'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Судебная тяжба с водоканалом  (Прочитано 71741 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВЕНЕЦиЯ

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 378
    • Перегляд профілю
Re: Судебная тяжба с водоканалом
« Reply #30 : 20 Березня 2013, 20:37:58 »

Вот еще мысль пришла, вы не знаете - не придусмотрены ли какие-либо штрафные санкции за просрочку поверки счетчика? А то мало ли - придет она заявление писать, а ей опа - давайте платите штраф какой-нить. :)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судебная тяжба с водоканалом
« Reply #31 : 20 Березня 2013, 20:41:14 »

Не передбачено.
Записаний

ВЕНЕЦиЯ

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 378
    • Перегляд профілю
Re: Судебная тяжба с водоканалом
« Reply #32 : 20 Березня 2013, 20:52:14 »

Хорошо. Хоть где-то штрафов нет  :)))
Тогда по такой схеме и будем действовать.
Записаний

ВЕНЕЦиЯ

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 378
    • Перегляд профілю
Re: Судебная тяжба с водоканалом
« Reply #33 : 20 Березня 2013, 21:01:58 »

Я таких бумаг не писала. примерно такого содержания должно быть заявление или что-то еще нужно добавить?
шапка - директору (начальнику)....... такому то от такой-то, проживающей по адресу такому-то..... заявление....
прошу вас провести поверку прибора учета воды по такому-то адресу....
или как? нужно указывать номер водомера? нужно ли ссылаться на нормы законы, в частности на 630 постановление о том, что это "их работа"....

подкорректируйте :)
Записаний

ВЕНЕЦиЯ

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 378
    • Перегляд профілю
Re: Судебная тяжба с водоканалом
« Reply #34 : 20 Березня 2013, 21:25:53 »

маленькое уточнение: для обжалования суд приказа дается 10 дней. Скажите если я получила документы в канцелярии 13 марта у меня 22 марта - последний день подачи заявления? все верно?
Записаний

nemo

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 293
  • City: Запоріжжя
    • Перегляд профілю
Re: Судебная тяжба с водоканалом
« Reply #35 : 20 Березня 2013, 21:50:40 »


прошу вас провести поверку прибора учета воды по такому-то адресу....
или как?
А попробуйте просто подтолкнуть к действию водоканал примерно таким вопросом в своей заяве:
"...мол а не подскажите, когда срок поверки водомера №...... установленного по адресу......и кто за сроки поверки отвечает, согласно ПКМУ №630?"
« Останнє редагування: 20 Березня 2013, 22:07:48 від nemo »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судебная тяжба с водоканалом
« Reply #36 : 20 Березня 2013, 23:28:51 »

маленькое уточнение: для обжалования суд приказа дается 10 дней. Скажите если я получила документы в канцелярии 13 марта у меня 22 марта - последний день подачи заявления? все верно?
Якщо отримали 13, то перший день є 14, а десятим є 23. 23 це субота, тому останній день це понеділок 25.
Цитувати
Відповідно до норми ст. 69 ЦПК України:
« 1. Перебіг процесуального строку починається з наступного дня після  відповідної  календарної  дати  або настання події,  з якою пов'язано його початок.».
Відповідно до норми ч. 3 ст. 70 ЦПК України:
« 3. Якщо закінчення строку припадає на вихідний,  святковий чи інший  неробочий  день,  останнім днем строку є перший після нього робочий день.»
Записаний

ВЕНЕЦиЯ

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 378
    • Перегляд профілю
Re: Судебная тяжба с водоканалом
« Reply #37 : 20 Березня 2013, 23:36:22 »

Большое спасибо за пояснения, уже прочла. Но лишний раз просто перестраховалась. Значит отвезу в пятницу. :)
А сможете подсказать еще по поводу содержания заявления на поверку водомера, как правильнее будет его написать (нет практики подобных заявлений). :)
Я там выше писала об этом.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судебная тяжба с водоканалом
« Reply #38 : 20 Березня 2013, 23:52:10 »

Я таких бумаг не писала. примерно такого содержания должно быть заявление или что-то еще нужно добавить?
шапка - директору (начальнику)....... такому то от такой-то, проживающей по адресу такому-то..... заявление....
прошу вас провести поверку прибора учета воды по такому-то адресу....
или как? нужно указывать номер водомера? нужно ли ссылаться на нормы законы, в частности на 630 постановление о том, что это "их работа"....

