'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов МКП "ХЕРСОНТЕПЛОЕНЕРГО" до дописувача Gelo  (Прочитано 109604 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
З'ясуйте наявність та зміст договору між МКП та ЖБК або ТОВ "УКРАЇНА"
Договор должен быть с балансодержателем.  Договором от 2005г.между балансодержателем и ООО "Украина", не предоставлено право ООО заключать договор по ЦО.

Цитувати
Вам, для складання судових документів, потрібно звертатись до спеціалістів.
Спасибо за понимание. Будь такая возможность обратиться к специалистам, не сидел бы здесь на форуме. Интересно наблюдать события, но вникать в юридические дебри можно разово, для решения своих проблем.
Как правильно составлять иски и другие документы , знают юристы, а переписывать чужие «болванки»  не могу. Не умею «списывать» вслепую.  Мне надо понять, это или первоисточник (ВУЗ), или постоянно где-то рядом специалист/юрист. 

Цитувати
Проблеми матимите з позовом.
Форум как зеркало нашего судопроизводства. Сколько незаконных решений, а сколько радостных для всех.   Словом «проблемы» Вы несколько смягчили предсказуемое  решение.

Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email


Цитувати
Цитувати
Цитувати
различие между Исполнителем и Исполнителем ЖКУ
Жоден суддя Вас не зрозуміє.

Юрий Васильевич!
Что же здесь Вы  подшучиваете, а ранее именно Вы сами убрали  или объединили ( читать как удобнее) грань между пониманием Исполнитель и Исполнитель ЖКУ.

Звісно, що "кінцевий" споживач укладає договір тільки з Виконавцем.  Навіть якщо договір укладається з балансоутримувачем, то укладається з Виконавцем, бо для Споживача тоді балансоутримувач є Виконавцем. А може Управитель бути Виконавцем.
А якщо Виробника визначено Виконавцем, то Виробник укладає договір як Виконавець, бо він для споживача буде Виконавцем. Що незрозуміло?
Цитувати
Стаття 19. Учасники договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг
1. Відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах.
2. Учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг є: власник, споживач, виконавець, виробник.
3. Виробник послуг може бути їх виконавцем.
4. Особливими учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг є балансоутримувач та управитель, які залежно від цивільно-правових угод можуть бути споживачем, виконавцем або виробником.
У меня другое мнение, но решил оставить свое мнение для себя и придерживаться аргументу юриста.
Когда Вы, как довод правильности своих утверждений, разъяснили образование Закона (см.дальше)основанное только на рассуждении и Ваших выводах, подумал, что значит здесь так и должно толковаться. По другому рассуждать не требуется,  будет не правильно.

Цитувати
   
Проблема в тому, що проекти законів розробляють КМУ, Мінрегіон ( раніше МінЖКП, а ще раніш Держжитлокомунгосп). А під час розробки орієнтуються на стан жкгосподарства м. Київ, де виконавцем послуг ГВП, ХВП, водовідведення, ЦО,  утримання будинку був "ЖЕКа".
Пам'ятаєте,за часів СРСР ми платили тільки квартплату (ЖЕКу) та електроенергію (РЕМу (і то не всі де-хто платив теж ЖЕКу, але мова не про них)). От під київські ЖЕКи й писався ЗУ "Про ЖКП". Але річ в тому, що в більшості міст багато раніш до 2004р. послуги ЖЕКи розділили щоб не ЖЕКа перераховував кошти водоканалам та тепломережам ( бо він собі брав усе, скільки нараховував, а іншим надсилав лише залишки), а споживач платив їм напряму. В моєму місті, наприклад, до 2004р.  ми вже років 10 платили напряму і договори укладали напряму ( десь зберігається договір з "Артемівськтепломережа" і бланк договору від міськводоканалу (не уклав)).  Відмовлятися від прямих платежів комунальники відмовилися (нащо їм якийсь балансоутримувач, який знову, як ЖЕКа, затримуватиме кошти, бо "свой карман ближе"). От і почались маніпуляції. Доречі проблема не тільки з ЦО.
З ХВП теж.  Відповідно до ЗУ "Про питну воду..." водоканали повинні укладати договори в багатоквартирних будинках тільки з балансоутримувачем.   А ПКМУ 630 взагалі розглядає ГВП, ХВП, водовідведення, ЦО як одну послугу і, відповідно одного виконавця (як у Києві).

