'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Судова війна с житловим кооперативом.  (Прочитано 90019 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тереза

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #240 : 09 Лютого 2017, 13:38:43 »

Цитувати
Законом Украіни Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні , Ст6. Реєстрація місця проживання особи ,зазначається/встановлено,що « Реєстрація  місця  проживання  здійснюється  тільки за однією адресою.  У разі якщо особа проживає у двох і більше місцях, вона здійснює  реєстрацію  місця  проживання  за  однією з цих адрес за власним  вибором».
На підставі вище зазначеного
Прошу:
Розьяснити ,як проводиться нарахування та сплата комунальної послуги за вивезення ТБО ,у разі якщо особа проживає у двох і більше місцях?
написала запит,підійде?
Людина може споживати ЖКП одночасно (в один місяць) навіть у декількох країнах і бути взагалі "БОМЖем".
мОЖЕ,але мене цікавлять правила гри.
Бо ,якщо я живу по одній неділи в разних місцях,це ще не значить що я маю 4 рази , заплатити за оте ТБО,(виходячи з місячної ціни).
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #241 : 09 Лютого 2017, 13:39:12 »

Олександр,я ще нічого непоправного не зробила.У суді лишнього не казала,заперечення ще в мене на руках.
Все осттальне....я тільки намагаюся допетрати,що воно взагалі таке.
Лічильникі мені за проєктом, виробленим водоканалом, устанавлював сам водоканал ,який заключив договір(вище він є )с кооперативом.Сам водоканал ставив пломби.
Але це було давно.Акти про наявність лічильників в мене кооператив не прийняв,тому їх повторно в правленя кооперативу  здала сосідка.
То при таких обставинах,нащо писати заяву водоканалу  щоб виконавець ЖКП взяв їх на облік?
1) Ніякого "проекту" для встановлення лічильників не треба. 2) Якщо виконавець САМ їх встановлював і навіть ставив пломби (у мене вони були взагалі не опломбовані і ставив мені не виконавець ЖКП - це не має значення!), то він знає про те, що вони у Вас встановлені і тому - НЕ МАЄ ПРАВА їх ігнорувати, не важливо, скільки років не було повірки і чи справний був весь цей час лічильник (це неможливо довести)! 3) Не треба вже писати ніяку заяву, бо тим самим Ви визнаєте, що до цих пір лічильник не було взято на облік виконавцем! Навпаки - Ви повинні наполягати на тих фактах, що виконавець САМ його встановлював і САМ його опломбував (саме з того моменту він не має права відмовлятись від показань лічильника, поки не доведено, що він несправний!).
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #242 : 09 Лютого 2017, 13:42:55 »

Цитувати
Законом Украіни Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні , Ст6. Реєстрація місця проживання особи ,зазначається/встановлено,що « Реєстрація  місця  проживання  здійснюється  тільки за однією адресою.  У разі якщо особа проживає у двох і більше місцях, вона здійснює  реєстрацію  місця  проживання  за  однією з цих адрес за власним  вибором».
На підставі вище зазначеного
Прошу:
Розьяснити ,як проводиться нарахування та сплата комунальної послуги за вивезення ТБО ,у разі якщо особа проживає у двох і більше місцях?

написала запит,підійде?
Людина може споживати ЖКП одночасно (в один місяць) навіть у декількох країнах і бути взагалі "БОМЖем".

мОЖЕ,але мене цікавлять правила гри.
Бо ,якщо я живу по одній неділи в разних місцях,це ще не значить що я маю 4 рази , заплатити за оте ТБО,(виходячи з місячної ціни).
???

1)
Цитувати
Використання скорочень не зазначених в даному списку  прирівнюватиметься до використання  ненормативної лексики
2)"Може" - у мене означає згідно з законом!
3) Звісно, що "ЗНАЧИТЬ"! Але треба якийсь документ, який підтверджує, що людина проживала, наприклад, 1 тиждень по якійсь адресі. Це може бути або договір аренди, або акт про проживання з ЖЕКу (зі свідченнями сусідів), і таке інше.
« Останнє редагування: 09 Лютого 2017, 13:59:27 від Олександр_2015 »
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #243 : 09 Лютого 2017, 14:19:28 »

Уважаемая Тереза.
Читать становиться уже трудно. Вы переходите с вопроса на вопрос быстрее чем получаете ответ. :)
Давайте обсуждать последовательно. Вы выложили документы по воде, значит обсуждаем этот вопрос. Разберемся, чтобы Вам было понятен алгоритм свои действий. Затем перейдем к следующему вопросу по долгу. Ваши перескакивания с вопроса на вопрос делают обсуждения хаотичными и без конкретного результата.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #244 : 09 Лютого 2017, 14:29:47 »

