'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП "Керуюча компанія..." подала позов після скасування судового наказу  (Прочитано 130166 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Докази надавав Перо в цій гілці, коли пояснював мені чому перерахунок не є зміною ціни в договорі.
Вкажіть номер посту.
« Reply #563 : 14 Грудень 2018, 19:58:46 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А які крім мене можуть бути зацікавлені особи в провадженні про визнання факту, що має юридичне значення, в питанні що перерахунок не є зміною ціни в договорі?
Ніхто крім мене навіть не дізнається, що таке провадження розглядає суд.
Мова ж буде не про абстрактний договір. У договору є і інша сторона.
А чому не можна подати позов про встановлення факту, що має юридичне значення на підставі прикладу зміни ціни в типовому договорі(що перерахунок не є зміною ціни в договорі), який визначений постановою КМУ ?
Цитувати
Форма та зміст (умови) типового договору затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 529 « Про затвердження типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Я не збираюсь заявляти спір про право під час розгляду справи про встановлення факту, що має юридичне значення, а тому у суду не буде підстав залишати позов без розгляду.
Про це заявить КП. 
Про подання мною позова до суду КП навіть не буде знати, я не буду вносити КП до складу третіх осіб.
Рішення суду по моєму зустрічному позову вступило в законну силу, а тому мій позов про встановлення факту на мою думку ніяким чином не буде стосуватись ні КП, ні інших співвідповідачів.
Мене в даному позові цікавить просто факт, що має юридичне значення, причому факт, що стався(або міг статися) в минулому часі.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Якщо громадянин подасть конституційну скаргу, в результаті розгляду якої може статись так, що КСУ вирішить, що застосований в остаточному судовому рішенні в її справі закон України(його окремі положення) суперечать Конституції України, і це в подальшому громадянин може використати для подання позову проти юридичної особи, про вирішення спору про право, то що, на цій підставі КСУ повинен залишити скаргу громадянина без розгляду?(по аналогії з окремим провадженням)
Не пишіть дурниць про аналогію з окремим провадженням...
Ви вели мову про
Цитувати
заяву до КСУ з метою розтлумачити його права, що закріплені в якійсь ст. Конституції України,
А Конституційна скарга це не прохання розтлумачити норми Конституції, а прохання перевірити норми закону  на відповідність Конституції. І не будь-якого закону, а тільки того що застосований в остаточному судовому рішенні щодо заявника
Цитувати
Стаття 55. Конституційна скарга
1. Конституційною скаргою є подане до Суду письмове клопотання щодо перевірки на відповідність Конституції України (конституційність) закону України (його окремих положень), що застосований в остаточному судовому рішенні у справі суб’єкта права на конституційну скаргу.
Що, "как говорят в Одессе, - это две большие разницы".
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Про подання мною позова до суду КП навіть не буде знати, я не буду вносити КП до складу третіх осіб.
Рішення суду по моєму зустрічному позову вступило в законну силу, а тому мій позов про встановлення факту на мою думку ніяким чином не буде стосуватись ні КП, ні інших співвідповідачів.
Мене в даному позові цікавить просто факт, що має юридичне значення, причому факт, що стався(або міг статися) в минулому часі.
Маячня...
Мова ж буде не про абстрактний договір. У договору є і інша сторона.
Абстрактні факти не встановлюються.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

« Reply #563 : 14 Грудень 2018, 19:58:46 »
Там тільки правові висновки ВС. 
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А чому не можна подати позов про встановлення факту, що має юридичне значення на підставі прикладу зміни ціни в типовому договорі(що перерахунок не є зміною ціни в договорі), який визначений постановою КМУ ?
Цитувати
Форма та зміст (умови) типового договору затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 529 « Про затвердження типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»
Не позов
Цитувати
Стаття 293. Окреме провадження
1. Окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства,
Можна подати заяву щодо
Цитувати
Стаття 315. Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення

1. Суд розглядає справи про встановлення факту:

1) родинних відносин між фізичними особами;

2) перебування фізичної особи на утриманні;

3) каліцтва, якщо це потрібно для призначення пенсії або одержання допомоги по загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню;

4) реєстрації шлюбу, розірвання шлюбу, усиновлення;

5) проживання однією сім’єю чоловіка та жінки без шлюбу;

6) належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім’я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з прізвищем, ім’ям, по батькові, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті;

7) народження особи в певний час у разі неможливості реєстрації органом державної реєстрації актів цивільного стану факту народження;

