'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Судова війна с житловим кооперативом.  (Прочитано 90027 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

lioness

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #405 : 25 Жовтня 2018, 10:50:07 »

Зацікавила реплика Reply #9 : 24 Березень 2017, https://gro-za.org/forum/index.php?topic=9399.msg58595#msg58595

Цитувати
Я не бачу проблеми у встановленні внесків на утримання  (експлуатацію) для членів ЖБК.
Цитувати
От не члени ЖБК дотримуватися стату не зобов'язані....
В статутах 2016р. бачимо
Цитувати
10.2. Джерелами формування майна ЖБК є:
10.2.1. Внески  на утримання  житлового будинку , допоміжних приміщень та прибудинкової території.
10.3. Внески на утримання житлового будинку, допоміжних приміщень та прибудинкової території здійснюються в розмірах, необхідних для  покриття фактичних витрат ЖБК  на утримання, пропорційно загальній площі квартир, займаних їх власниками.

От не члени ЖБК дотримуватися стату не зобов'язані....

Юрій Васильович,я багато на форумі прочитала про внески ,але і досі плаваю у цій темі.
Якщо можно,поясність мені як це я можу не дотримуватися статуту кооперативу?(я не член ЖК)
Чого саме?Який мені з цього може бути зиск?
На прикладах поясніть,бо це тяжка тема та неоднозначна для мого розуміння.

Мене в суді долучили співвідповідачем до члена ЖК  і вимагають сплати внесків.

Я не член ЖК,то чому я маю сплачувати за статутом оті внески?
Я думаю,що позивач не правомірно долучив мене. Та  ті статьі ,за якими до мене предявлений позов, мене не стосуються,так чи ні?
« Останнє редагування: 25 Жовтня 2018, 12:48:18 від Юрій Васильович »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #406 : 25 Жовтня 2018, 16:48:08 »

Я не член ЖК,то чому я маю сплачувати за статутом оті внески?

Яких внесків? Про що позов?
Записаний

lioness

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #407 : 21 Листопада 2018, 14:15:10 »

Добрий день,Панове!
Позов до мене оставили без розгляду, ухвала по цій справі:

   http://reyestr.court.gov.ua/Review/77811370

Якщо честно,то я ще й досі не зрозуміла,чому так сталося.
Одне знаю точно,що це не кінець .
Кооператив знову подасть позов ,розраховуючи на скорочене провадження ,щоб у мене не було часу підготовитися до їх вимог.
Складати акти про відсутність ком послуг в мене нема змоги,тому маю надію на рішення суду за сміття,світло...

-----Чи можна буде використати такі рішення суду, в якості доказів відсутності ком послуг замість актів???

----Якими ще доказами можна доказувати відсутність ком послуг,крім актів?

----Як тепер треба рахувати позовні строки давності?(Той період що тягнулося судове слухання буде добавлятися чи ні?)

Форумчанам,Велика подяка за допомогу і терпіння !!!
Завдяки Вам,я впоралася .



Записаний

lioness

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #408 : 21 Листопада 2018, 14:42:10 »

     http://reyestr.court.gov.ua/Review/64809021

Пока шукала ухвалу про закриття справи-нашла ще одну ухвалу.
Про існування такої справи я взагалі нічого не знала.

Тепер є питання :

-----чи мала право голова кооперативу на таке звернення?

-----яку заяву і до кого мені тепер писати для отримання цієї ухвали і копій справи?

В мене таке відчуття,що вона не мала права за моєю спиної звертатися до суду про зняття арешту з  моєї квартири.
 
Яка Ваша думка,Панове?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #409 : 22 Листопада 2018, 07:01:23 »

-----Чи можна буде використати такі рішення суду, в якості доказів відсутності ком послуг замість актів???
Можна, якщо в цих рішеннях буде зазначено про встановлення судом таких фактів.
Цитувати
----Якими ще доказами можна доказувати відсутність ком послуг,крім актів?
Різними... Читайте форум...
Цитувати
----Як тепер треба рахувати позовні строки давності?(Той період що тягнулося судове слухання буде добавлятися чи ні?)
Залишення позову без розгляду не перериває позовної давності. У разі подання нового позову, відрахуєте 3 роки назад з дати подання позову. Отримаєте дату "розмежування"... До неї - по вимогам строк сплив... Після неї - ні.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #410 : 22 Листопада 2018, 07:55:23 »

-----яку заяву і до кого мені тепер писати для отримання цієї ухвали і копій справи?
Суворовський районний суд міста Одеси судді Бабакову В.П

-----чи мала право голова кооперативу на таке звернення?
В мене таке відчуття,що вона не мала права за моєю спиної звертатися до суду про зняття арешту з  моєї квартири.

