'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП "Керуюча компанія..." подала позов після скасування судового наказу  (Прочитано 130522 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ви не просто програли свій позов. Ви отримали (на радість КП) рішення, яким вимоги по перерахунку для Вас визнано безпідставними.

А як це можливо - для Устінова, який проживає в тому ж районі(та ж сама КП "Керуюча компанія"), що і я, і приблизно за той самий період часу для перерахунку є підстави, а для мене не має підстав?
Це хіба застосування одних і тих самих норм права, в подібних правовідносинах?
А як же постанова ВС, де визнано право позивача на перерахунок нарахованих платежів, якщо тарифи були визнані не дійсними?
Цитувати
Верховний Суд
Постанова
04 червня 2018 року
Таким чином, врахувавши вищевказані обставини, суд першої інстанції правомірно вказав на те, що позивачу нараховувалась плата за комунальні послуги по тарифам, які були визнані недійсними, а тому останній має право на здійснення перерахунку нарахованих платежів.
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/74659714
« Останнє редагування: 13 Вересня 2018, 12:34:52 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А після відкриття апеляційного провадження і до початку розгляду справи по суті - подати заяву про залишення зустрічного позову без розгляду.
Добре.Так і зроблю.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ви не просто програли свій позов. Ви отримали (на радість КП) рішення, яким вимоги по перерахунку для Вас визнано безпідставними.
То суд мої вимоги визнав безпідставними тому, що я подав "зустрічний позов про перерахунок нарахованої заборгованості за нечинними тарифами" чи тому, що в одній з редакцій "зустрічного позову" я просив суд зобов"язати ЖЕД 901 зробити перерахунок, чи тому, що суд вважає, що зміна ціни в договорі після його виконання не можлива?
Якщо причина остання, що я вказав, то я не розумію чому цей суд прийня в би інше рішення, якби я не подавав свій зустрічний позов взагалі.
« Останнє редагування: 13 Вересня 2018, 12:14:39 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Тому треба обов'язково подавати апеляцію і у частині стягнення з Вас боргу, і у частині  відмови у зустрічному позові. А після відкриття апеляційного провадження і до початку розгляду справи по суті - подати заяву про залишення зустрічного позову без розгляду.
А не станеться так, що суд не буде розглядати мою апляцію в частині відмови у перерахунку заборгованості за моїм зустрічним позовом із-за того, що я подам заяву, про залишення зустрічного позову без розгляду?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А навіщо залишати зустрічний позову без розгляду?

Я також не розумію, чому не варто робити перерахунок за ЖКП, якщо позивач не платив за ЖКП. Адже:
1) Після такого перерахунку КП ГІОЦ вже не має права "малювати" фіктивний борг у своїх рахунках.
2) При продажі квартири цей борг вже не буде фігурувати.
3) Що до того, що після такого перерахунку якусь 1/15 частину прийдеться начебто оплачувати, то для чого існує стаття цивільного кодексу про позовну давність?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Я також не розумію, чому не варто робити перерахунок за ЖКП, якщо позивач не платив за ЖКП. Адже:
1) Після такого перерахунку КП ГІОЦ вже не має права "малювати" фіктивний борг у своїх рахунках.
2) При продажі квартири цей борг вже не буде фігурувати.
3) Що до того, що після такого перерахунку якусь 1/15 частину прийдеться начебто оплачувати, то для чого існує стаття цивільного кодексу про позовну давність?
Якщо отримати рішення про відмову  стягненні частини боргу у зв'язку з його виникненням через  застосування нечинних тарифів, то є можливисть вимагати анулювання незаконної частини боргу навіть без окремого рішення про перерахунок. А, у разі відмови в анулюванні, потім вже й позов про перерахунок... Який тоді виграти буде вже значно простіше.
« Останнє редагування: 18 Вересня 2018, 04:18:18 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А не станеться так, що суд не буде розглядати мою апляцію в частині відмови у перерахунку заборгованості за моїм зустрічним позовом із-за того, що я подам заяву, про залишення зустрічного позову без розгляду?
