'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!  (Прочитано 54826 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #30 : 02 Червня 2011, 21:39:23 »

Я написал "Я ЗНАЮ"!
Про остальные я не знал :)
ПС: на форуме(и в инете) не выкладывал :)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #31 : 02 Червня 2011, 21:42:29 »

....Якими діями, в який спосіб? Як отримати підпис виконавця на тому документі, який йому підписувати аж ніяк не дозволяють. І ще й без ВДВС ???
Его подпись не нужна.
ст. 642 + суд.
На следующей неделе выложу решение суда(сегодняшнее). Оно 1е по теме. Посмотрим по какой причине мне отказали :(
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #32 : 02 Червня 2011, 22:14:33 »

Тоді зрозуміло. Ще один варіант паралельного існування авантюрних, анархістських та еволюційних методів самозахисту цивільного права.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #33 : 03 Червня 2011, 08:57:18 »

Я знаю только один договор в Киеве в котором записан счет для оплаты - р/р исполнителя.
Это договор МОЙ!
Остальные договора с таким счетом даже через суд не получилось заключить :(

Ще раз. ВАВАНчик, а цей Ваш договір - він має підписи та печатку виконавця?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #34 : 03 Червня 2011, 09:11:25 »

ДА, конечно!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #35 : 03 Червня 2011, 09:48:12 »

Підписаний виконавцем договір з тарифом "від Омельченко" та з оплатою на користь ЖЕО. Так?
І без судового спору. Так?

Тоді прошу поділитись, яким чином Вам вдалося досягти цього результату. Якими діями, в який спосіб? Інформація, вважаю, є дуже потрібною для багатьох учасників форуму. Для мене - потрібна точно.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #36 : 03 Червня 2011, 10:26:53 »

Підписаний виконавцем договір з тарифом "від Омельченко" та з оплатою на користь ЖЕО. Так?
І без судового спору. Так?
ДА!
ДА!
ДА!
Цитувати
Тоді прошу поділитись, яким чином Вам вдалося досягти цього результату. Якими діями, в який спосіб? Інформація, вважаю, є дуже потрібною для багатьох учасників форуму. Для мене - потрібна точно.
Случайно!
Оферта... Акцепт!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #37 : 03 Червня 2011, 10:46:26 »

Підписаний виконавцем договір з тарифом "від Омельченко" та з оплатою на користь ЖЕО. Так?
І без судового спору. Так?
ДА!
ДА!
ДА!
Цитувати
Тоді прошу поділитись, яким чином Вам вдалося досягти цього результату. Якими діями, в який спосіб? Інформація, вважаю, є дуже потрібною для багатьох учасників форуму. Для мене - потрібна точно.
Случайно!
Оферта... Акцепт!
Володю! Я Вам заздрю, чесно! Спіймали за хвоста його величність ЩАСЛИВИЙ ВИПАДОК!
Однак Ваша історія іншим киянам не може допомогти нічим. І це сумно. Тому, думаю, не дуже коректно критикувати судові рішення учасників форуму по примусовому укладанню договорів, посилаючись на власний підписаний договір.
Мої ЖЕО на всі подані оферти (з текстами договорів) надавали або кілометрові протоколи розбіжностей, або відписки, або просто мовчали. Тому проблему вирішувала в судовому порядку. http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4737.0.html
А "метод ВАВАНчика (Случайно! Оферта... Акцепт!)" - на жаль, екстраполювати майже неможливо.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #38 : 03 Червня 2011, 10:53:02 »

Володю! Я Вам заздрю, чесно! Спіймали за хвоста його величність ЩАСЛИВИЙ ВИПАДОК!
Однак Ваша історія іншим киянам не може допомогти нічим. І це сумно. Тому, думаю, не дуже коректно критикувати судові рішення учасників форуму по примусовому укладанню договорів, посилаючись на власний підписаний договір.
Т.И., 8 оферт, и только 1 акцепт!
Остальные 7 были запущены через суд. 5 отказов! (2 еще нет решения)
Наверно я уже "съел собаку" заключения договоров через суд, как думаете?!
Цитувати
Мої ЖЕО на всі подані оферти (з текстами договорів) надавали або кілометрові протоколи розбіжностей, або відписки, або просто мовчали. Тому проблему вирішувала в судовому порядку.
Давай поговорим о результатах?!
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #39 : 03 Червня 2011, 11:22:44 »

Екстраполювати можливо все, що завгодно. А от комусь повторити той самий шлях - наврядчи вийде. Принаймні тому що він докладно не описаний.
Просив би не засмічувати мою гілку обговоренням інших справ. Краще було б для методу ВАВАНчика по укладанню договорів окрему гілку створити, якщо він бачить у тому сенс.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #40 : 04 Червня 2011, 14:27:58 »