Стороною по справі № 2-1726/2007 було "акціонерне товариство закритого типу «Інтерраф»" (Код ЄДРПОУ: 14352174
Місцезнаходження: 65003, Одеська обл., місто Одеса, Суворовський район, ВУЛИЦЯ ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 66  )   - припинене.  Правонаступник - ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРРАФ"
Код ЄДРПОУ: 14352174  Місцезнаходження: 65003, Одеська обл., місто Одеса, Суворовський район, ВУЛИЦЯ ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 66  - не перебуває у стані припинення.
Як воно пов'язане з ЖИТЛОВИЙ КООПЕРАТИВ "ІНТЕРРАФ" ( ЖК "ІНТЕРРАФ" )Код ЄДРПОУ: 23211082 не відомо...
Можливо голова ЖБК отримала довіреність...  Можливо голова ЖБК змогла довести суду, що та ухвала зачіпає права ЖБК (квартира ж у будинку ЖБК).  Цікаво бачити заяву голови ЖБК і додане до неї...
Записаний

lioness

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #411 : 07 Січня 2019, 18:13:08 »


З Різдвом ,Панове!
Кому шо а курці просо,от  і я  на свята перебираю свою доказову базу і є по ній питання.

Після пожежжі проводку у парадній встановлювала фірма:

Директор: АЛІЄВ ЕЛЬДАР ЗОХРАБОВИЧ
Засновники: АЛІЄВ ЕЛЬДАР ЗОХРАБОВИЧ ( всього 2 учасника )
ДАРІЄНКО ОЛЕКСАНДР АНДРІЙОВИЧ
50,00%
Розмір внеску до статусного фонду (грн.): 25 000,00 Усього 1 компаній на це ім’я

Статутний капітал: 50 000,00 грн
Вік компанії: Інформація доступна в Звіті про перевірку компанії
Основна діяльність:43.21 Електромонтажні роботи
Місцезнаходження:65497, Одеська обл., Овідіопольський район, село Лиманка, "РАДУЖНИЙ" МАСИВ Ж/МАСИВУ "УЛЬЯНІВКА", будинок 18, приміщення 911

Цю фірму найшла сама голова ЖК.
Зборів та рішення про доручення самє цій фірмі проводити роботи не приймалось.
Кошторис витрат не затверджувався.

Гроші були переданні Директору Фірми по розпискам(одну зних  додаю у додатках).

----Чи можна між двома  юр.особами проводити розрахунки готівкою по розпискам за послуги?

----Якщо такі розрахунки порушують закон,то до кого звертатися з заявами з цього приводу?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #412 : 07 Січня 2019, 19:21:09 »

Ця розписка про отримання грошей на закупівлю матеріалів за готівку. Це не заборонено. На всі матеріали він повинен надати голові ЖБК чеки. 
Записаний

lioness

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #413 : 07 Січня 2019, 20:23:38 »

чеки нихто не бачив.Голова ЖК всіх агітувала за цю фірму,мол платимо готівкою-фірма  тікає від налогів-нам дешевше.
За работу платили теж готівкою-і це допустимо?
Зная як мутить з грошима  наша голова ЖК-то тут є що шукати,а що та де шукати....?
Я написала запит на інформацію в цю фірму і вже більше місяця нема відповіді.Мене ігнорують-що робити?Які ще є варіанти?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #414 : 07 Січня 2019, 21:08:23 »

Надавати інформаціію Вам "фірма" не зобов'язана...
Перевіряти витрати, чеки, акти виконаних робіт повинна ревізійна комісія (ревізор) ЖБК.
Щоб отримати оплату роботи готівкою можна надати чеки на матеріали з врахуванням вартості робіт. Тобто вартість матеріалів буде завищеною... А роботи начебто ЖБК виконає власними силами (безкоштовно). Взагалі, для членів ЖБК це прийнятно.
Краде голова, чи не краде, то питання контролю ревізійної комісії (ревізору) ЖБК, звітності перед зборами.