8) смерті особи в певний час у разі неможливості реєстрації органом державної реєстрації актів цивільного стану факту смерті;

9) смерті особи, яка пропала безвісти за обставин, що загрожували їй смертю або дають підстави вважати її загиблою від певного нещасного випадку внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

2. У судовому порядку можуть бути встановлені також інші факти, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їх встановлення.
Ч. 1 - мимо... Ч. 2 - зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичної особи в, зазначеному Вами, випадку крім Вас є "заінтересована особа".
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Про подання мною позова до суду КП навіть не буде знати, я не буду вносити КП до складу третіх осіб.
Рішення суду по моєму зустрічному позову вступило в законну силу, а тому мій позов про встановлення факту на мою думку ніяким чином не буде стосуватись ні КП, ні інших співвідповідачів.
Мене в даному позові цікавить просто факт, що має юридичне значення, причому факт, що стався(або міг статися) в минулому часі.
Маячня...
Мова ж буде не про абстрактний договір. У договору є і інша сторона.
Абстрактні факти не встановлюються.
Хіба факт встановлення того, що перерахунок не є зміною ціни в договорі - є абстрактим фактом?
Цей факт був визначений у рішенні по моїй справі, і від факту його встановлення виникли, змінились мої майнові права.
Цитувати
2. У судовому порядку можуть бути встановлені також інші факти, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їх встановлення.
До речі - а яка ст. забороняє встановлювати в суді абстрактні права?
І де є визначення абстрактних прав?
Цитувати
Види норм права:
Відносно визначені норми права — це норми, що не містять повних, вичерпних указівок на умови їх дії, прав і обов'язків адресатів або змісту санкцій.
- це яке право? Абстрактне, чи ні?
« Останнє редагування: 17 Грудня 2018, 21:32:04 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

« Reply #563 : 14 Грудень 2018, 19:58:46 »
Там тільки правові висновки ВС.
Цитувати
Ст. 632 ЦК не застосовується до правовідносин, якщо немає договору.
Договір є укладеним лише за досягнення згоди щодо його істотних умов і тлумачення відповідно до Типових договорів (ст. ст. 637, 638 ЦК).
А однією з істотних умов договору ЖКП є ціна/тариф (ст. 26 ЗУ "Про ЖКП"), згоди щодо якого між Вами та КП КК не досягалося.
Також судом не встановлено - а за якою саме ціною/тарифом "договір" було "виконане" упродовж спірного періоду, бо сторони справи не можуть цю ціну/тариф визначати самостійно (ч. 1 ст. 632 ЦК)
- це хіба не докази того, що ст. 632ЦК в даному випадку не може застосовуватись?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Спором про право буде Ваша вимога перерахунку та відмова КП робити перерахунок.
А яке відношення має поняття "спор про право" до цивільного позову? Воно має відношення тільки до окремого провадження, яке навіть теоретично не може бути відкрито у справі про перерахунок ЖКП. Про що взагалі мова?  :o
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А Конституційна скарга це не прохання розтлумачити норми Конституції, а прохання перевірити норми закону  на відповідність Конституції. І не будь-якого закону, а тільки того що застосований в остаточному судовому рішенні щодо заявника
Цитувати
Тобто я маю право подати конституційну скаргу до КСУ з проханням розтлумачити норму закону(ст. 632ЦК) на відповідність Конституції, у разі застосування її в остаточному судовому рішенні щодо мене, в провадженні в якому я просив здіснити перерахунок нарахованого за нечинними тарифами боргу?
Треба подумати як сформулювати.... що б КСУ розтлумачив чи відповідає Конституції застосування судом норми ст. 632ЦК стосовно заборони зміни ціни в договорі, яку суд застосував до вимоги перерахунку нарахованого за нечинними РКМДА боргу.
Думаю, що суд застосувавши не правильно ст. 632 ЦК до правовідносин, що виникли в зв"язку з необхідністю зробити перерахунок заборгованості, нарахованої за нечинними РКМДА, право на яку визначив ВС в своєму рішенні від 04 червня 2018 р. у справі № 760/12445/15-ц - порушив право судового захисту, що передбачено статтею 55 Конституції України.
« Останнє редагування: 18 Грудня 2018, 03:49:38 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

- це хіба не докази
То не докази, то норми законодавства. Поняття доказів див. у ст. 76 ЦПКУ.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

