'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Судова війна с житловим кооперативом.  (Прочитано 90024 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тереза

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #300 : 18 Березня 2017, 21:22:24 »

будьласка,дайте оцінку цій довідці.
Вона якась дивна.
Мені не зрозуміло:
----що то за користувач,без документів на право на земельну ділянку,як це може бути?
---на підставі яких документів тоді робили оцінку?

по пунктам 5 и 6:
----чому дають зразу дві ціни для землі житлової забудови(комерційну та нормативну)?

----чи має бути у таких довідках зазначена площа ділянки яку оцінюють?

В примітці зазначили,що грошова оцінка чинна з 01.01.2011 року,а довідка відана в 2012 році.
----це нормально?

Далі зазначенно,що грошова оцінка підлягає коригуванню після присвоєння кадастрового номеру.
----Як цей кадостратовий номер ,може змінити ціну оцінки вартості землі?


Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #301 : 19 Березня 2017, 21:35:49 »

----що то за користувач,без документів на право на земельну ділянку,як це може бути?
---на підставі яких документів тоді робили оцінку?
Згідно з ЗКУ
Цитувати
Стаття 41. Земельні ділянки житлово-будівельних (житлових) і гаражно-будівельних кооперативів

1. Житлово-будівельним (житловим) та гаражно-будівельним кооперативам за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування земельні ділянки для житлового і гаражного будівництва передаються безоплатно у власність або надаються в оренду у розмірі, який встановлюється відповідно до затвердженої містобудівної документації.

2. Житлово-будівельні (житлові) та гаражно-будівельні кооперативи можуть набувати земельні ділянки у власність за цивільно-правовими угодами.
Вірогідно, ЖБК не оформив Земельний Акт... Проте рішення ОМС  про надання ЖБК ділянки, вірогідно, десь (можливо ще з "давніх" часів) є...
по пунктам 5 и 6:
----чому дають зразу дві ціни для землі житлової забудови(комерційну та нормативну)?
  Головне що
Цитувати
289.1. Для визначення розміру податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок.
----чи має бути у таких довідках зазначена площа ділянки яку оцінюють?
Взагалі довідка в назві має вказівку на кв. м. то ж які претензії.  Але для визначення вартості ділянки (що потрібно для визначення розміру суми податку) потрібен ще й документ з вказаним розміром ділянки.
В примітці зазначили,що грошова оцінка чинна з 01.01.2011 року,а довідка відана в 2012 році.
----це нормально?
Трохи незграбно написано, але по  суті нормально. Означає, що в 2012р. оцінка здійснена на підставі чинних нормативів, які були затверджені в 2011р.
Записаний

Тереза

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #302 : 20 Березня 2017, 00:14:00 »

 
Цитувати
Вірогідно, ЖБК не оформив Земельний Акт... Проте рішення ОМС  про надання ЖБК ділянки, вірогідно, десь (можливо ще з "давніх" часів) є...

Земельна ділянка  надавалася в постійне користування підприємству для побудови обичного будинку за рахунок підприємства.Коли дім не було за що достроіти вирішили ,що потрібен кооператив.Але  члени кооперативу ніяких грошей і нікому не платили(паів не було) .Ми самі за своі гроші все купляли і своїми силами добудували свої квартири.Ордерів від ісполкому теж не отримували.Після прийому будинку в єксплуатацію,застройщик -підпремство передало на баланс кооперативу матеріальні затрати по забудові.С землею нічого не робили.
----Тому ,я не можу зрозуміти який статус у землі під будинком і чи потрібно кооперативу платити налог за землю?

про витяг про нормативну грошову вартість знайшла таку інформацію:
Цитувати
Для отримання витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, необхідно надати:

    клопотання про надання витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки з зазначенням адреси, кадастрового номеру, площі, цільового використання земельної ділянки;
    копія свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичної особи);
    копія довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України за КВЕД-2010 (за наявності);
    копію витягу з Держаного земельного кадастру;
    копію документу, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою;
    копію довіреності та копію паспорту особи, яка діє від імені іншої (за необхідності);
    схему розташування земельної ділянки;
    у разі успадкування земельної ділянки, копію свідоцтва про смерть спадкодавця.

