'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Судовий збір (перша інстанція, апеляція, касація)  (Прочитано 122154 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сергій

  • Гість

Віктор Іванович!

Буду радий за допомогу у слідуючому:

Чи потрібно сплачувати ІТЗ при поданні Касаційної скарги на дії і бездіяльність державного виконавця по виконанню рішення суду:
суд першої інстанціїї скаргу задовільнив;
суд апеляційної інстанції скасував вимоги скарги?

З повагою Сергій
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Віктор Іванович!
Буду радий за допомогу у слідуючому:
Чи потрібно сплачувати ІТЗ при поданні Касаційної скарги на дії і бездіяльність державного виконавця по виконанню рішення суду:
суд першої інстанціїї скаргу задовільнив;
суд апеляційної інстанції скасував вимоги скарги?
З повагою Сергій
А яка підсудність цієї справи - відповідно ЦПК чи відповідно КАСУ. У якій формі було постановлене рішення апеляційної інстанції - постанова, рішення, ухвала?
Записаний

Сергій

  • Гість

Підсудність цієї справи - відповідно ЦПК.
Форма рішення апеляційної інстанції -  у формі ухвали!
Записаний

Сергій

  • Гість

Дякую!
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Підсудність цієї справи - відповідно ЦПК.
Форма рішення апеляційної інстанції -  у формі ухвали!

Тоді дивіться http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1258-2005-%EF&p=1274941842666267
Платити не доведеться.
Записаний

Сергій

  • Гість

Вікторе Івановичу!
Ще одне запитання.

Але, сьогодні, 07.06.2010, я отримав Ухвалу Верховного Суду від 17.05.2010, в якій стверджується, що сплатити ітз треба до 03.06.2010.
В графі платіжного доручення вказують "призначення платежу  ІТЗ розгляду цивільної справи У Верховному Суді України" і посилаються на частину 2 ст 327, ст.326 ЦПК

Що робити в такому випадку, оскільки строки усунення вказаннихї недоліків просрочено?
Дякую
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Вікторе Івановичу!
Ще одне запитання.

Але, сьогодні, 07.06.2010, я отримав Ухвалу Верховного Суду від 17.05.2010, в якій стверджується, що сплатити ітз треба до 03.06.2010.
В графі платіжного доручення вказують "призначення платежу  ІТЗ розгляду цивільної справи У Верховному Суді України" і посилаються на частину 2 ст 327, ст.326 ЦПК

Що робити в такому випадку, оскільки строки усунення вказаннихї недоліків просрочено?
Дякую
Цікаво було б поглянути на світлокопію ухвали. Чи є там посилання на норми постанови Кабміну? Але з суддями ВСУ сперечатися неможливо. Сплатіть і дайте пояснення, чому виконуєте їх ухвалу з запізненням. Якщо там сидять люди, не кажучи вже про юридично підготовлених суддів, то вони Вас зрозуміють. Іншого виходу немає. Це як колись був колгосп в СРСР - безвихідне становище.
« Останнє редагування: 07 Червня 2010, 21:53:25 від gro-za »
Записаний

Сергій

  • Гість

На яку адресу можна надіслати світлокопію Ухвали? В Ухвалі немає посилання на норми постанови Кабміну.
Зараз не має можливості відсканувати і надіслати(потрібно неділі дві - я у відрядженні), але текст Ухвали приведу завтра.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

В.И. как вы считаете: суд первой инстанции своей "ухвалой" повернув позовну заяву позивачу, и позивач оскаржуе цю ухвалу....
НУжно платить ИТЗ?!
Записаний

Сергій

  • Гість

ВАВАнчик,
Ви неправильно зрозуміли, або я неправильно висловився.
Суд першої інстанції повністю задовільнив мою скаргу на дії і бездіяльність державного виконавця,
а суд апеляційної інстанції скасував ухвалу суду першої інстанції.
Причому ніде не вимагалось сплачувати ітз:
суд першої інстанції не вимагав сплачувати ітз,
також суд апеляціійної інстанції не вимагав сплачувати ітз,
а ВСУ - вимагає сплачувати ітз
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

ВАВАнчик,
Ви неправильно зрозуміли, або я неправильно висловився.
Суд першої інстанції повністю задовільнив мою скаргу на дії і бездіяльність державного виконавця,
а суд апеляційної інстанції скасував ухвалу суду першої інстанції.
Причому ніде не вимагалось сплачувати ітз:
суд першої інстанції не вимагав сплачувати ітз,
також суд апеляціійної інстанції не вимагав сплачувати ітз,
а ВСУ - вимагає сплачувати ітз
Я ж Вам вже повідомляв - проти лому немає прийому. Скаржитися нікуди. Сплачуйте витрати на ІТЗ і подавайте клопотання на продовження строку для усунення "недоліків". Іншого виходу немає. Потім можна поскаржитися у Вищу раду юстиції на свавільного суддю.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Сергей, В. И. - єто сокращение(инициалы) от Виктор Иванович :)
Виктор Иваноыич, ответьте плиз: на ЭТО
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Сергей, В. И. - єто сокращение(инициалы) от Виктор Иванович :)
Виктор Иваноыич, ответьте плиз: на ЭТО

Я вже відповідав - згідно з постановою КМ України - не потрібно.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

В.И. как вы считаете: суд первой инстанции своей "ухвалой" повернув позовну заяву позивачу, и позивач оскаржуе цю ухвалу....
НУжно платить ИТЗ?!
Хоч я і не В.І., але мої ап. скарги на ухвалу суду 1 інстанції розглядали без ІТЗ.
Пане ВАВАчик! Дарую цитату, її можна включати в текст ап. скарги без редагування, після всіх прохань, додатків, перед власним підписом.

"Додатково повідомляю щодо неоплати витрат на ІТЗ розгляду апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції. В п.10 “Порядку оплати витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов'язаних з розглядом цивільних та господарських справ” № 1258 встановлені вимоги щодо оплати апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції. Одночасно в цьому порядку відсутні вимоги щодо оплати витрат за апеляційну скаргу на ухвалу суду першої інстанції. Виходячи з зазначеного, оплата витрат з інформаційно-технічного забезпечення не здійснюється."
Записаний

Сергій

  • Гість

Вікторе Івановичу,
Якраз мені надіслали світлокопію - викладаю.
Цікаве - Ваше враження; хоча воно мені вже зрозуміло.
Дуже Дякую!!!
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email