'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Юрій Васильович

Сторінок: [1] 2 3 ... 626
1
предмет иска  задолженность по членским и коммунальным. не про долевое участие и утримання частки майна.
Проверила текст - в первичном иске и уточненном  текст один и тот же .
Так і в первинному є утримання майна: "...з оплати членських внесків, до яких входять оплати послуг з утримання будинку...". Утримання будинку і є утриманням майна. І оплачується утримання будинку саме за принципом дольової (пропорційно долі власності  будинку) участі.
Я те речення в первинному мабуть не побачив... Також обговорення первинного позову відбувалось спочатку без викладення всіх матеріалів, зокрема розрахунку боргу... Ми читали в позові про членські.  А зараз, на прикладі розрахунку боргу за січень 2018р., видно, що саме "членських внесків" у складі боргу і нема.

2
Может написать ходатайство\заявление\жалобу судье\председателю суда?
Считаю что  истец умышленно затягивает рассмотрение дела.
"Позивач умисно затягує розгляд справи" - це, приблизно, те саме, що й  "бджоли протестують проти меду"... ;D
Тут мова  не про "затягування",  а про упередженність суду, порушення диспозитивності.
Заява про відвід судді. Скарга до ВККСУ. Але ВККСУ не працює... І запрацює не раніш ніж восени:
Цитувати
Ухвалені Верховною Радою у першому читанні зміни до закону про судоустрій щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів перебувають на фінальній стадії розгляду.
https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3238680-proekt-zakonu-pro-vidnovlenna-roboti-vkks-vze-na-finalnij-stadii-rozgladu-maluska.html
Скарга до ВРП.  https://hcj.gov.ua/
Зразок скарги щодо дисциплінарного проступку судді (суддів) (дисциплінарна скарга)
https://hcj.gov.ua/page/zrazky-dyscyplinarnoyi-skargy-ta-zayav-shchodo-nesumisnosti
Тільки строки для заяви про відвід через упередженість (ухвалу про долучення додаткових доказів) вже сплинули. А у судді ще є "відмазка"
Цитувати
Стаття 12. Змагальність сторін
....
5. Суд, зберігаючи об’єктивність і неупередженість:
...
3) роз’яснює у випадку необхідності учасникам судового процесу їхні процесуальні права та обов’язки, наслідки вчинення або невчинення процесуальних дій;
...

3
Про это буду пока молчать - предмет иска  задолженность по членским и коммунальным. не про долевое участие и утримання частки майна.
Мовчати - не мовчати, яка різниця. Чому я це згадав? Тому,  що Ви весь час наголошуєте
По Уставу расчеты производятся по жилой площади,
От я і хотів пояснити, що ця обставина не вплине на ршіення  суду.
Щодо предмету позову, перечитайте уточнення до позовної заяви. Там "закладено" всі можливі платежі...

4
Может написать ходатайство\заявление\жалобу судье\председателю суда?...

...Прошу суд ускорить рассмотрение дела на основании имеющихся доказательств.
Отримаєте
Цитувати
Стаття 48. Незалежність судді
1. Суддя у своїй діяльності щодо здійснення правосуддя є незалежним від будь-якого незаконного впливу, тиску або втручання.
2. Суддя здійснює правосуддя на основі Конституції і законів України, керуючись при цьому принципом верховенства права. Втручання у діяльність судді щодо здійснення правосуддя забороняється і має наслідком відповідальність, установлену законом.
3. Суддя не зобов’язаний давати жодних пояснень щодо суті справ, які перебувають у його провадженні, крім випадків, установлених законом.
4. Суддя зобов’язаний звернутися з повідомленням про втручання в його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя до Вищої ради правосуддя та до Генерального прокурора.
5. Незалежність судді забезпечується:
1) особливим порядком його призначення, притягнення до відповідальності, звільнення та припинення повноважень;
2) недоторканністю та імунітетом судді;
3) незмінюваністю судді;
4) порядком здійснення правосуддя, визначеним процесуальним законом, таємницею ухвалення судового рішення;
5) забороною втручання у здійснення правосуддя;
6) відповідальністю за неповагу до суду чи судді;
7) окремим порядком фінансування та організаційного забезпечення діяльності судів, установленим законом;
8) належним матеріальним та соціальним забезпеченням судді;
9) функціонуванням органів суддівського врядування та самоврядування;
10) визначеними законом засобами забезпечення особистої безпеки судді, членів його сім’ї, майна, а також іншими засобами їх правового захисту;
11) правом судді на відставку.
6. Органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, а також фізичні і юридичні особи та їх об’єднання зобов’язані поважати незалежність судді і не посягати на неї.
7. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу визначених Конституцією України та законом гарантій незалежності судді.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1402-19#Text

5
По Уставу расчеты производятся по жилой площади,
ЦКУ:
Цитувати
Стаття 322. Тягар утримання майна

1. Власник зобов'язаний утримувати майно, що йому належить, якщо інше не встановлено договором або законом.
Стаття 382. Квартира як об'єкт права власності

1. Квартирою є ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання.

2. Усі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Спільним майном багатоквартирного будинку є приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення, а також будівлі і споруди, які призначені для задоволення потреб усіх співвласників багатоквартирного будинку та розташовані на прибудинковій території, а також права на земельну ділянку, на якій розташований багатоквартирний будинок та його прибудинкова територія, у разі державної реєстрації таких прав.