Якщо Ви подасте апеляцію, то рішення не набере чинності. Апеляційний суд повинен буде розглядати і зустрічний позов, і рішення по ньому, і Вашу апеляцію на це рішення. Якщо Ви просите залишити свій позов без розгляду, то не розглядатимуть з переліченого - нічого. На розгляд тієї частини апеляції, яка стосується частини рішення по первинному позову, це не впливає. Ви повідомляли Перо:
Останню Вашу пораду мені - відмовитись від мого зустрічного позову я хотів використати в суді, ...
Я це враховував у своїх відповідях. Але, в принципі, Ви можете і далі продовжувати "свою лінію"...
« Останнє редагування: 18 Вересня 2018, 04:20:08 від Юрій Васильович »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Я також не розумію, чому не варто робити перерахунок за ЖКП, якщо позивач не платив за ЖКП. Адже:
1) Після такого перерахунку КП ГІОЦ вже не має права "малювати" фіктивний борг у своїх рахунках.
2) При продажі квартири цей борг вже не буде фігурувати.
3) Що до того, що після такого перерахунку якусь 1/15 частину прийдеться начебто оплачувати, то для чого існує стаття цивільного кодексу про позовну давність?
Якщо отримати рішення про відмову  стягненні частини боргу у зв'язку з його виникненням через  застосування нечинних тарифів, то є можливисть вимагати анулювання незаконної ччастини боргуу навіть без окремого рішення про перерахунок. А у разі відмови в анулюванні вже й позов про перерахунок... Який тоді виграти бде вже простіше.
Це коли був позов від виконавця ЖКП про стягнення заборгованості. А я про те, чи варто самому споживачу ЖКП подавати позов про перерахунок за ЖКП за 2006-2015 р.р., якщо він не платив за ЖКП у спірний період? Я вважаю, що це варто робити, бо у разі, коли виконавець ЖКП спробує стягнути перераховану судом різницю (яка буде на порядок менше суми вимоги), споживач зможе застосувати статтю ЦК про позовну давність. Чи я помиляюсь?  ???
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Це коли був позов від виконавця ЖКП про стягнення заборгованості. А я про те, чи варто самому споживачу ЖКП подавати позов про перерахунок за ЖКП за 2006-2015 р.р., якщо він не платив за ЖКП у спірний період?
Ми ж тут мову вели по справі stepanА...
Варто. Щоб борг не "висів". Тимпаче,  що  з часом і строк позовної давності спливе і тоді борг може так і залишитися у "завищеному" розмірі...
« Останнє редагування: 18 Вересня 2018, 04:21:02 від Юрій Васильович »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Дякую за відповідь!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Я також не розумію, чому не варто робити перерахунок за ЖКП, якщо позивач не платив за ЖКП. Адже:
1) Після такого перерахунку КП ГІОЦ вже не має права "малювати" фіктивний борг у своїх рахунках.
2) При продажі квартири цей борг вже не буде фігурувати.
3) Що до того, що після такого перерахунку якусь 1/15 частину прийдеться начебто оплачувати, то для чого існує стаття цивільного кодексу про позовну давність?
Якщо отримати рішення про відмову  стягненні частини боргу у зв'язку з його виникненням через  застосування нечинних тарифів, то є можливисть вимагати анулювання незаконної ччастини боргуу навіть без окремого рішення про перерахунок. А у разі відмови в анулюванні вже й позов про перерахунок... Який тоді виграти бде вже простіше.
Я щось зовсім заплутався в питанні - чи заявляти в Апеляційному суді про залишення зустрічного позову без розгляду, чи ні....
Подавати самому позов про перерахунок, якщо не платив - варто.
А подавати зустрічний позов, якщо не платив - не варто.