Записаний

lioness

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #415 : 08 Січня 2019, 16:14:38 »

Чудово.Від мене вимагають гроші,а сумму не узгоджували і не підтверджують взагалі.Ревізійна коміссія в долі.Люди залякані і мовчат щоб не було гірше.
З Ваших слів виходить,що нема смислу взагалі добиватися правди.
Окей,буду думати ....віхид має бути.
Крім того,саме фірма виконувала роботи.ЖК маючи свого єлектрика нічого не робила.
 
« Останнє редагування: 08 Січня 2019, 16:16:57 від lioness »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #416 : 08 Січня 2019, 21:26:22 »

Ніхто й не казав, що буде просто.
І сподіватися на "вот приедет барин,  барин нас разсудит" є марним.
Люди, в більшості, є інфантильними. Їх треба "расшевелить"...
Тільки ж треба і розуміти, що вартість робіт за готівку значно менша ніж  у разі безготівкового розрахунку. Цим користуються багато ОСББ та ЖБК.  Ваша проблема, що Ви не маєте повної інформації та відверто "плаваєте" у цих питаннях.
Наприклад Ви не вказали джерело отримання готівки. Це взято з рахунку ЖБК, чи мешканці "сбрасывались" готівкою спеціально?
І нема ніякої проблеми в тому, що
Цитувати
саме фірма виконувала роботи.ЖК маючи свого єлектрика нічого не робила
По-перше ЖБК за  те й платив, щоб "фірма" виконувала. По-друге, "свій електрик", навіть якщо він супер-пупер спец, самотужки здійснював би ремонт до "второго пришествия"...
« Останнє редагування: 09 Січня 2019, 08:04:17 від Юрій Васильович »
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #417 : 09 Січня 2019, 13:10:55 »

Зборів та рішення про доручення самє цій фірмі проводити роботи не приймалось.
Кошторис витрат не затверджувався.
В Уставе есть пункт, обязывающий проводить общее собрание по утверждению сметы и определению исполнителя работ?
Чудово.Від мене вимагають гроші,а сумму не узгоджували і не підтверджують взагалі.
Требуют на основании чего?
Цитувати
Ревізійна коміссія в долі.
У Вас есть доказательства для такого обвинения?
Цитувати
Крім того,саме фірма виконувала роботи. ЖК маючи свого єлектрика нічого не робила.
Юрий Васильевич дал пояснение
По-друге, "свій електрик", навіть якщо він супер-пупер спец, самотужки здійснював би ремонт до "второго пришествия"...
Еще не известно, имеет свой электрик допуск на выполнение этих работ.
Тільки ж треба і розуміти, що вартість робіт за готівку значно менша ніж  у разі безготівкового розрахунку. Цим користуються багато ОСББ та ЖБК.
Это правда. Только результат будет положительным и безопасным по налоговой, если наличка имеет "правильное" происхождение. Поэтому Ю.В. и уточнял
.. Ви не вказали джерело отримання готівки. Це взято з рахунку ЖБК, чи мешканці "сбрасывались" готівкою спеціально?
Цитувати
Ваша проблема, що Ви не маєте повної інформації та відверто "плаваєте" у цих питаннях.
Вы проверяли смету, объемы выполненных работ, стоимость и расход материалов? Провели консультации по этим работам со специалистами в этой отрасли? Или все обвинения и подозрения на основании "чуйки".
Ніхто й не казав, що буде просто.
І сподіватися на "вот приедет барин,  барин нас разсудит" є марним.
  Согласно Уставу ЖСК председатель обязан делать ежегодный финансовый отчет перед общим собранием. Вы можете потребовать этот годовой обсчет и на собрании предоставить свой расчет сметы (сделанный специалистом) по выполненным работам. Допустим будет разница, т.е. председатель нашла исполнителя по завышенным расценкам. Только это не является доказательством воровства средств. Председатель оперативно решила проблему с электрикой в доме, даже с финансовым ущербом. Не каждая фирма берется делать работы за наличку. В этом есть свои риски. Так какие Ваши обвинения?
Они конечно могут быть, когда проверите смету (состав работ), стоимость материалов и объемов работ. Вопрос об отсутствии утверждения исполнителя и стоимости общим собранием тоже неоднозначный, если об этом есть пункт в Уставе. Только председатель будет указывать на срочность решения вопроса, а проведение общего собрания имеет свои регламентные сроки - решение вопроса затянется, а света в доме нет. От Вас нужны веские аргументы против подобного заявления.
Посмотрите в Уставе, что предусмотрено за его несоблюдение. Какие меры воздействия можете применить к председателю?
 Даже не имея серьезного воздействия на председателя, само обсуждение на общем собрании несколько охладит его пыл и дальнейшие его действия будут более придерживаться Устава. Ведь общее собрание при вторичном подобном рассмотрении действий председателя может поднять вопрос об освобождении от занимаемой должности.
Записаний