Если ВЫ, заинтересованное лицо, не усматриваете принципиального различия между двумя понятиями, то рассчитывать на разбирательство в суде нет смысла.

Вот и получается, что нет разницы между Исполнителем и Исполнителем жилищно-коммунальных услуг. Верно!

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Автор: Gelo:
Цитувати
Договор должен быть с балансодержателем.  Договором от 2005г.между балансодержателем и ООО "Украина", не предоставлено право ООО заключать договор по ЦО.
Договір між ЖБК та ТОВ "Україна" в темі по позову від ТОВ "Україна"  не викладався. Тому я вказав 2 варіанти. Доречі в договорі між ЖБК та ТОВ "Україна" ще потрібно перевірити, чи не надано право на управління будинком, бо це автоматично надає право на укладення договорів ТОВ "Україна" з МКП та інш.

Автор: Gelo:
Цитувати
Что же здесь Вы  подшучиваете, а ранее именно Вы сами убрали  или объединили ( читать как удобнее) грань между пониманием Исполнитель и Исполнитель ЖКУ.
Це ви шукаєте якісь "грани".
У сфері послуг сторонами є 1. Замовник послуги (Замовник) або Споживач послуги (Споживач) та 2. Виконавець послуги (Виконавець).
Житлово-комунальні послуги це кремий випадок (частный случай) сфери послуг.
Сторонами є 1. Споживач житлово-комунальної послуги (Споживач) та 2. Виконавець житлово-комунальної послуги (Виконавець)
(....)Такі скорочення є загальною практикою. Більше того це тепер навіть встановлено законом ст. 1
Цитувати
виконавець - суб'єкт господарювання, предметом діяльності якого є надання житлово-комунальної послуги споживачу відповідно до умов договору;
споживач - фізична чи юридична особа, яка отримує або має намір отримати житлово-комунальну послугу;
Тобто у сфері ЖКП - Виконавець це той, хто надає житлово-комунальну послугу.
Ви розподіляєте на     1.  Виконавець та 2. Виконавець ЖКП      Тобто по Вашому є
1. Виконавець що надає житлово-комунальну послугу.
2. Виконавець Житлово-Комунальної Послуги що надає житлово-комунальну послугу.
Невже не зрозуміло, що це маячня? Це ж очевидно.

Щодо теплопостачання, то воно здійснюється на підставі договору купівлі-продажу в якому сторонами є 1. Виробник або Постачальник, або Продавець та 2. Покупець.

Автор: Gelo:
Цитувати
Когда Вы, как довод правильности своих утверждений, разъяснили образование Закона (см.дальше)основанное только на рассуждении и Ваших выводах,
То не "довод правильности своих утверждений", а пояснення чому так сталося і як з цього становища виходять за межами Києва.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Обсуждаю только в рамках темы. Теплоэнерго + исполнитель коммунальных услуг +  типовой договор по ПКМУ №630 + владелец квартиры ЖСК     
Цитувати
ПКМУ№630 - 1. Ці    Правила    регулюють    відносини    між   суб'єктом господарювання,   предметом    діяльності    якого    є    надання житлово-комунальних  послуг  (далі  -  виконавець),

Тип.договор - 1. Виконавець  зобов'язується  своєчасно надавати споживачеві  відповідної якості послуги з централізованого опалення,

Теплоэнерго – утвержден исполнителем коммунальных услуг.
Как получается, что Теплоэнерго стал  «исполнителем» с правом на заключение тип.договора? В тип. договоре указано, что заключение договора с Исполнителем, который согласно этого же постановления является "суб'єктом господарювання,   предметом    діяльності    якого    є    надання житлово-комунальних  послуг  (далі  -  виконавець)".

Существуют утвержденные термины в ЗУ "Про ЖКП":
Цитувати
- житлово-комунальні послуги- результат господарської діяльності,  спрямованої  на  забезпечення умов проживання та перебування  осіб  у  жилих  і  нежилих  приміщеннях,  будинках  і спорудах,  комплексах будинків і споруд відповідно до  нормативів, норм, стандартів, порядків і правил;
     - комунальні послуги   -  результат  господарської  діяльності, спрямованої на задоволення потреби фізичної чи юридичної  особи  у забезпеченні  холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням,  опаленням,  а   також   вивезення   побутових відходів у порядку, встановленому законодавством;
     - виконавець -  суб'єкт  господарювання,  предметом  діяльності якого є надання житлово-комунальної послуги  споживачу  відповідно до умов договору;

Обратите внимание термин Исполнитель в ЗУ "Про ЖКП" и ПКМУ №630, одинаковый.