не хватає кадастрового номеру і земля виділялася іншій юридичній особі(не кооперативу)і документів про передачу цієї ділянки юридичній особі-кооперативу нема.
----Хіба може ділянка автоматично перейти до кооперативу ?(передавалися з балансу на баланс тільки кошти в суммі....)
Записаний

Тереза

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #303 : 20 Березня 2017, 16:05:42 »

А є ще такий документ від ОМС.
--Чи являється ця відповідь доказом ?
---Чи мені ще додотково потрібен витяг з земельних ресурсів?
----Чи треба платити кооперативу налог на землю,при всіх вище зазначених обставинах?
Записаний

Тереза

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #304 : 20 Березня 2017, 16:09:48 »

Сам документ
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #305 : 20 Березня 2017, 18:24:19 »

А є докази, що ЖБК платив земельний податок?
Стосовно списку. То мабуть зараз, а не в 2012р. ЗУ "Про Державний земельний кадастр" набрав чинності з 01.01.2013р. ( крім окремих норм, які діють з середини 2011р.).
Цитувати
Тому ,я не можу зрозуміти який статус у землі під будинком і чи потрібно кооперативу платити налог за землю?
Я покищо теж.
Цитувати
Хіба може ділянка автоматично перейти до кооперативу ?(передавалися з балансу на баланс тільки кошти в суммі....)
коли це було? Чи робили запит щодо надання ділянки попереднику?
Цитувати
Чи мені ще додотково потрібен витяг з земельних ресурсів?
Не завадить...
Цитувати
-Чи треба платити кооперативу налог на землю,при всіх вище зазначених обставинах?
А він платив? Можете в позові зазначати, що не повинен, бо неє ні ввласником, ні користувачем. Хай доводить протилежне...
Цитувати
Чи являється ця відповідь доказом ?
Доказом чого?
Записаний

Тереза

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #306 : 20 Березня 2017, 20:32:26 »

          http://reyestr.court.gov.ua/Review/52823579
Отак у нас за 200 гр.кв.м-все роздається потрібним людям.
Що  з цим можна зробити?
Майно неофіціально використовується блатними,є спроби це перевести у особисту властність,а в квартплату внесенні всі затрати на (содержание)цього самого майна.

Записаний

Тереза

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #307 : 20 Березня 2017, 21:01:15 »

Цитувати
А є докази, що ЖБК платив земельний податок?
податок є в кошторисах с 2011 року і по цей час.
доказом можее бути відповідь налогової,АЛЕ ХТО МЕНІ ЇЇ ДАСТЬ?Та на яких підставах?


   
Цитувати
Хіба може ділянка автоматично перейти до кооперативу ?(передавалися з балансу на баланс тільки кошти в суммі....)

коли це було? Чи робили запит щодо надання ділянки попереднику?
Запит я зробила на саму ділянку за адресою(Відповідь ОМС постом вище)

Але відвід землі був,без нього не построїли би будинок,чи не так?
В мене на руках був цей документ,але за 20 років десь загубила.
ОМС -теж мабудь  загубив ці документи,раз каже ,що  ні в аренду ,ні в властнисть не надавалась
---а якщо попередник на паперах і на сьогодня остався тим,кому земля виділялася для забудови ,то ВІН МАЄ ПЛАТИТИ налог на землю?

   
Цитувати
Чи являється ця відповідь доказом ?

Доказом чого?
Доказом,що ЖК не має землі і податок платити не треба.
   

Цитувати
А він платив? Можете в позові зазначати, що не повинен, бо неє ні власником, ні користувачем. Хай доводить протилежне...
Дякую,за пораду.Так і зроблю.

Є питання по договору на воду.
В договорі сказано,що є додатки які є невід ємною частиною договору.Мені надали тільки один додаток.
---Чи можу я вимагати надати усі додатки ?
---і якщо не дадуть,говорити,що договор без них не є належним доказом?
   
« Останнє редагування: 20 Березня 2017, 21:12:40 від Тереза »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #308 : 20 Березня 2017, 23:01:41 »

Цитувати
податок є в кошторисах с 2011 року і по цей час.
доказом можее бути відповідь налогової,АЛЕ ХТО МЕНІ ЇЇ ДАСТЬ?Та на яких підставах?
Кошторис є доказом того, що з Вас стягують кошти на податок, але не є доказом того, що податок сплачується. В "податкової" може витребувати суд за Вашим клопотанням. Ви можете вимагати в ЖБК надати для огляду, чи надати копії платіжних документів ( ЖБК ж не купюрами в "податкову" носить).
Цитувати
---а якщо попередник на паперах і на сьогодня остався тим,кому земля виділялася для забудови ,то ВІН МАЄ ПЛАТИТИ налог на землю?
Якщо він власник, орендар, чи користувач.
Цитувати
Доказом,що ЖК не має землі і податок платити не треба.
Там про власність не сказано...
Цитувати
---Чи можу я вимагати надати усі додатки ?
---і якщо не дадуть,говорити,що договор без них не є належним доказом?
1. Так.  2. Залежить від їх змісту...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #309 : 20 Березня 2017, 23:58:25 »

Доречі, користування і оренда це різні речі.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #310 : 21 Березня 2017, 23:10:59 »

----Чи треба платити кооперативу налог на землю,при всіх вище зазначених обставинах?
Согласно НКУ, кооператив будет являться плательщиком налога на землю, если 
Цитувати
Стаття 269. Платники земельного податку
{Назва статті 269 із змінами, внесеними згідно із Законом № 71-VIII від 28.12.2014}
269.1. Платниками податку є:
269.1.1. власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);
269.1.2. землекористувачі.