lioness

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #418 : 21 Січня 2019, 07:41:14 »

Цитувати
Ви не вказали джерело отримання готівки. Це взято з рахунку ЖБК, чи мешканці "сбрасывались" готівкою спеціально?

"сбрасывались"-докази цього в мене є.
і вартість послуг за налічку не стала меншою,а тільки збільшилася.
Крім цього,ще й заземлення зробили в підвалі будинки без геопідоснови.(а так не можна)
Як це все перевести в докази для суду -ще  не знаю.

Але в мене зараз інший клопіт.ЖК тільки оставив свій позов без розгляду,як тутже подав на судовий наказ.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/78808881

виданий він на двох-на маму і мене.

Отут починаються питання:
---щоб його скасувати,то має бути звернення обовьязково від двох?(чи досить комусь одному написати?)

---отримала його мама на почті на мое імья конверт 09.01.2019 без додатків.З матеріалами справи ознайомилася 17.01.
А 18.01.2019 прийшло і мамі таке саме,але вже з додатками.

Який останій день для сдачі в канцелярію заяви про скасування?
Судовий наказ видали на сумму з 2003 року,на частину грошей з цієї суми вже видавався наказ і скасовувався.Вже було рішення суду на частину з цих грошей.

Про що зараз по новому ЦПК треба писати для скасування наказу?
Додатків на 102 аркуша....
Сьогодні постараюсь загрузити їх заяву про видачу наказу на сайт.
Отакі діла.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судова війна с житловим кооперативом.
« Reply #419 : 21 Січня 2019, 19:11:39 »

Але в мене зараз інший клопіт.ЖК тільки оставив свій позов без розгляду,як тутже подав на судовий наказ.
Не дивно...
виданий він на двох-на маму і мене.
Отут починаються питання:
---щоб його скасувати,то має бути звернення обовьязково від двох?(чи досить комусь одному написати?)
Можно від одного. Можна від кожного окремо. Можна одну заяву від двох.
Тільки за заяву потрібно сплачувати судовий збір
Цитувати
4-2) заяви про скасування судового наказу
   0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб
---отримала його мама на почті на мое імья конверт 09.01.2019 без додатків.З матеріалами справи ознайомилася 17.01.
А 18.01.2019 прийшло і мамі таке саме,але вже з додатками.
Який останій день для сдачі в канцелярію заяви про скасування?
Мамі 04.02.2019р. Вам потрібно подавати клопотання про поновлення строку на подання заяви на скасування СН. Хоча б з дати ознайомлення. А краще було б під час ознайомлення подати заяву про надання копій, яких не було надано з копією СН. Тоді Ви б у клопотанні про поновлення строку на подання заяви на скасування СН починали лічити строк з дати надання копій.
Судовий наказ видали на сумму з 2003 року,на частину грошей з цієї суми вже видавався наказ і скасовувався. Вже було рішення суду на частину з цих грошей.
Про що зараз по новому ЦПК треба писати для скасування наказу?
Якщо СН (той старий) скасовано, то він ні на що не впливає.  Якщо існує "рішення (що вступило у  законну силу) суду на частину з цих грошей", то це є підставою для скасування "свіжого" СН.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email