Якщо квартирні лічильники води у Вас встановлені спеціалізованою організацією, виконавцем, виробником чи постачальником і Ви колись писали заяву про те, щоб виконавець ЖКП взяв їх на облік, але самі не проводили їх повірку, то це не є підставою, щоб виконавець виставляв Вам нарахування за нормативами (нормами) споживання.
Все, що лічильник нарахував  - законно, навіть якщо чергова повірка покаже, що лічильник несправний! І тільки з цього моменту:
Цитувати
У разі несправності засобів обліку води і теплової енергії, що не підлягає усуненню, плата за послуги з моменту її виявлення вноситься згідно з нормативами (нормами) споживання.
Все це я перевірив особисто у своїй судовій практиці (я також не робив повірки своїх квартирних лічильників, але наполягав у суді на тому, що їх показники - законні!). А Ви просто САМІ допомагаєте виконавцю ЖКП стягнути з себе зайві кошти! Навіщо Ви це робите - не розумію...
Поскольку Олександр_2015 уже доказывал, используйте его опыт и примените для себя.  Этим Вы докажите и уменьшите свои ежемесячные объемы потребления.   
Записаний

Тереза

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #245 : 09 Лютого 2017, 14:40:41 »

Согласна ,что уже имеющийся опыт надо использовать.
Но проблема в том,что даже положительное решение суда в отношении А.еще не гарантирует ,что и мой судья с этим согласится.
Мне приходится искать несколько вариантов  решения по воде.
А ТБО мы уже обсуждали и решили,что надо запрашивать ОМС о порядке оплаты
Я написала заявление и интересуюсь....нет ли там чего лишнего?
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #246 : 09 Лютого 2017, 15:18:24 »

Согласна ,что уже имеющийся опыт надо использовать.
Но проблема в том,что даже положительное решение суда в отношении А.еще не гарантирует ,что и мой судья с этим согласится.
Не решайте за суд. Тем более, что А уже прошел суд и знает допущенные ошибки, естественно укажет на них. 
Цитувати
Мне приходится искать несколько вариантов  решения по воде.
Сначала собираете весь материал. Потом по собранному материалу определите (можете обсудить на форуме), что достаточно обеспечено доказательствами, а что можно при необходимости в устной форме добавить в суде. Нельзя идти в суд рассчитывая только на одно доказательство. Если оно ошибочное и это выяснится только в суде, что будете делать? 
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #247 : 09 Лютого 2017, 15:20:32 »

Питання, скільки Терезаповинна сплатити, вирішується ... отриманням відомостей про тарифи на сайтах ОМС та НКРЕКП, показників квартирного лічильника ( за час коли він враховувався) або показників загальнобудинкового та кількості осіб на яких розподіяється різниця між квартирними та загальним.
Вот Ю.В. изложил вопросы на которые необходимо найти ответы и иметь копии документов.
Согласно Постановлению КМ Украины № 532 от 01.10.2014 г. тарифы по водопоставке и водоотводу утверждаются НКРЕКП.
Вам надо найти все тарифы по воде, установленные ОМС и действующие с 2003г по 2015г. (до принятия тарифов НКРЕКП).
С 2000г. по 2015г. возможно были суды по отмене тарифов. Ищите общественников, правозащитником, активистов и выясняйте каким судом (наименование суда), когда (дата) и какой номер дела (желательно), было принято решение суда об отмене каких-то тарифов. Может найдете у кого-то копию решения или копии нескольких решений. Поищите в интернете. 
Также найдите тарифы, установленные НКРЕКП с 2015 г. и действующие по срок в иске.

официальный сайт городской власти определите сами.
НКРЕКП http://www.nerc.gov.ua/
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #248 : 09 Лютого 2017, 15:24:17 »

А ТБО мы уже обсуждали и решили,что надо запрашивать ОМС о порядке оплаты
Непонятно о каком порядке оплаты идет речь? ОМС устанавливает (утверждает) тарифы.

Цитувати
Я написала заявление и интересуюсь....нет ли там чего лишнего?
Заявления не нашел.
« Останнє редагування: 09 Лютого 2017, 15:31:57 від Gelo »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #249 : 09 Лютого 2017, 16:24:42 »

Согласна ,что уже имеющийся опыт надо использовать.
Но проблема в том,что даже положительное решение суда в отношении А.еще не гарантирует ,что и мой судья с этим согласится.
Я Вам процитував п. 10 ПРАВИЛ надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення:
Цитувати
Справляння плати за нормативами (нормами) споживання за наявності квартирних засобів обліку без урахування їх показань не допускається, за винятком випадків, передбачених абзацом п'ятим пункту 15 цих Правил. Виконавець і споживач не мають права відмовлятися від врахування показань засобів обліку...
Якщо у Вас є відповідні докази - маєте право наполягати на цій позиції у суді.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #250 : 09 Лютого 2017, 16:33:42 »

Цитувати
Законом Украіни Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні , Ст6. Реєстрація місця проживання особи ,зазначається/встановлено,що « Реєстрація  місця  проживання  здійснюється  тільки за однією адресою.  У разі якщо особа проживає у двох і більше місцях, вона здійснює  реєстрацію  місця  проживання  за  однією з цих адрес за власним  вибором».
На підставі вище зазначеного
Прошу:
Розьяснити ,як проводиться нарахування та сплата комунальної послуги за вивезення ТБО ,у разі якщо особа проживає у двох і більше місцях?

