'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!  (Прочитано 96423 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #15 : 29 Вересня 2011, 15:53:30 »

Ще раз розміщую ЗАЯВИ про ЗЛОЧИНИ ЖЕО (останні редакції). Хто бажає приєднатися, поспішайте (04.10.2011 остання можливість :) )
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #16 : 30 Вересня 2011, 14:17:09 »

Александр!
А почему до 04.10.2011 ???

От себя лично я отослала в СУ 1 "заяву", по которой меня быстро "слили" в районную прокуратуру (с которой у меня очень "натянутые" отношения).
Правда, меня это не остановило и я подала 2-ю с более обширной мотивацией и иными требованиями в ОБЕЗ, которые непосредственно относятся  к его компетенции (но, боюсь и это заявление постигнет таже участь).
Сейчас идёт подготовка коллективного заявления в 2 органа одновременно, но не уверена, что успеем до выше указанной Вами даты.
Поэтому, выкладываю некоторые куски из моих "трудов" - может кому-то пригодиться в тесте (или сложилась похожая ситуация в доме).

"....ТОВ «ХХХ» роками цілеспрямоване (умисно) порушує наші приватні та споживчі права як власників/співвласників у будинку, створює нестерпні та винищувальні умови життя, постійно посягає і незаконно розтрачає (використовує, привласнює) і розпоряджається нашим приватним спільним (неподільним) майном та вчиняє інші дії, які мають всі ознаки відвертого злочину..."

"…..в результаті яких встановлено, що більшість порушень ТОВ «ХХХ» за своїми ознаками підпадають  під дію  ст. ст. 366, 367, 368-2, 255, 185, 188-1, 189, 190 – 192, 194, 196 – 198, 127, 209, 222, 225, 226, 256 127, 128, 135, 182, 270, 270-1, 272, 330, 354 – 358, 362 - 364-1, 396, 365, 365-1, 397 Кримінального кодексу України…"

(відносно повідомлення СУ щодо відкриття к/с проти ТОВ «ХХХ»)
  ….Тобто, вживая відверті шахрайські дії, тільки за центральне опалення (у період 2008-2010 р.) ТОВ «ХХХ» незаконно отримало зі споживачів прибуток за неякісні та відсутні послуги у розмірі  5 446 966,91 грн. …..


…..Потрібно зауважити, що у складі злочинного угрупування, що очолює ТОВ «ХХХ» є і інші співучасники, які особисто причетні та/або пов'язані з замовленням (придбанням) будь-яких послуг/робіт у нашому будинку по завищених і необґрунтованих цінах (в т.ч. по яким умисно складались фіктивні документи щодо фактичного виконання таких послуг та їх реальних обсягів), а також особи, що отримували незаконну винагороду і дохід від господарської діяльності ТОВ «ХХХ» у будинку. Проте, коло цих співучасників (причіпних та зацікавлених осіб) досі залишається невстановленим….


…. Одним з співучасників такого угрупування є КП "Головний-інформаційно обчислювальний центр" (далі - КП ГІОЦ ), яке разом з ТОВ «ХХХХ» навмисно ввело нас у оману і довготривале займається незаконною фінансовою діяльністю (тобто – нав’язує, шантажує, вимагає та примушує нас за додаткові кошти (грошову винагороду) здійснювати оплату за невідомі послуги на його особистий рахунок), а також, яке  незаконно заволоділо і оприлюднило нашу приватну інформацію (а саме - персональні дані), шляхом їх розміщення на власному веб-ресурсі (у базі даних) та у квитанціях, які розповсюджує й досі, незважаючи на …. такі дії ….

Окрім порушення к/справи по вже відомим фактам, ……
…. відкриття та провадження кримінальної справи проти ТОВ «ХХХ» по факту організації і діяльності у складі злочинного угрупування, фактів підробки, фальсифікацій, різноманітних фінансових махінацій в особливо великих розмірах, шахрайства та інших порушень, скоєних ним у будинку …

я також прошу:

….Встановити коло всіх, причетних до таких злочинів осіб і притягнути їх до кримінальної відповідальності разом із ТОВ «ХХХХ» за участь, пособництво та/або приховування таких злодіянь у будинку.
інше …

Загальний перелік вимог у мене не маленький.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #17 : 30 Вересня 2011, 17:19:12 »

Ще раз розміщую ЗАЯВИ про ЗЛОЧИНИ ЖЕО (останні редакції). Хто бажає приєднатися, поспішайте (04.10.2011 остання можливість :) )
А можна відправити в ГУ МВС завтра листом з повідомленням про вручення?
І чи можна викласти те, що я напишу на рецензію?
ЖЕК не надає жодних документів. Тобто у мене немає доказів, а є лише підозри.
Можу я подавати такі заяви?
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #18 : 30 Вересня 2011, 18:03:52 »

Лично я так и писала: про факты, по которым уже есть доказательства и про те, которые необходимо установить (т.к. они взаимосвязаны и совершены одним лицом). Это и есть основание для открытия уг/дела (в противном случае - суд).

Цитувати
ЖЕК не надає жодних документів
Это тоже указать.

Цитувати
Тобто у мене немає доказів, а є лише підозри.
Именно об этом Вы и сообщаете - доказывать обстоятельства  и факт совершения преступления должны "уведомленные о нём" органы, а не Вы.