« Останнє редагування: 14 Вересня 2018, 09:52:45 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А не станеться так, що суд не буде розглядати мою апляцію в частині відмови у перерахунку заборгованості за моїм зустрічним позовом із-за того, що я подам заяву, про залишення зустрічного позову без розгляду?
Якщо Ви подасте апеляцію, то рішення не набере чинності. Апеляційний суд повинен буде розглядати і зустрічний позов, і рішення по ньому, і Вашу апеляцію на це рішення. Якщо Ви просите залишити свій позов без розгляду, то не розглядатимууть з переліченого - нічого. На розгляд тієї частини апеляції, яка стосується частини рішення по первинному позову, це не впливає.
Мені здається, що в цьому Вашому пості є якесь протиріччя в твердженнях, а також якась суперечливість в тому, що Ви висловлювали раніше....
Якщо я подам апеляцію, то рішення суду першої інстанції не набере чинності тільки на період розгляду справи в Апеляційному суді...
Яким чином подання мною до Апеляційного суду заяви про залишення зустрічного позову без розгляду допоможе мені в тому, що(як Ви писали раніше) мій програш в зустрічному позові унеможливлює успіх в моїх майбутніх позовах про перерахунок нарахованої заборгованості?
Адже рішення суду першої інстанції вже є, і якщо я заявляю про залишення зустрічного позову без розгляду, то це рішення може бути так і залишено Апеляційним судом без зміни...
« Останнє редагування: 14 Вересня 2018, 10:16:30 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Якщо я подам апеляцію, то рішення суду першої інстанції не набере чинності тільки на період розгляду справи в Апеляційному суді...
Адже рішення суду першої інстанції вже є, і якщо я заявляю про залишення зустрічного позову без розгляду, то це рішення може бути так і залишено Апеляційним судом без зміни...
Якщо Ви заявите про залишення зустрічного позову без розгляду, то
Цитувати
Стаття 377. Підстави для скасування судового рішення повністю або частково з закриттям провадження у справі або залишенням позову без розгляду у відповідній частині
1. Судове рішення першої інстанції, яким закінчено розгляд справи, підлягає скасуванню в апеляційному порядку повністю або частково з закриттям провадження у справі або залишенням позову без розгляду у відповідній частині з підстав, передбачених статтями 255 та 257 цього Кодексу.
Цитувати
Стаття 257. Залишення позову без розгляду
1. Суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо:
5) позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду;
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Подавати самому позов про перерахунок, якщо не платив - варто.
А подавати зустрічний позов, якщо не платив - не варто.
Якщо до Вас подано позов про стягнення боргу, то досягти перерахунку можна і в межах цього позову. Якщо до Вас не подано позову, то Вам потрібно про перерахунок позиватися самому.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Якщо я подам апеляцію, то рішення суду першої інстанції не набере чинності тільки на період розгляду справи в Апеляційному суді...
Адже рішення суду першої інстанції вже є, і якщо я заявляю про залишення зустрічного позову без розгляду, то це рішення може бути так і залишено Апеляційним судом без зміни...
Якщо Ви заявите про залишення зустрічного позову без розгляду, то
Цитувати
Стаття 377. Підстави для скасування судового рішення повністю або частково з закриттям провадження у справі або залишенням позову без розгляду у відповідній частині
1. Судове рішення першої інстанції, яким закінчено розгляд справи, підлягає скасуванню в апеляційному порядку повністю або частково з закриттям провадження у справі або залишенням позову без розгляду у відповідній частині з підстав, передбачених статтями 255 та 257 цього Кодексу.
Цитувати
Стаття 257. Залишення позову без розгляду
1. Суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо:
5) позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду;
Загальна логіка зрозуміла, дякую!
Але залишаються деякі сумніви, можливо пізніше їх сформулюю...
Мене турбує питання, яке я задав у своєму пості « Reply #235 : 12 Вересень 2018, 21:28:44 » в цій гілці.
Питання тут -
(click to show/hide)
[/spoiler]
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email