'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Приватне Товариство подало позов про стягнення заборгованості за ЖКП  (Прочитано 49535 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Борг 9493,66 виник на кінець квітня. За несплату впродовж травня у червні можна застосувати індекс інфляції травня.
Зрозумів.Дякую!
А такий порядок розрахунку інфляційних визначений в якійсь інструкції, чи постанові, чи це просто слідує з правильної логіки міркувань?
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

А такий порядок розрахунку інфляційних визначений в якійсь інструкції, чи постанові, чи це просто слідує з правильної логіки міркувань?
Есть разные методики. Об этом ранее было обсуждение.
Если речь о ПКМУ № 1078 (другого не отслеживается) https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1078-2003-%D0%BF#n111
Ні. Є ще дві. Взагалі,  Ви не зрозуміли про що я... Всі ці листи, постанови корисні лише в тому, що показують як перемножити індекси. Результат однаковий. Просто множити у форматі "1,04" простіще ніж у форматі "104".
Суд при проверке правильности применения индексов инфляции должен руководствоваться письмом N 62-97р від 03.04.97 "Рекомендації відносно  порядку  застосування індексів інфляції при розгляді судових справ". Этот порядок непосредственно для судебных дел. 
Может перепутано, как это КМУ для судопроизводства принимает методику про застосування індексів інфляції при розгляді судових справ или что-то вроде этого.
Розрахунок застосовується і поза межами суду. А в суд йдуть, коли добровільно гроші не віддають. Суду потрібно надати розрахунок. От судам і надіслано лист з роз'ясненнями, щоб розуміли методику і могли перевіріти. Бо судді не бухгалтери...
Применяя разные способы вычисления, конечная цифра должна быть одинаковая. Главное понять методику и правильно выполнить вычисления.
Проверьте начисления истца, возможно в конце ждет неожиданность - необоснованно завышенный долг.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Питання stepanА не про методику...
"Санкції" нараховуються за період несплати бору.
Цитувати
2. Боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
Борг 9493,66 виник на кінець квітня. Які санкції за квітень? За квітень можна нарахувати санкції до суми бору, що була на 01 квітня.
« Останнє редагування: 10 Квітня 2019, 07:18:39 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Суд при проверке правильности применения индексов инфляции должен руководствоваться письмом N 62-97р від 03.04.97 "Рекомендації відносно  порядку  застосування індексів інфляції при розгляді судових справ"
Лист - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v2-97700-97
stepanЕ, Ви можете, посилаючись на цей лист:
Цитувати
В случаях, когда возмещению подлежит сумма,  которая  состоит из взносов, сделанных в разные периоды, каждый взнос увеличивается на   величину   индекса   соответствующего   периода,   результаты подытоживаются.
, спробувати "потріпати нерви" позивачу. Вимагайте щоб суд зобов'язав позивача робити розрахунок помісячно. А в же потім рахувати загальну суму.
Борг квітня 2015р. (нарахування за квітень МІНУС сплата за ківтень)  х індекс інфляції за період травень 2015р. - лютий 2108р.
Борг травня 2015р. (нарахування за травень МІНУС сплата за травень)  х індекс інфляції за період червень 2015р. - лютий 2108р.
І т.д.
Аналогічно і  по 3%...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Суд при проверке правильности применения индексов инфляции должен руководствоваться письмом N 62-97р від 03.04.97 "Рекомендації відносно  порядку  застосування індексів інфляції при розгляді судових справ"
Лист - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v2-97700-97
stepanЕ, Ви можете, посилаючись на цей лист:
Цитувати
В случаях, когда возмещению подлежит сумма,  которая  состоит из взносов, сделанных в разные периоды, каждый взнос увеличивается на   величину   индекса   соответствующего   периода,   результаты подытоживаются.
, спробувати "потріпати нерви" позивачу. Вимагайте щоб суд зобов'язав позивача робити розрахунок помісячно. А в же потім рахувати загальну суму.
Борг квітня 2015р. (нарахування за квітень МІНУС сплата за ківтень)  х індекс інфляції за період травень 2015р. - лютий 2108р.
Борг травня 2015р. (нарахування за травень МІНУС сплата за травень)  х індекс інфляції за період червень 2015р. - лютий 2108р.
І т.д.
Аналогічно і  по 3%...
Дякую! Спробую цим скористатися.
А чи не вийде при застосуванні цих рекомендацій сумма ще більша, ніж мені нараховано?
« Останнє редагування: 10 Квітня 2019, 10:57:44 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Викладаю мої запити до КМДА та КМУ по цій справі, та відповіді на них -
(click to show/hide)
(click to show/hide)
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Відповідь від ПУЕЦ на мій запит, переадресований до нього через КМДА -
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Відповідь на запит від департаменту економіки та інвестицій -
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Відповідь на запит від НКРЕКП -
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Відповідь від КМУ -
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А чи не вийде при застосуванні цих рекомендацій сумма ще більша, ніж мені нараховано?
По 3% точно буде менша - квітень 2015р. "випадає".
По інфляційній складовій треба рахувати, але там же теж є "зайвий" місяць.  Тобто теж повинно бути зменшення.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Викладаю відповідь на мій запит від Департаменту житлово комунальної інфраструктури -
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Директор департаменту житлово - комунальної інфраструктури КМДА у відповіді на мій запит інформує, що у Києві конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку не проводився, і що раніше укладені договори про надання послуг з утримання будинків і споруд, та прибудинкових територій зберігають чинність до дати набрання чинності договорів про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.
А у мене був укладений договір з колишнім балансоутримувачем будинку - ДП "Екос", а з ПУЕЦем договору не було.
То може мені надати суду копію договору з ДП "Екос", та наполягати на тому, що я вважав, що мій договір з ДП "Екос" зберігав чинність, а наданий ПУЕЦем протокол про начебто передачу будинку з балансу на баланс без погодження співвласників введеного в дію будинку не є доказом того, що ПУЕЦ має право вимоги сплати боргу за надання ЖКП?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Надати Ви можете що завгодно...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Надати Ви можете що завгодно...
Чи допоможе це мені для захисту від позову?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email