'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ПОЗОВ КПКК про стягнення заборгованності з 1.01.2014р по 1.10.2017р.  (Прочитано 21187 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Вітаю шановне товариство!

Готую Відзив на ПОЗОВ керуючої компанії з обсл. жил фонду Соломянского р-на про стягнення заборгованності з 1.01.2014р по 1.10.2017р. (основний борг, інфляційні нарахування 3% річних)

18.10.2018р. отримано листа із Солом’янського рай.суду, суддя В.В. Лазаренко з Позовом від 5.05.2018р від Комунальне підприємство
"Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» (далі КПКК) з бажанням  стягнути «борги» з 1.01.2014р. по 1.10.2017р.
 
(click to show/hide)
Раніше, 8.02.2018р.,  КПКК вже бажала судовий наказ за ці самі дати на ту саму суму (1.01.2014р по 1.10.2017р), алеу цей же день  отримала відмову (ухвала суду № 2-н/760/172/18, 760/3734/18-ц - пропущенням строку позовної давності). Ця ухвала додана КПКК і є у матеріалах справи  ::)

(click to show/hide)
З огляду на те, що договірних відносин у мене з КПКК немає і не було, оплати я робив згідно тарифів 2005р, а останній час по 1коп./міс., постає:

Головне питання 1. Чи достатньо  у Відзові на Позов звернути увагу на пропущення строку позовної давності і Позов КПКК автоматично буде скасовано?

Питання 2. Інфляційні нарахування 3% річних. Як юридично грамотно від них відсахатися?

Питання 3.
До позову долучено  «Перелік послуг»,  але за період 2014-2017 цей перелік напевне мінявся і не раз. Як правильно на цьому акцентувати у Відзові.

Питання 4. Як правильно вказати на нікчемність долученого до позову «Розрахунок суми заборгованості».  Він немає ні печатки, ні обґрунтування сум, ні розмірностей…

Питання 5.
У матеріалах є КВИТАНЦИЯ КПКК
Позивачем сплачено 1762грн. , але вказано що це за «видачу судового наказу»
Як можна і чи потрібно цей факт долучити до Відзову на Позов.

Розумію, що ситуація з таким Позовом доволі стандартна, тож напевне є вже готові напрацьовані алгоритми  дій.
Із подякую послухаю усі зауваження щоб юридично грамотно написати тексту Відзову і виграти цю справу.  :)
(Як що можна, прошу модераторів перенести тему у "Цивільні справи")
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

1. Ні. Це наказ "автоматично" скасовують. В суді відповідачу треба просити застосувати наступні статті ЦКУ:
Цитувати
Стаття 267. Наслідки спливу позовної давності

3. Позовна давність застосовується судом лише за заявою сторони у спорі, зробленою до винесення ним рішення.

Стаття 257. Загальна позовна давність

1. Загальна позовна давність встановлюється тривалістю у три роки.
Але їх застосують не до всього періоду, а до відповідних місяців окремо.
Позовна давність для позивача ще не спливла, починаючи з січня 2015 року, але тарифи по послузі утримання будинків та прибудинкових територій - незаконні по травень 2015 року включно. Тобто Ви можете "відвоювати" перерахунок за 5 місяців, а за період з червня 2015 року по вересень 2017 року Вам прийдеться сплатити за спожиті ЖКП разом з "інфляційними" та 3% річних.
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

тарифи по послузі утримання будинків та прибудинкових територій - незаконні по травень 2015 року включно.
На які документи треба послатися для цього періоду?
У моєму випадку суддя вже ухвалив "Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження".
То виходить,  як що  я не буду просити про розгляд справи у загальному порядку, суд не стане по своїї ініціативі щось вираховувати/перераховувати?  ;)
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

оплати я робив згідно тарифів 2005р, а останній час по 1коп./міс., постає:
Головне питання 1.
А на підставі яких тарифів Ви сплачували сумму - 1коп./міс.?
« Останнє редагування: 20 Жовтня 2018, 19:29:34 від stepan »
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