   Применяя установленные , сложившиеся, утвержденные или другие перевоплощения к терминам,  исполнитель коммунальных услуг приобретает полномочия исполнителя ЖКУ. Как по-другому объяснить обязанность заключать  договор с Теплоэненрго.
Цитата: Юрій Васильович
Цитувати
Ваше МКП визначене рішенням ОМС Виконавцем послуги з ЦО. Рішення чинне. Тому у стосунках з МКП Вам потрібно керуватися ЗУ "Про ЖКП" та ПКМУ № 630.  Якщо балансоутримувач (чи управитель) будинку не укладає договори на надання послуги ЦО, то є вірогідним, що на такі дії уповноважене МКП. І договір Вам потрібно укладати з МКП.  Питання уповноваження МКП на укладення договорів могло бути вирішено Рішенням ОМС № 628 (зобов'язання укласти), договором між МКП та ОМС, договором між МКП та балансоутримувачем.


Я не начинаю снова  дискутировать.   Так и не поняв, почему … принимаю как юридический неоспоримый факт. Это нормально. Суд, вероятно, будет еще проще смотреть на эту «несущественную» разницу.
Я не утверждаю о равенстве понятий Исполнителя и Исполнителя ЖКУ. Констатирую это, согласно изложенного в теме.   

Вот только не понятно, почему появилось подшучивание.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Автор: Gelo:
Цитувати
Вот только не понятно, почему появилось подшучивание.
Та яке там кепкування. Тут ПЛАКАТИ вже хочеться!
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Автор: Gelo:
Цитувати
Вот только не понятно, почему появилось подшучивание.
Та яке там кепкування. Тут ПЛАКАТИ вже хочеться!
Зря!
Выводы сделаны правильно! остальное, это мысли вслух, рассуждения. 
Как для интересующегося, вполне правильное восприятие непонятных вопросов в юрисдикции.
Цитувати
Так и не поняв, почему … принимаю как юридический неоспоримый факт.
Чего же более.......   .
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Автор: Gelo:
Цитувати
Обратите внимание термин Исполнитель в ЗУ "Про ЖКП" и ПКМУ №630, одинаковый.
Та не тільки там:
Цитувати
ПРАВИЛА уримання жилих будинків та прибудинкових територій
                                      ЗАТВЕРДЖЕНО
                                      Наказ Держжитлокомунгоспу
                                      України
                                      17.05.2005  N 76


Виконавець послуг  -   суб'єкт   господарювання,   предметом діяльності  якого  є надання житлово-комунальної послуги споживачу відповідно до умов договору.
ПКМУ № 529
Цитувати
_________________________________________________________________
   (найменування суб'єкта господарювання, предметом діяльності якого є надання
__________________________________________________________________
послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій)
в особі _________________________________________________________,
                (посада, прізвище, ім'я та по батькові)
що діє на підставі ______________________________________________,
                            (найменування документа)
затвердженого ____________________________________________________
                         (ким виданий, номер і дата)
(далі - виконавець), з однієї сторони,

2. Виконавець  надає  послуги ....
12. Виконавець має право: .....
13. Виконавець зобов'язаний: .....
15. Виконавець несе відповідальність згідно із законом за: ....
16. У  разі  порушення   виконавцем.....

