'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП "Керуюча компанія..." подала позов після скасування судового наказу  (Прочитано 130161 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Отримав сьогодні ухвалу КАС про відкриття апеляц. провадження.
І в реєстрі вона з"явилась http://reyestr.court.gov.ua/Review/77138047
Чи означає ця ухвала, що судовий збір за подання ап. скарги платити не потрібно?
Звісно. Спрацювала ч.5 ст. 356:
Цитувати
5. Якщо апеляційна скарга подається особою, звільненою від сплати судового збору відповідно до закону, у ній зазначаються підстави звільнення від сплати судового збору.
Якби Ви не подали зустрічний позов, то Ви мусили б платити судовий збір.

Ви вже підготували заяву про залишення зустрічного позову без розгляду, як Вам порадив Юрій Васильович?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Чи означає ця ухвала, що судовий збір за подання ап. скарги платити не потрібно?

Оскільки суд не залишив скаргу без руху -то не потрібно. Якщо б це був суддя колишнього АСК -то залишив би, у зв'язку з несплатою судового збору в частині оскарження первісного позову.
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Якщо до Вас подано позов про стягнення боргу, то досягти перерахунку можна і в межах цього позову..
Дуже цікаво, можна більш детальніше як це зробити (або посилання).
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Отримав повістку з КАС.
Судове засідання по ап. скарзі призначено на 05 грудня 2018 р. на 10-30(суддя Олійник В.І.)
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Отримав поштою "Відзив" на мою ап. скаргу від КП ГІОЦ
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 03 Листопада 2018, 16:26:00 від stepan »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Отримав поштою "Відзив" на мою ап. скаргу від КП ГІОЦ

Можете подати письмові пояснення, де вказати що відзив ГІОЦ є його повторюваними аргументами, які взяті до уваги в суді першої інстанції, натомість не містить заперечень щодо конкретних аргументів, викладених в апеляційній скарзі. Додатково подайте клопотання про залучення "свіжого" рішення з ЄДРСР, яким встановлено обставини щодо КП КК, вказавши що воно оприлюднене 26.09.2018 р., тобто після рішення суду у Вашій справі:
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10149.0
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Отримав поштою "Відзив" на мою ап. скаргу від КП ГІОЦ

Можете подати письмові пояснення, де вказати що відзив ГІОЦ є його повторюваними аргументами, які взяті до уваги в суді першої інстанції, натомість не містить заперечень щодо конкретних аргументів, викладених в апеляційній скарзі. Додатково подайте клопотання про залучення "свіжого" рішення з ЄДРСР, яким встановлено обставини щодо КП КК, вказавши що воно оприлюднене 26.09.2018 р., тобто після рішення суду у Вашій справі:
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10149.0
Дякую!
Так і зроблю.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Отримав поштою "Відзив" на мою ап. скаргу від КП ГІОЦ


Можете подати письмові пояснення, де вказати що відзив ГІОЦ є його повторюваними аргументами, які взяті до уваги в суді першої інстанції, натомість не містить заперечень щодо конкретних аргументів, викладених в апеляційній скарзі. Додатково подайте клопотання про залучення "свіжого" рішення з ЄДРСР, яким встановлено обставини щодо КП КК, вказавши що воно оприлюднене 26.09.2018 р., тобто після рішення суду у Вашій справі:
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10149.0

