ось зазначені в додатку «апеляційна скарга в 4 адр.» - повністю відсутні.
Тотільки на одну, четверту, адресу (в 4 адр.). Вам навіщо? У Вас є оригінал, то ж скарга Ваша.
Цитувати
Який документ має бути з їх сторони, чи то довіреність на моє ім"я, чи то заява, про розгляд без їх присутності?
Ви самі й відповіли. Або довіреність, або заяви ( від кожного) про розгляд без їх присутності. Або зовсім нічого, якщо є відомості що вони повідомлені, то розглянуть без них.
Цитувати
Стаття 305. Наслідки неявки в судове засідання осіб,  які беруть участь у справі

     1. Апеляційний  суд  відкладає розгляд справи в разі неявки у судове засідання особи,  яка бере участь у справі, щодо якої немає відомостей   про   вручення   їй   судової  повістки,  або  за  її клопотанням,  коли повідомлені нею  причини  неявки  буде  визнано судом поважними.

     2. Неявка сторін або інших осіб,  які беруть участь у справі, належним чином повідомлених про час і місце  розгляду  справи,  не перешкоджає розглядові справи.
Записаний

А.И.

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 35
    • Перегляд профілю

Хочу подякувати всіх не байдужих, хто намагався дати мені поради, особливо Юрію Васильовичу.
Сьогодні відбулося рішення Апеляційного суду. Яке ще раз мені довело, що ми ніхто і ні що ….. Все залишено без змін.  Зі справою я ознайомлювалась, і доповнення всі що рекомендували форумчани вчасно надала. Ані відсутність печатки, не та довіреність, строк позовної давності, постанови ВСУ, порушення норм процесуального права, та багато іншого….. не береться до уваги, ти винен тільки тому що живеш….
Один з суддів апеляційного суду,  був саме той, що виносив саме це моє  рішення про видачу судового наказу з тепломережами, тільки в суді першої інстанції, зараз він вже в апеляційному суді, і бачив в справі свій С.Н. за його підписом,  а рішення суду яке я просила скасувати, виніс вже його приємник товариш. Жодного шансу при такому розкладу судів в мене  НЕ БУЛО…..

Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Якщо відчуваєте за собою правоту, слід оскаржувати до ВССУ. Після чого звертатися до ЄСПЛ.
Записаний

А.И.

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 35
    • Перегляд профілю

Шановні форумчани, потрібна добра порада.
Підкажіть подальші мої дії, по яким законам я маю захищати свої права.

Рішення Апеляційного суду відбулося 11.04.2013 р. яким суддя залишило суму позову позивача, змінивши тільки солідарність відносно неповнолітніх дітей. Резолютивна частина зачитана дуже швидко і не зрозуміло. АЛЕ, це рішення (в резолютивній частині)  не видано мені на руки НЕГАЙНО  ч.2 ст.222.  ВІДМОВЛЕНО секретарем  судді Безверхим О.О. – ЗА ТЕХНІЧНИМИ ОБСТАВИНАМИ. Заява на видачу копії рішення суду зареєстрована та здано в цей  же день. До сьогоднішнього дня відповідь канцелярії – суддя Красвітна ще не підготовила рішення,  - ЧЕКАЙТЕ, телефонуйте в кінці неділі.
1. Що робити з оскарження протягом місяця?
2. Чи набирає таке рішення свою силу?
3.  Щоб ВЫ робили в такій ситуації?


Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

1. Що робити з оскарження протягом місяця?
2. Чи набирає таке рішення свою силу?
3.  Щоб ВЫ робили в такій ситуації?

1. По ЦПК строк на касаційне оскарження 20 днів. Якщо не вкладаєтесь у строки -слід до ВССУ подавати клопотання про поновлення строку на касаційне оскарження, в якому зазначити дату реального отримання судового рішення апеляційної інстанції, а також копії заяв до цього суду з вимогами видати його копію (як доказ намагання своєчасно його отримати) або поштового конверту, в якому його було відправлено. Заяви про видачу слід подавати відразу після судового засідання через канцелярію, а далі на 6-ий день (якщо не було отримано судового рішення апеляційної інстанції). Оскільки буває, що рішення/ухвали не видаються місяцями.
2. Рішення суду набирає законної сили після ухвали/рішення суду апеляційної інстанції (якщо подавалася апеляційна скарга). Див. ст. ст. 223, 319 ЦПК.
3. Див. п. 1.
Записаний

Alina

  • Гість

Якщо відчуваєте за собою правоту, слід оскаржувати до ВССУ. Після чого звертатися до ЄСПЛ.

А чому зразу до ЄСПЛ, а не потрібно до ВС України??
Записаний

А.И.

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 35
    • Перегляд профілю

Дякую Перо, все зрозуміло.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

А чому зразу до ЄСПЛ, а не потрібно до ВС України??

Одне іншому не заважає. ВСУ не є касаційною інстанцією.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email