[/b]
 Адреса і підписи сторін

Виконавець                         Споживач
_______________________________    _______________________________
(прізвище, ім'я та по батькові)    (прізвище, ім'я та по батькові)
_______________________________    _______________________________
           (адреса)                           (адреса)
_______________________________    _______________________________
        (номер телефону)                   (номер телефону)
_______________________________    _______________________________
            (підпис)                           (підпис)

М.П.     
Цитувати
                                        ЗАТВЕРДЖЕНІ
                             постановою Кабінету Міністрів України
                                  від 8 жовтня 1992 р. N 572

                             ПРАВИЛА
          користування приміщеннями житлових будинків і   гуртожитків
 7. Власник та наймач (орендар) квартири, житлового приміщення у гуртожитку зобов'язаний:
     укласти договір  на   надання   житлово-комунальних   послуг, підготовлений виконавцем відповідно до типового договору;

Автор: Gelo:
Цитувати
исполнитель коммунальных услуг приобретает полномочия исполнителя ЖКУ.
Виконавець комунальної послуги апріорі є Виконавцем житлово-комунальної послуги. Бо комунальна послуга це різновид житлово-комунальних послуг.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Виконавець комунальної послуги апріорі є Виконавцем житлово-комунальної послуги. Бо комунальна послуга це різновид житлово-комунальних послуг.
Что удивляет, воссоединение этих двух понятий доказывается на основании философского термина. А как на счет законодательства?

Понимаю, что в Законом №1875 не указано в этом вопросе более ясного толкования. В ст.13 сказано, что  жилищно-коммунальные услуги разделяются по функциональному назначению. Ст.1 в терминах дали разъяснения этих понятий. Больше об этом ничего. При этом Законом утверждено верховенство Исполнителя ЖКУ по отношению исполнителю услуг, что отражено в его правах и обязанностях. Одно из главных преимуществ, право на заключение типового договора. 
Вероятно, когда писался этот закон, предусматривалось все услуги и коммунальные услуги в том числе, предоставлять потребителю через исполнителя ЖКУ. (Вы хорошо отметили сходство с советскими временами).
Только поэтому Законом и ПКМУ №630 предусмотрено заключение типового договора именно с исполнителем ЖКУ.
Обратите внимание, что содержание дома и придомовой территории, горячее и холодное водоснабжение, водоотвод, ЦО, вывоз ТБО должны были проходить через исполнителя ЖКУ. Это в начале действия этих нормативов. Затем, законно или не очень, коммунальные услуги стали выходить на прямые договоры и прямые оплаты.
Мы, потребители и не противимся этому. Начисление оплаты стали прозрачнее, да и с претензиями стало понятней куда обращаться. В те времена по всем вопросам шли в ЖЭК.

Обсуждая законность… Где еще, кроме апріорі утверждается о взаимозаменяемости или подобное, этих двух терминов?
 Существуют в терминах(ст.1) два понятия. Они разные по содержанию и смыслу. Одно из другого не выходит. У этих понятий разная ответственность и права. Само написание указывает на важность этих понятий при обсуждении всего Закона. Все перемешали, сгребли в кучу и стало не важно Исполнитель ком. услуг или Исполнитель ЖКУ.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Автор: Gelo:
Цитувати
Что удивляет, воссоединение этих двух понятий доказывается на основании философского термина. А как на счет законодательства?
Та ні. В першу чергу це визначено саме ЗУ "Про ЖКП":
Цитувати
Стаття 13. Розподіл житлово-комунальних послуг залежно від функціонального призначення

1. Залежно від функціонального призначення житлово-комунальні послуги поділяються на :

1) комунальні послуги (централізоване постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізоване опалення, а також вивезення побутових відходів тощо);

2) послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт, вивезення побутових відходів тощо);

3) послуги з управління будинком, спорудою або групою будинків (балансоутримання, укладання договорів на виконання послуг, контроль виконання умов договору тощо);

4) послуги з ремонту приміщень, будинків, споруд (заміна та підсилення елементів конструкцій та мереж, їх реконструкція, відновлення несучої спроможності несучих елементів конструкцій тощо).
Не ображайтесь, але якщо Ви не можете зрозуміти таких простих речей, що Вам робити в судах без адвоката?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Автор: Gelo:
Цитувати
При этом Законом утверждено верховенство Исполнителя ЖКУ по отношению исполнителю услуг,
Цитувати
Вероятно, когда писался этот закон, предусматривалось все услуги и коммунальные услуги в том числе, предоставлять потребителю через исполнителя ЖКУ.
Нет слов... Бред какой-то...