До речі - а яка ст. забороняє встановлювати в суді абстрактні права?
Ви вели мову про встановлення ФАКТУ... Це ст. 315.  А вже факт впливатиме на виникнення, зміну чи припинення прав фізичної особи, стосовно якої факт встановлено.
« Останнє редагування: 19 Грудня 2018, 15:18:20 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А яке відношення має поняття "спор спір про право" до цивільного позову?  Про що взагалі мова?
Взагалі-то, усі позови у позовному провадженні,  то є спори про право...
Цитувати
Підручники онлайн
§ 1. Поняття та значення позовного провадження

  Позовне провадження – це вид провадження у цивільному процесі, у якому розглядається спір про право цивільне, тобто спір, який виникає з цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин. Наявність спору про право цивільне визначає і іншу характерну рису цього провадження – участь у ньому двох сторін – позивача та відповідача. Позовне провадження є основним видом провадження, яке притаманне цивільному процесу з давніх часів. Так, ще процесу за давнім римським правом був притаманний інститут позову та позовного провадження, у якому він розглядався.
   Значення позовного провадження зумовлюється і тим, що усі цивільні процесуальні норми, які визначають загальну частину цивільного процесуального права та розгляд справи за стадіями поширюється саме на справи позовного провадження. Справи інших проваджень (наказного та окремого) розглядаються вже за загальними правилами позовного провадження з урахуванням винятків та доповнень, визначених спеціальними нормами про ці провадження.
Цивільний процес (А.В.Андрушко, Ю.В.Білоусов, Р.О.Стефанчук, О.І.Угриновська та ін.)
http://textbooks.net.ua/content/view/4699/40/

Воно має відношення тільки до окремого провадження, яке навіть теоретично не може бути відкрито у справі про перерахунок ЖКП.
Під час встановлення фактів, що мають юридичне значення не може бути спору про право. stepan бажає встановити факт (насправді то бажання отримати тлумачення порядку застосування ст. 632 ) 
про те, що перерахунок за ЖКП на підставі нечинних РКМДА - не є зміною ціни у договорі
Якщо теоретично припустити, що суд таку заяву розгляне, То він розглядатиме не абстрактний договір, а встановлюватиме факти стосовно заявника і конкретного договору, стороною якого є заявник. Суд повинен буде сповістити "заінтересованих осіб" (КП). КП повідомить, що з встановленого  факту "виплива" спір про право (бо stepan, очевидно, отримає право перерахунку, а КП з цим не згодне). Суд запропонує stepanУ вирішити питання у процесі позовного провадження (позов про перерахунок) і закриє справу із залишенням заяви без розгляду.
До того ж "факт" стосується  не тільки самого stepanА, а  й КП. КП - юрособа. Юросіб ст. 315 не стосується. Тобто ще одна підстава для закриття справи і залишення заяви без розгляду.
« Останнє редагування: 18 Грудня 2018, 09:27:14 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Тобто я маю право подати конституційну скаргу до КСУ з проханням розтлумачити норму закону(ст. 632ЦК) на відповідність Конституції, у разі застосування її в остаточному судовому рішенні щодо мене, в провадженні в якому я просив здіснити перерахунок нарахованого за нечинними тарифами боргу?
Ні. Не тлумачити норму закону, у КСУ нема таких повноважень...
Цитувати
Розділ IV
ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Конституційний Суд закриває відкриті до набрання чинності цим Законом конституційні провадження у справах за конституційними поданнями щодо офіційного тлумачення законів України (їх окремих положень) та у справах за конституційними зверненнями.
Конституційні подання щодо офіційного тлумачення законів України (їх окремих положень) та конституційні звернення, що надійшли до Конституційного Суду до набрання чинності цим Законом і конституційні провадження у справах за якими не були відкриті, Секретаріат Суду повертає їх авторам.
А конституційну скаргу з проханням перевірити норму закону, застосовану судом до Вас,  на відповідність її нормам Конституції. Якщо КСУ визнає норму закону відповідною Конституції (що у Вашому випадку і буде), а тлумачення її судом не відовідним, то:
Цитувати
Стаття 89. Вимоги до рішення Суду
3. Якщо Суд, розглядаючи справу за конституційною скаргою, визнав закон України (його положення) таким, що відповідає Конституції України, але одночасно виявив, що суд застосував закон України (його положення), витлумачивши його у спосіб, що не відповідає Конституції України, то Конституційний Суд вказує на це у резолютивній частині рішення.
Подати  конституційну скаргу Ви зможете тільки після отримання остаточного рішення. Вам КАС вказав, що касація можлива. Остаточним буде рішення ВС. Строк 3 міс.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email