А на підставі яких тарифів Ви сплачували сумму - 1коп./міс.?
Тому шо ще у 2008р. чув від судді Романчук шо зовсім не сплачувати - є порушення, а от коли хоть щось (наприклад 1коп.) то дасть можливість зняти обвинувачення у несплаті. Тобто в мене як така плата була. Платив 1 коп. , тому що вважав що тоді і на цей час немає законних тарифів.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А на підставі яких тарифів Ви сплачували сумму - 1коп./міс.?
Тому шо ще у 2008р. чув від судді Романчук шо зовсім не сплачувати - є порушення, а от коли хоть щось (наприклад 1коп.) то дасть можливість зняти обвинувачення у несплаті. Тобто в мене як така плата була. Платив 1 коп. , тому що вважав що тоді і на цей час немає законних тарифів.
Так згідно розрахунку заборгованості, Ви взагалі нічого не сплачувли з лютого 2015 р. по травень 2016 р.
То виходить, що за цей період Ви порушували принцип, почутий від судді Романчук?
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Ви взагалі нічого не сплачувли з лютого 2015 р. по травень 2016 р.
За цей період платив по відфотошоплених квитанціях від ГІОЦ де у розділі КПКК  зазначена сума "0" грн. з аргументацією
"Тариф не встановлено, межі прибудинкової території не визначено"
У інших рядках цих чудо-квитанцій стоять суми згідно тарифів 2005 року, які я вважаю легітимними.
Самі квитанції за цей період виглядають у мене так:
« Останнє редагування: 20 Жовтня 2018, 20:09:40 від agza »
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Як що я правильно зрозумів суддю, - можна хоч 1 коп. заплатити у періоді. Але як що взяти період де взагалі 0 (наприклад той же 2015 у мене) от тоді могли би бути додаткові зачепки у позивача... А так Позов за період де у сумі не 0 проплата і ця аргументація (що взагалі не платили) не допоможе позивачу.
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Чи може хтось структуровано навести актуальну аргументацію недійсності тарифів на утримання будинків і прибудинкової території у Києві по датах з 2014р? Ясно, що територія не моя власність, мені не належить, у натурі не виділена то чому я повинен платити за обслуговування бо зна чого.
А шо ще є з аргументації, бажано перевіреного у судах?
« Останнє редагування: 20 Жовтня 2018, 20:10:59 від agza »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ви взагалі нічого не сплачувли з лютого 2015 р. по травень 2016 р.
За цей період платив по відфотошоплених квитанціях від ГІОЦ де у розділі КПКК  зазначена сума "0" грн. з аргументацією
"Тариф не встановлено, межі прибудинкової території не визначено"
Чому Ви вирішили, що тариф на цей період не було встановлено?
Ось мені, на мій запит, відповіли з управління інформаційного забезпечення КМР -
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

тарифи по послузі утримання будинків та прибудинкових територій - незаконні по травень 2015 року включно.
На які документи треба послатися для цього періоду?
У моєму випадку суддя вже ухвалив "Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження".
То виходить,  як що  я не буду просити про розгляд справи у загальному порядку, суд не стане по своїї ініціативі щось вираховувати/перераховувати?  ;)
(click to show/hide)
Увага! Тут згадуються статті ЦПК у редакції до 15 грудня 2017 року! Треба самостійно знайти відповідні статті у чинному ЦПК.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

(click to show/hide)
« Останнє редагування: 21 Жовтня 2018, 06:19:28 від bav »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Щодо запитань у першому пості.
1) "Позов скасовано"...  :o Це як? Ви хоч розумієте про що пишете?  Строки давності -за межами 3-ох років до заяви про видачу судового наказу (у Вашому випадку задавнені з січня 2014 р. по січень 2015 р.). Хоча можете використати цю ПВС і послатися на неї у відзиві:
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10010.0
2) Інфляційні та три відсотки річних є похідними від суми Основного боргу. Отже, слід зосередитися саме на відсутності Основного боргу.
3) Позивачем наведено структуру тарифу на утримання будинку (УБ), та начебто надання послуг ЦО, ГВ, ХВ. Слід посилатися на бездоказовість позову, відсутність належного розрахунку боргу, як доказу -див, наприклад заперечення звідси (справа у Солом'янському райсуді була):
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=8487.0
Посилайтеся на відсутність у позивача права вимоги за послуги ЦО, ГВ, ХВ (КП не є їх виконавцем з квітня 2014 р.) з посиланням на цю ПВС:
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=9958.0
Щодо періоду по 01.07.2014 р. слід у відзиві послатися на судові рішення у справі № 2а-118/11 про незаконність та нечинність тарифів:
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=9617.0
Щодо періоду з 01.07.2014 р. (за послугу УБ з 01.06.2015 р.) можна заявити клопотання про зупинення провадження у справі до набрання законною силою рішення суду в адмін. справах, де розглядається питання законності відповідних тарифів:
https://gro-za.org/forum/index.php?board=42.0
Зокрема, за послугу УБ у справі № 826/23168/15:
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=9373.0
4) Див. п. 3), де є посилання на заперечення (відзив) з іншої справи. Також опановуйте розділ Цивільні справи.
5) Можна звернути увагу суду на це, але там дата вказана після відмови у видачі СН (у лютому 2018 р.), тож не на цьому слід зосереджуватися.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Платив 1 коп. , тому що вважав що тоді і на цей час немає законних тарифів.

Тепер, завдяки "порадам" судді, у цій справі Вам доведеться довести, що позовна давність не переривалася платежами "1 коп.", тобто що це не було визнанням боргу з Вашого боку. Начебто з вересня 2011 р. на Форумі (судячи з профилю), але нічому не навчилися... :(
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Чи може хтось структуровано навести актуальну аргументацію недійсності тарифів на утримання будинків і прибудинкової території у Києві по датах з 2014р? Ясно, що територія не моя власність, мені не належить, у натурі не виділена то чому я повинен платити за обслуговування бо зна чого.
А шо ще є з аргументації, бажано перевіреного у судах?

По-перше, подайте інформаційний (електронний) запит до КМДА:
https://kyivcity.gov.ua/media_ta_zmi/publichna_informatsiya_111968/dostup_do_publichno_informatsi.html
-щоб повідомили в хронологічному порядку усі тарифи, які застосовувалися у спірний період по Вашому будинку (послуги УБ, ЦО, ГВ, ХВ). По-друге, у розділі Адміністративні справи
https://gro-za.org/forum/index.php?board=42.0
наведено судові рішення, якими ці тарифи або визнані незаконними і нечинними з моменту прийняття (це є підставою для відмови у позові), або ж ще оскаржуються (це є підставою для зупинення провадження у справі до розгляду відповідних адміністративних справ).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email