написала запит,підійде?
Цей запит ДО КОГО? Підійде ДЛЯ ЧОГО?
Реєстрація має ОПОСЕРЕДКОВАНЕ відношення до ЖКП. Головне - ФАКТИЧНЕ проживання у кожному місяці, але для цього потрібні ДОКАЗИ, на які я вказував.
Якщо Ви на с/з скажете, що проживали не там, де зареєстровані, але не надасте доказів цього, то суддя проігнорує Ваші слова і буде вважати, що Ви є споживач ЖКП за місцем реєстрації.
« Останнє редагування: 09 Лютого 2017, 16:45:05 від Олександр_2015 »
Записаний

Тереза

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #251 : 09 Лютого 2017, 16:54:00 »

http://infoxvod.com.ua/information/tarifi
Это с сайта городского водоканала где говорится
Цитувати
Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з 02.08.2016

В Офіційному віснику України №58 від 02.08.2016 опубліковано Постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - Комісії) від 16.06.2016 №1141 “Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення”, зареєстровану в Міністерстві юстиції України 20.07.2016 за №995/29125, та Постанову Комісії від 16.06.2016 №1142 “Про внесення змін до постанови Комісії від 26.11.2015 №2868”, зареєстровану в Міністерстві юстиції України 20.07.2016 за №994/29124.

перешла по ссылке Gelo
и вижу,что мой "инфокс"(філія "інфоксводоканал")относится к Киеву(наверное и обслуживает Киев)
графа 75 по ссылке
ТОВ «Інфокс» (Філія «Інфоксводоканал»)Киев
http://www.nerc.gov.ua/web/printable.php?id=15998&lang=UA
а под номером42 Одеская обл.указан город Чорномоск(бывший ильичевск)
Выходит или Одессе тариф не утверждался или наш"ИНФОКС"ОШИБОЧНО ОТНЕСЛИ К Киеву.

   
« Останнє редагування: 09 Лютого 2017, 17:12:30 від Тереза »
Записаний

Тереза

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #252 : 09 Лютого 2017, 16:57:50 »

Запит до горисполкому-він у нас вирішує де і як платити заТБО.
За місцем регістрації в мене боргів НЕМА,і є про це довідка.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #253 : 09 Лютого 2017, 17:38:42 »

Якщо у Вас є відповідні докази - маєте право наполягати на цій позиції у суді.
Тереза, у Вас есть доказательства о которых говорит Олександр_2015. Понимаете о чем идет речь? Давайте доводить этот вопрос до логического конца. Спрашивайте, уточняйте.
Олександр_2015, укажите ссылку на свою тему, пусть посмотрит.
Цитувати

написала запит,підійде?
Реєстрація має ОПОСЕРЕДКОВАНЕ відношення до ЖКП. Головне - ФАКТИЧНЕ проживання у кожному місяці, але для цього потрібні ДОКАЗИ, на які я вказував.
Якщо Ви на с/з скажете, що проживали не там, де зареєстровані, але не надасте доказів цього, то суддя проігнорує Ваші слова і буде вважати, що Ви є споживач ЖКП за місцем реєстрації.
Вам объяснили, что надо предоставить доказательства если фактическое проживание не по месту регистрации.
Запит до горисполкому-він у нас вирішує де і як платити заТБО.
Этот вопрос ОМС не рассматривает. На запрос дадут примерно такой ответ  (Вашими словами из запроса)
Цитувати
« Реєстрація  місця  проживання  здійснюється  тільки за однією адресою.  У разі якщо особа проживає у двох і більше місцях, вона здійснює  реєстрацію  місця  проживання  за  однією з цих адрес за власним  вибором». 
Вы подняли в запросе вопрос о регистрации. Вот и  обсуждается место регистрации. Вам предоставлено право выбора, где выбрали там и прописались. Доказывание фактического проживания объяснил Олександр_2015.
Цитувати
За місцем регістрації в мене боргів НЕМА,і є про це довідка.
От Вас не требуется доказатеств своего проживания по месту регистрации. Потребуйте объяснение от ЖСК на основании чего Вас считают проживающей по этому адресу. Если по факту проживаете по месту регистрации, а здесь имеете право на собственность. 
« Останнє редагування: 09 Лютого 2017, 17:49:38 від Gelo »
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #254 : 09 Лютого 2017, 18:19:32 »

Выходит или Одессе тариф не утверждался или наш"ИНФОКС"ОШИБОЧНО ОТНЕСЛИ К Киеву.
Проверьте еще свой тариф на сайте в Офіційному віснику України №58 від 02.08.2016.

Можно будет утверждать, что постановлением НКРЕКП №ХХХ от ХХХ не утверждался тариф для г. Одесса, где для осуществления водоснабжения и водоотведения создан филиал ООО «Инфокс» — «Инфоксводоканал».
Сохраните адреса НКРЕ и Весника Украины. Потом понадобятся.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email