Т.И., 8 оферт, и только 1 акцепт!
Остальные 7 были запущены через суд. 5 отказов! (2 еще нет решения)
Наверно я уже "съел собаку" заключения договоров через суд, как думаете?!
Давай поговорим о результатах?!
ВАВАНчик! Щодо набутого досвіду і безневинно загублених песиків.
Цілком погоджуюсь, що Ви свого досвіду маєте дуже багато. І жодним чином не збираюсь применшувати його обсяг та значення.
Одночасно. Ви маєте свій досвід, свої результати. У В.І. він свій (посилання викладала). У інших учасників форуму, які отримали судові рішення чи ведуть процес - можуть бути результати, не схожі ні на Ваші, ні на результати В.І.
Я отримую свій досвід і свої результати. Про остаточний результат моєї договірної справи говорити поки що рано. Як буде інформація - повідомлю.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #41 : 04 Червня 2011, 17:04:00 »

ЖДЕМ!

ПС: опыт В.И.  данном случае нельзя принимать во внимание. Он уникален. Суд в его деле НЕ ВЫНЕС решение (и я на это неоднократно обращал В.И. внимание, но он уперто не хотел меня лышать).
В моих 3х судах - РЕШЕНИЕ ВЫНЕСЕНО!
И отказы (по моему) совершенно правомерные.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #42 : 04 Червня 2011, 17:13:24 »

Т.И. в ЛС написала
Цитувати
Володя, .... почему считаешь, что судебные решения по договорам - это зло? Я не могу тебя никак понять. А это для меня важно.
... оппоненты "мониторят"!  Вдруг узнают страшную военную тайну!
Тайны никакой НЕТ. Поэтому отвечу тут.
Давайте мы разберемся однозначно с вопросом: "Для чего нужен заключенный договор"?
В 1м суде, когда судья понял суть иска, он сказал (спросил) -"а для чего нужен договор? Вот мне кидают в ящик платежки, я их оплачиваю, и никакого договора мне не нужно!" (это дело до сих пор не рассмотрено, и наверно никода не будет рассмотрено, в нем 2 оферты)

Вот сделаем небольшую паузу, и посмотрим как Вы ответите на этот вопрос. А там и продолжим!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #43 : 05 Червня 2011, 11:34:25 »

Навіщо укладати договір? Якось вважала відповідь на це питання самоочевидною та зрозумілою.
1. Тому що цього вимагає закон. Якщо ми захищаємо права споживача, то й повинні виконувати обов`язки.
2. Тому що договір (якщо він складений фахово, якщо дотримані норми закону) дає споживачу ЖКП механізми захисту своїх прав у відносинах з виконавцем (про конкретику – окрема тема).

Момент, який чомусь губиться в останніх обговореннях. Закон зобов`язує споживача укласти з балансоутримувачем чи уповноваженою ним особою договір. Одночасно закон дає право споживачу ЖКП не підписувати проект договору від ЖЕО, який суперечить нормам законодавства. Дає право відхиляти незаконну пропозицію ЖЕО та подавати власну оферту, або вимагати надати проект, який би відповідав закону.
При реалізації цього права слід враховувати та застосовувати законодавство в комплексі.
В питанні укладання договорів це: статті 19 та 124 Конституції, статті 19,20,21,26,29, 31 та багато інших ЗУ Про ЖКП, ст..638, 641, 642, 646, 648 ЦК України. Додатково, в кожній конкретній ситуації – інші норми чинного законодавства.
А не зациклюватись на якійсь конкретній статті закону (чи стаття 22 ЗУ Про ЖКП, чи п.2 ст.642 ЦК).

Наявність судового рішення «укласти договір», навіть не виконаного, переводить правовідносини споживача з виконавцем в іншу площину. Знімається питання «У вас борг за ЖКП». Ставиться питання «ЖЕО ухиляється від виконання судового рішення, від укладання договору, що відповідає вимогам закону». Достатня кількість судових рішень в цивільних, адміністративних, господарських справах, що набрали законної сили та ст.124 Конституції дають право споживачу в м.Києві аргументовано відхиляти умови ЖЕО по оплаті послуг на рахунки КПГІОЦ та по застосуванню незаконних тарифів.

Щодо наших суддів… Загальний рівень правосвідомості, кваліфікації, сумлінності судового корпусу загальновідомий. З моїх особистих «героїв» найяскравіші: Парінов, Калініченко, Котула, Губко, Кравець. У тих, хто працює з судами, впевнена,  є власний чорний список суддів-героїв з завідомо неправосудними чи дико нефаховими рішеннями.
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #44 : 05 Червня 2011, 12:07:11 »

В підтвердження думки Т.І.
Неофіційно, представник мого "ЖЕК" відмовляється заключати договір по ПКМУ №630. Навіть при наявності рішення суду. Як це буде офіційно, подивимось.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email