Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.
http://zakon.nau.ua/doc/?code=v0039241-01враховуйте це
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ1.1. Методичні рекомендації по визначенню плати за послуги, пов'язані з утриманням будинків і прибудинкової території суб'єктами підприємницької діяльності (далі - Методичні рекомендації), розроблені на виконання Закону України від 20.05.99 N 686-XIV "Про відповідальність суб'єктів підприємницької діяльності за несвоєчасне внесення плати за спожиті комунальні послуги та утримання прибудинкових територій".
Це лише норми часу і норми обслуговування для того щоб порахувати потрібну чисельність робітників що виконують роботи. Теоретично може бути, що жека виконує всі роботи. Тому в наказі перелічені всі можливі роботи. Які саме роботи жека виконуватиме залежить від переліку, затвердженого рішенням ОМС (пам'ятаєте ми навіть могли відмовитися від деяких робіт на слуханнях... колись...).
Навіщо? Alina що є суб'єктом підприємницької діяльності?
скажіть, наприклад була незаконна добудова до будинку власниками квартир (підприємцями), що вивели квартири з житлового фонду. можливо узаконена згодом. добудовано до будинку приблизно 1000 метрів.як на практиці буде враховуватися "збільшена площа будинку" у тарифі? як виконавець її має розраховувати? на основі яких документів? де факто занято прибудинкову територію (зменшено)- приєднано до будинку внутрішні мережі (газ, світло, вода, тепло) і тд.
Питання не в тому які роботи робити. Питання в іншому... як робляться і чи взагалі робляться і чи можуть робиться ці роботи
Отримала сьогодні відповідь про прибудинкову територію з відділу звернень міськради, . Хто що може сказати? Допоможіть!!!!
Хоч площа прибудинкової території не входить ні до одної формули при виведенні кожної складової тарифу,
Якщо такої складової як поливання дворів не має в складі тарифу, то як?
Здраствуйте! Сиджу вже й запуталася. Підскажіть, які бухгалтерські документи мені потрібно вимагати як доказ надання послуг?
площа прибудинкової території не входить ні до одної формули при виведенні кожної складової тарифу, однак опосередковано вона впливає на розмір заробітної плати прибиральника (двірника) на об'єм та час його щоденної роботи.
До формули входить зарплата двірника (двірників). Кількість двірників залежить від розміру (площі) прибудинкової території. Є норми обслуговування на одного двірника. Тому кількість двірників може бути, наприклад, і 1, і 2, і 0,5. Відповідно і зарплата у формулі матиме коефіціент і 1, і 2, і 0,5.