Подав вчора через канцелярію 2 клопотання, та заяву про пояснення по суті справи(про те, що відповідачі за зустрічним позовом у своїх відзивах на апеляційну скаргу не надали жодних аргумнтів, які б спростовували доводи моєї апеляційної скарги, вони тільки повторили свої доводи, які вже були враховані судом першої інстанції).
У першому клопотанні просив суд залучити до матеріалів справи копію рішення від 04 липня 2018 року по справі № 760/21452/16-ц      http://reyestr.court.gov.ua/Review/76597493 Солом’янського райсуду про позитивне рішення суду про перерахунок.
У другому клопотанні просив суд залучити до матеріалів справи копію листа мені (на мій запит) №841/29 від 08.10.18 р. від Управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, в якому вказано, що "КП Керуюча компанія" не визначалась на конкурсі, як виконавець послуг.
Сьогодні відбулось с.з. апеляційного суду по цій справі.
Мої клопотання суд начебто погодився долучити до матеріалів справи....головуючий суддя сказав, щось на зразок, - "Добре, почитаєм".
Головуючий задавав досить дивні питання мені.
Суддя - "Так ви взагалі не хочете платити за послуги?"
Я відповідаю - "Нехай перерахують по чинним тарифам, і я заплачу".
Головуючий - "Так Ви хочете за якимись своїми тарифами, щоб Вам перерахували?"
Я кажу - "Ні, не за своїми, а за чинними"
Головуючий - "А як же Ваші сусіди, вони що будуть по великим тарифам платити, а Ви за своїми малими тарифами?"
Я кажу - "До чого тут мої сусіди?"
Інша суддя запитала - "Ви власник квартири?"
Я відповів "Я зареєстрований мешканець квартири".
Суддя - "То Ви власник? З ким укладено договір?"
Я кажу "Договір не укладався"
Суддя - "То Ви власник?"
Я - "Я після смерті батька вступив у права спадкоємця на квартиру"
І ще головуючий задав взагалі дивне питання позивачу за первісним позовом(КП "Керуюча компанія") - "То скажіть чому апелянт не згоден з Вашими перерахунками по ЖКП?"....
Якими перерахунками???
Тобто можна було зрозуміти так, що я нібито подав зустрічний позов тому, що не згоден з перерахунками, які КП "Керуюча компанія" робить у разі відсутності надання послуг(що звичайно іноді буває).
Головуючий взагалі читав мою апеляційну скаргу і саму справу?Щось не дуже віриться цьому.
Заборгованість по не чинним тарифам, посилання на рішення ВС, де вказано, що споживач має право на перерахунок - нікого в цьому суді не зацікавило.
З дорадчої кімнати було чути, як мені здалося, що не всі судді були згодні з головуючим, один суддя навіть сперечався з головуючим, коли вони вже виходили з дорадчої кімнати, але то вже таке....
І підсумок с.з. - рішення суду першої інстанції залишено без змін.
« Останнє редагування: 05 Грудня 2018, 13:02:40 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Питання - чи маю я право на скаргу до ВС по цій справі?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Питання - чи маю я право на скаргу до ВС по цій справі?
6) В АСК, перед початком слухання, слід заявити клопотання про залишення первісного позову без розгляду, на підставі ст. 377 ЦПК. Вказати -що таке заявлялося в першій інстанції. Якщо відмовлять -тоді нехай щодо зустрічного позову також розглядають, отже можна до ВС скаргу потім подавати (у випадку залишення рішення без змін), бо при зустрічному позові немає спрощеного провадження.
Ви робили таку заяву перед початком слухання? Вам відмовили? Щодо зустрічного позову був розгляд в КАС? Якщо був, то маєте.
« Останнє редагування: 05 Грудня 2018, 16:23:38 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Питання - чи маю я право на скаргу до ВС по цій справі?
Саме "смішне", що тепер, що б не постановили в  ап.суді, касаційну скаргу ВС  не прийме... Бо визначить справу малозначною...  >:(
Дискусія щодо критеріїв визначення справ малозначними відокремлена і перенесена до розділу Запитання по судовому розгляду. Див. https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10095.msg62098#msg62098
Спробуйте довести наявність "значення для формування єдиної правозастосовчої практики, значний суспільний інтерес" -  Нарахування по нечинним тарифам великій кількості споживачів...
« Останнє редагування: 12 Грудня 2018, 16:18:56 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Головуючий - "А як же Ваші сусіди, вони що будуть по великим тарифам платити, а Ви за своїми малими тарифами?"
"Прогрес"...  Раніше казали: "Так а я ж плачу!" А тут прям враховано "значний суспільний інтерес"...  >:(
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Питання - чи маю я право на скаргу до ВС по цій справі?
6) В АСК, перед початком слухання, слід заявити клопотання про залишення первісного позову без розгляду, на підставі ст. 377 ЦПК. Вказати -що таке заявлялося в першій інстанції. Якщо відмовлять -тоді нехай щодо зустрічного позову також розглядають, отже можна до ВС скаргу потім подавати (у випадку залишення рішення без змін), бо при зустрічному позові немає спрощеного провадження.
Ви робили таку заяву перед початком слухання? Вам відмовили?
Ні, заяву про залишення первісного позову без розгляду я не робив.
Я так зрозумів, що цього головуючого взагалі матеріали справи, та апеляційна скарга мало турбували.
Його дуже обурило, що я в запереченнях просив відмовити позивачу за первісним позовом повністю.
Він каже - "Як це повністю відмовити?Ви що, взагалі нічого не хочете платити?"
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
3. Не підлягають касаційному оскарженню:

1) рішення, ухвали суду першої інстанції та постанови, ухвали суду апеляційної інстанції у справах, рішення у яких підлягають перегляду в апеляційному порядку Верховним Судом;

2) судові рішення у малозначних справах, крім випадків, якщо:
г) суд першої інстанції відніс справу до категорії малозначних помилково.
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1618-15
Мою справу суд начебто не відносив до малозначної.
Чи вона є малозначною автоматично, виходячи з суми позову?
Малозначність справи в ухвалі про відкриття провадження повинна бути визначена судом?
Спрощеного провадження в цій справі також суд не визначав, бо справа розпочалась у 2015 р.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Питання - чи маю я право на скаргу до ВС по цій справі?
Саме "смішне", що тепер, що б не постановили в  ап.суді, касаційну скаргу ВС  не прийме... Бо визначить справу малозначною...  >:(
Дискусія щодо критеріїв визначення справ малозначними відокремлена і перенесена до розділу Запитання по судовому розгляду. Див. https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10095.msg62098#msg62098
Спробуйте довести наявність "значення для формування єдиної правозастосовчої практики, значний суспільний інтерес" -  Нарахування по нечинним тарифам великій кількості соживачів...
Якщо я посилаюсь в матеріалах справи(та в апеляційній скарзі) на рішення ВС, де вказано, що споживач має право на перерахунок, а суд першої інстанції(а можливо і апеляційний суд, побачимо що напишуть в рішенні) в своєму рішенні не бачить цього, ігнорує рішення ВС, то це має значення для формування єдиної правозастосовчої практики?
Теж саме стосується мого посилання на рішення ВС стосовно строку позовної давності(як Ви казали - контраверсійне рішення ВС).
А ще я долучив до матеріалів справи позитивне рішення Солом"янського суду цього року про перерахунок, де в мотивувальній частині суд також посилається на рішення ВС.А отже апеляційний суд мабуть проігнорує ще одне рішення ВС.
« Останнє редагування: 05 Грудня 2018, 18:14:29 від stepan »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email