Автор: Gelo:
Цитувати
Существуют в терминах(ст.1) два понятия. Они разные по содержанию и смыслу. Одно из другого не выходит.
Вообще-то три:
Цитувати
-житлово-комунальні послуги - результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та перебування осіб у жилих і нежилих приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил;

-комунальні послуги - результат господарської діяльності, спрямованої на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи у забезпеченні холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, встановленому законодавством;

-утримання будинків і прибудинкових територій - господарська діяльність, спрямована на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи щодо забезпечення експлуатації та/або ремонту жилих та нежилих приміщень, будинків і споруд, комплексів будинків і споруд, а також утримання прилеглої до них (прибудинкової) території відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством;
в ст. 1 только обозначение терминов. А что из чего "выходит" смотрите в ст. 13. 

Автор: Gelo:
Цитувати
Все перемешали, сгребли в кучу и стало не важно Исполнитель ком. услуг или Исполнитель ЖКУ.
А ну-ка найдите мне в терминах два различных термина: 1. Исполнитель ком. услуг  и 2. Исполнитель ЖКУ.  Посмотрим, чем они отличаются?
А ещё разберитесь с такими понятиями как ВИД и ПОДВИД. Может тогда Вам проще будет понять смысл содержания ст. 13.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Не ображайтесь, але якщо Ви не можете зрозуміти таких простих речей, що Вам робити в судах без адвоката?
Не переживайте, лишнего не приму. Свою мнение по этому вопросу не раз высказывал. Повторюсь:
Цитувати
Так и не поняв, почему … принимаю как юридический неоспоримый факт.
Когда Вы сказали, что для суда это не является принципиальным (или что-то в этом роде) для меня, это стало вне обсуждений. Нет значит, нет.
 Этот вывод применим за пределами этой темы. Здесь пытался разобраться в пределах возникшего вопроса, как на самом деле.

Составляя предыдущий пост сам увидел логическую последовательность дающую объяснение.
Коммунальные услуги, входят и являются неотъемлемой частью ЖКУ. Поэтому Исполнитель ком.услуг при заключении договора о предоставлении ЖКУ или части ЖКУ, а именно по ЦО,  имеет право на заключение как Исполнитель ЖКУ. Исполнитель ЖКУ обязан заключать договор на основании Типового. Не договор определяет Исполнителя, а Исполнитель начиная предоставлять услуги обязан заключать договор соответствующий Типовому.
Вот примерно так. Может изложил сумбурно.
Главное, понял.


Юрий Васильевич! Спасибо, за последовательность и терпимость.

Если случайно  чем обидел, не сердитесь, возможно получилось без умысла. Может чего не усмотрел.
« Останнє редагування: 12 Квітня 2014, 19:25:32 від Gelo »
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Автор: Gelo:
Цитувати
Эта тема о законности исполнителя услуг ЦО в заключении договора по ПКМУ №630.
Давно хотел предложить Вам сформулировать название как-то иначе ( кто-то из модераторов потом  сменил бы на новое).
Существующее название не совсем грамотно...
Мне видится название таким:
Цитувати
На каком основании исполнитель услуг по ЦО может заключать договор по ПКМУ №630?
Вот ключевой текст, который является ответом на вопрос темы. Можно этот ответ развить и изложить  более подробно, но главный смысл понятен.
? Рішенням ОМС №628 навпаки визначено виконавців.  У них должны быть відомості про ліцензію, статут, договір з балансоутримувачем або з ОМС, надання/не надання згоди на приз начення, відповідність  процедури призначення Наказу № 60
(них должны быть-изм. в цитату внесено мною)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Автор: Gelo:
Цитувати
На каком основании исполнитель услуг по ЦО может заключать договор по ПКМУ №630?
Відповідь є в самому питанні
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

СН Ви відміните. Позов Ви не "відіб'єте".
Пока все соответствует сказанному.

Судебный приказ получил, а 20.05 суд его отменил. Решение по отмене СП получать на руки, по заявлению через пять дней.

Возобновление пропущенных сроков заявлял по отдельному заявлению. Как правильней, раздельно или в самом заявлении по отмене СП?
В Заявлении по отмене СП старался быть более кратким. Без шапки и приложений уложился на 2 листа.
Заявление прилагаю:…………..
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Возобновление пропущенных сроков заявлял по отдельному заявлению. Как правильней, раздельно или в самом заявлении по отмене СП?
В заяві про скасування СН вказуєте що просите поновити строк і подаєте заяву про поновлення, яку додаєте до заяви про скасування СН у якості додатка.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email