подкорректируйте :)
Заставити водоканал самостійно і за свій рахунок  робити повірку  без рішення суду не вдасться, тому на заяву "прийдіть та зробіть" отримаєте відписку, що він повірку не проводить.
Можливо прислати контролера для зняття пломби не вважатимуть за потрібне, бо з 2010р. покази лічильника не враховують. Можуть відповісти, що пломба вже не має значення  - знімайте. Слід наполягати, на тому що Ви самі не вправі це робити.
Можуть зняти пломбу без акту, або без фіксації показів. Цього допускати не можна. Інакше потім нічого довести не буде можливим.
Посилатися на ПКМУ 630 потрібно, особливо на той пункт яким зобов'язано виконавця слідкувати за дотриманням строків.
Записаний

ВЕНЕЦиЯ

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 378
    • Перегляд профілю
Re: Судебная тяжба с водоканалом
« Reply #39 : 21 Березня 2013, 19:11:31 »

Юрий Васильевич, еще раз огромное спасибо за подсказки и помощь.
Я думаю в нашем случае не стоит настаивать на поверке за их счет (просто в наших интересах все это быстрее решить). Я например уже дважды проходила поверку (мой счетчик) и оба раза приходилось платить из своего кармана.  :)
так что этот момент сейчас не принципиальный, главное ее сделать.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судебная тяжба с водоканалом
« Reply #40 : 21 Березня 2013, 20:20:32 »

В особистих глянули?
Записаний

ВЕНЕЦиЯ

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 378
    • Перегляд профілю
Re: Судебная тяжба с водоканалом
« Reply #41 : 21 Березня 2013, 21:01:37 »

Да, большое спасибо. Но думаю полный текст мне не понадобиться. Напишу кратенько - нам главное сейчас эту поверку сделать (в принципе).
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судебная тяжба с водоканалом
« Reply #42 : 21 Березня 2013, 23:08:58 »

Так все не знадобиться, але я не став  "різати".
Є ще така ідея. Зробити фото лічильника, крупно, щоб було видно опломбування та № лічильника. Фото разом  з Актом про опломбування (в ньому теж № зазначено,  тому не водоканал не скаже,  що то на фото невідомий лічильник) додати до заяви про скасування СН, як доказ наявності спору про право стосовно нарахувань за останній період.
Якщо СН "автоматом" не скасують, а викличуть сторони, то водоканал, побачивши таке, сам мигом прибіжить знімати пломбу. Залишиться тільки Акт  з них "вибити".
Записаний

ВЕНЕЦиЯ

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 378
    • Перегляд профілю
Re: Судебная тяжба с водоканалом
« Reply #43 : 22 Березня 2013, 21:19:40 »

:)
друг мне сегодня предложил - говорит, а чего вы морочитесь, купите новый счетчик за 100 грн и поставьте....
:)

я правда не знаю зачем это делать и какие последствия могут быть, но решила данное предложение "несведущих" людей прописать, ну если не полезное, то может просто повеселит :)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судебная тяжба с водоканалом
« Reply #44 : 23 Березня 2013, 00:29:49 »

:)
друг мне сегодня предложил - говорит, а чего вы морочитесь, купите новый счетчик за 100 грн и поставьте....
:)

я правда не знаю зачем это делать и какие последствия могут быть, но решила данное предложение "несведущих" людей прописать, ну если не полезное, то может просто повеселит :)
Наслідки будуть такі: Ви потім ніяким чином не доведете, що нарахування без врахування показів лічильника були неправомірні. Тільки і всього.
А так ніяких проблем, хоть новий поставте ( у нас можно  за 83 грн. придбати), хоть самі зніміть старий і здайте на повірку ( повірка буде вартувати дешевше ), а потім поставте на місце (якщо визнають  придатним ). Далі подасте заяву про взяття на абоноблік. Вам  його опломбують і з  дати опломбування нарахування будуть  по  лічильнику.
Між старим і новим може ще бути різниця в тривалості міжповіркового інтервалу ( зараз випускають  ліічильники і з теміном у 4 роки).
Доречі, і в разі якщо водоканал розпломбує з актом, ви можете не повіряти його,а поставити новий (просто тоді трохи складніше буде доводити що нарахування без врахування показів лічильника були неправомірні, бо ж не буде доказу що той лічильник і досі є справним).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email