Цитувати
А можна відправити в ГУ МВС завтра листом з повідомленням про вручення?
Только таким образом, а если не жалко денег на крупный рогатый скот - то лучше с описью вложения.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #19 : 30 Вересня 2011, 18:06:30 »

Це дуже корисна справа. Оскільки питання стосується конкретно Солом'янського району, то раджу оголошення розмістити на ресурсі:
http://www.solomenka.org/
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #20 : 30 Вересня 2011, 18:46:42 »

Це дуже корисна справа. Оскільки питання стосується конкретно Солом'янського району, то раджу оголошення розмістити на ресурсі:
http://www.solomenka.org/

А у мене не комунальний ЖЕК, а приватний, і район інший, тому зараз переробляю заяви bav під свій ЖЕК, доповню цитатами Helen. Можу не встигнути поставити підписи мешканців. Чи можна підписати заяви будинковим комітетом?
З якої кількості підписантів заява буде вважатися колективною?
Враховуючи приєднання до цієї справи великої к-сті людей, було б непогано усі Додатки до викладених заяв викласти окремо, бо навряд чи встигну до завтра все знайти. Чи можна без додатків? Свою переписку з ЖЕКом я звичайно прикладу, а от як бути з тими, що вказані у Заявах?
« Останнє редагування: 30 Вересня 2011, 18:51:35 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #21 : 30 Вересня 2011, 18:57:26 »

Я так розумію, якщо у мене інший ЖЕК, то моя заява може бути не приєднана до інших, і справа буде розглядатися окремо.
І отже, може бути таке, що у моєму ЖЕКу не знайдуть складу злочину?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #22 : 30 Вересня 2011, 19:03:21 »

Ще раз розміщую ЗАЯВИ про ЗЛОЧИНИ ЖЕО (останні редакції). Хто бажає приєднатися, поспішайте (04.10.2011 остання можливість :) )
Яким чином бажаючі можуть приєднатись до Вашої скарги? Вони повинні Вам передзвонити та зустрітись з Вами, щоб підписати заяву? Де, коли? За яким номером дзвонити? Може доцільно повідомити бажаючим конкретні дату час та місце зустрічі?

Як на мене, більш технологічним кроком є публікація Ваших заяв на сайті. На інших ресурсах, на тій же Солом`янці.
Всі бажаючі скачують текст, за потреби доповнюють власним фактажем, підписують самостійно або разом з групами однодумців, самостійно відсилають до правоохороонців.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #23 : 30 Вересня 2011, 19:36:07 »

Є декілька варіантів сбору підписів:
1. Біля Дирекції, наприклад завтра (час можна погодити).
2. Біля ГУМВС (Володимирська, 15) вівторок 12-00 або середа 15-00
3. Запропонуйте інше (через особисті повідомлення, через Helen або ОСН)
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #24 : 30 Вересня 2011, 19:53:03 »

Це дуже корисна справа. Оскільки питання стосується конкретно Солом'янського району, то раджу оголошення розмістити на ресурсі:
http://www.solomenka.org/

Я не буду заперечувати, якщо хтось, хто зареєстрований там ЦЕ ЗРОБИТЬ!
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #25 : 30 Вересня 2011, 20:31:37 »

А пакет додатків до заяв десь лежить, чи гуглити по сайтах?
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #26 : 30 Вересня 2011, 20:59:48 »

А пакет додатків до заяв десь лежить, чи гуглити по сайтах?
Нажаль відсканованих документів немає, а стосовно листів МЮУ, ГУЮ ... (вони від Перо, з форуму)
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #27 : 30 Вересня 2011, 21:09:17 »

Лист ГУЮ про відсутність реєстрації тарифних РКМДА з 2002 до травня 2011 року у мене є, сама подавала запит, так що є оригінал відповіді.

Буду подавати не до ГУ МВС у м.Києві, а до Дніпровського РУ ГУ, яке відкрило КС проти ГІОЦ.
Там є люди, що зацікавилися цим питанням. Вже телефонували нам і питали, чому досі не подали.
« Останнє редагування: 30 Вересня 2011, 21:13:26 від Nimfa »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #28 : 03 Жовтня 2011, 20:17:04 »

Справа таки дуже потрібна.
З огляду на повідомлення учасників форуму, на сьогодні найбільш раціональним вважаю використання підготовлених заяв про злочини індивідуально або малими групами. З урахуванням конкретних обставин майбутніх заявників. Тексти без модифікацій можуть використовувати тільки мешканці Солом`янки, зона обслуговування КП Залізничний. Навіть вужче - мешканці будинку по Єреванській,23
Вже моїм сусідам - треба адаптувати тексти під "фокуси" КП Чоколівське. А тих фокусів багато.

Додатково для тих, хто стоїть на порозі судових процесів по укладанню договорів.
Думаю, що копії заяв про злочин з обгрунтування неправомірних бажань, вимог та претензій наших ЖЕО будуть корисними в таких процесах.

Для bav. Думаю, доцільно задіяти ресурс ОСН. Ви розумієте, про кого мова. Якщо потрібні уточнення - напишіть особисте повідомлення.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #29 : 04 Жовтня 2011, 00:15:00 »

Справа таки дуже потрібна.
Буду подавати не до ГУ МВС у м.Києві, а до Дніпровського РУ ГУ, яке відкрило КС проти ГІОЦ.
Там є люди, що зацікавилися цим питанням. Вже телефонували нам і питали, чому досі не подали.
А може і Дн.РУГУ МВС, і до ГУ МВС ?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email