Стаття 270. Об'єкти оподаткування земельним податком
{Назва статті 270 із змінами, внесеними згідно із Законом № 71-VIII від 28.12.2014}
270.1. Об'єктами оподаткування є:
270.1.1. земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні;
Чтобы ссылаться в суде на эти нормы надо уточнить на сколько эти статьи (від 28.12.2014), их нумерация соответствуют НКУ действовавшему в период указанный в иске.

Цитувати
Чи мені ще додотково потрібен витяг з земельних ресурсів?
Не завадить...
Все верно.
 Обратитесь в Держгеокадастр с запросом. Только на основании их документа производится или не производится оплата налога на землю. Поскольку их обязанность регистрировать и вносить в единый земельный кадастр отвод земельного участка.
С декабря 2015г. передача в пользование или собственность вступает в силу после гос.регистрации, что подтверждает витяг з Державного реєстру .
Записаний

Тереза

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #311 : 22 Березня 2017, 07:59:40 »

Дякую,всім за відповіді!
Десь на форумі я бачила ,а тепер не можу знайти клопотання ПЕРО про залишення позову без розгляду,бо частина позовних вимог не потрапила під судовий наказ .(в мене аж три роки туди не потрапило)
Теж хочу подати таке клопотання.Де його шукать?
Записаний

Тереза

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #312 : 22 Березня 2017, 08:17:20 »

   
Цитувати
Чи можу я вимагати надати усі додатки ?
    ---і якщо не дадуть,говорити,що договор без них не є належним доказом?

Цитувати
1. Так.  2. Залежить від їх змісту...
это мы говорили о договоре на воду.
Мне дали договор с одним приложением №1 о месте нахождении дома.
А приложение №2 с анкетой водопользователя отсутствует.(но это наверное не важно для дела)
А вот приложение №3 -это детальный обоснованный расчет водохозяйственного баланса на будущий год с внесением итоговых данных в сводную таблицу
------Я думаю,что он важен.Просто промолчать ,а потом сказать ,что истец не предоставил суду ,ВРЯДЛЕ ПОЛУЧИТЬСЯ?
-----истребовав его ,я не сделаю себе хуже?(ведь так будет доказано потребление воды на дом).
-----Нужно ли сейчас обращаться сначала в кооператив за этим приложением или сразу просить суд истребовать?
-----и если не дадут это приложение ,то заявлять ,что договор без них не является надлежащим доказательством ?(если так,то чем аргументировать?)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #313 : 22 Березня 2017, 08:41:25 »

Обратитесь в Держгеокадастр с запросом. Только на основании их документа производится или не производится оплата налога на землю. Поскольку их обязанность регистрировать и вносить в единый земельный кадастр отвод земельного участка.
С декабря 2015г. передача в пользование или собственность вступает в силу после гос.регистрации, что подтверждает витяг з Державного реєстру .
Ця відповідь не враховує приписи "Прикінцевих положень" ЗУ "Про Державний земельний кадастр"...
З огляду на
Але відвід землі був,без нього не построїли би будинок,чи не так?
В мене на руках був цей документ,але за 20 років десь загубила.
треба шукати "кінці"... Щоб з'яувати є ЖБК платником податку чи ні?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #314 : 22 Березня 2017, 09:30:50 »

А вот приложение №3 -это детальный обоснованный расчет водохозяйственного баланса на будущий год с внесением итоговых данных в сводную таблицу
------Я думаю,что он важен.Просто промолчать ,а потом сказать ,что истец не предоставил суду ,ВРЯДЛЕ ПОЛУЧИТЬСЯ?
-----истребовав его ,я не сделаю себе хуже?(ведь так будет доказано потребление воды на дом).
-----Нужно ли сейчас обращаться сначала в кооператив за этим приложением или сразу просить суд истребовать?
-----и если не дадут это приложение ,то заявлять ,что договор без них не является надлежащим доказательством ?(если так,то чем аргументировать?)
Витрати на водоспооживання ЖБК, як окремого споживача (на прибирання в під'їздах, поливання дерев, газонів,  тощо) повинні бути враховані у кошторисі. Нарахування Вам за ХВП, водовідведення ЖБК може здійснювати лише відповідно до вимог "Прравил..."(ПКМУ №630). Це вже обговорювалось...
Вести розмову у спосіб "якщо варіант А робіть так, а якщо варіант Б робить едак, є контрпродуктивним. Це не виправдані витрати часу, бо у Вас може виявитись ні А, ні Б, а В чи Ж, наприклад. 
До ЖБК звертатись потрібно, щоб потім суд не відмовив з формальних причин (не було відмови ЖБК) у клопотанні про витребування.
Заявляти можна що завгодно... Тільки ж треба довести.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email