{Частина друга статті 382 в редакції Закону № 417-VIII від 14.05.2015
ЗУ № 417
Цитувати
Стаття 7. Обов’язки співвласників багатоквартирного будинку

1. Співвласники зобов’язані:

1) забезпечувати належне утримання та належний санітарний, протипожежний і технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку;

2) забезпечувати технічне обслуговування та у разі необхідності проведення поточного і капітального ремонту спільного майна багатоквартирного будинку;

3) використовувати спільне майно багатоквартирного будинку за призначенням;

4) додержуватися вимог правил утримання багатоквартирного будинку і прибудинкової території, правил пожежної безпеки, санітарних норм;

5) виконувати рішення зборів співвласників;

6) забезпечувати додержання вимог житлового і містобудівного законодавства щодо проведення реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення приміщень або їх частин;

7) відшкодовувати збитки, завдані майну інших співвласників та спільному майну багатоквартирного будинку;

8) додержуватися чистоти в місцях загального користування і тиші згідно з вимогами законодавства;

9) забезпечувати поточний огляд і періодичне обстеження прийнятого в експлуатацію в установленому законодавством порядку багатоквартирного будинку протягом усього життєвого циклу будинку та нести відповідальність за неналежну експлуатацію згідно із законом;

10) своєчасно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги.

2. Кожний співвласник несе зобов’язання щодо належного утримання, експлуатації, реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку пропорційно до його частки співвласника.

3. У разі відчуження квартири чи нежитлового приміщення новий власник набуває усіх обов’язків попереднього власника як співвласника.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/417-19#n138 По суті п. 6.1.6. статуту, в частині застосування "житлової" площі, суперечить нормам чинного законодавства...

6
Зрозумів.
Так, площі різняться.   Однокімнатні: 37,6; 39,15; 39,2; 39,2; 39,2; 39,3; 39,15; 39,6; 39,4 (де 37,6 - відсутні 2 балкони).
Двокімнатні: 49,6; 48,4; 49,3; 49,3; 48,4; 48,1; 47,9; 48,67; 48,26.
Але це не вина техніка. Це "вина" існуючих допусків у виробництві будівельних матеріалів та у монтажі будівельних конструкцій. Вимірювання робилося одночасно під час виготовлення техпаспорту будинка. А техпаспорти квартир хоча і робился у різнй час різними людьми, але дані для них  бралися з вже існуючого техпаспорту будинка.
На одному "стояку" може бути, наприклад,  кімната 4,53 х 4,20  та кімната 4,55 х 4,23. Це, відповідно, площі 19,03 та 19,25  кв. м.

7
А площади по стояку тоже гуляют?
Не зрозумів запитання.

8
Зацепка?
Я вже відповідав...
Ви не зрозуміли...  Або і там, і там житлова. Або і там, і там загальна.
Потрібно знати, що то за 3432,3 кв. м?  Якщо то з балконами, то Ви не "внакладе"... Бо 47, то без.  Якщо без, то тоді 47 то вірно. Так, за статутом житлова, але тоді і ділити треба на житлову, а не на 3432,3. Зачіпка буде, коли ділитимуть на житлову (що буде значно менше 3432,3),  а множитимуть на 47 (то буде порушення пропорційності з завищенням Вашого платежу).
Якщо пропорційність дотримана (або і там, і там житлова, або і там, і там загальна), то суд не вбачатиме порушення у застосуванні загальної.
3432,3 кв. м дуже схоже на "без балконів".  У мене подібниий будинок - загальна з балконами на 300 кв. м. більше.

9
для меня остается загадкой проведение расчетов по квартире исходя из 47 м2...это что? ни жилая. ни общая.....
Ймовірно, що користується даними площ ще з радянських часів. Не проводилось уточнення площ після отримання власниками квартир технічних паспортів на квартири. Раніше площі балконів та лоджій не враховувалися.

10
договор №310\1 - текущий ремонт электросетей жилого дома по программе  совместного финансирования. 20% суммы в размере 39 998,65 грн оплачивает ЖСК.
Не по судовому позову...
39 998,65 грн. - 20 %.   100 % буде 199 993,25 грн.   200 тис. грн. поточний ремонт у довопід'їздній дев'ятиповерхівці?  Це якась маячня... Спільно фінансує хто? ОМС?
Це дуже схоже на операцію по розпилу бюджетних коштів...  Цікаво було б бачити кошторис на ці роботи.

11
...20% суммы в размере 39 998,65 грн оплачивает ЖСК.
Це всього 547,72 грн.  з Вашої квартири.  Де і як це відображенно у розрахунку боргу? Це одноразовиий внесок чи це "розкидано" на якийсь строк? Договір від травня 2019р., зараз вже травень 2021р. Роботи виконано? Акти здачі-прийняття виконаних робіт надано? Є якесь пояснення, яку саме частину боргу відповідача цей доказ засвідчує?

12
Новини / Re: Поздоровлення! Вітання!
« : 02 Травня 2021, 12:31:50 »
 Усіх християн східного обряду вітаю зі світлим святом Великодня!

13
На последнем заседании адвокат утверждала что новые доказательства подают потому что их истребовал ответчик, который обязан был подать клопотання в письменном видено не подал.
Відповідач сам не витребовує. Витребовує суд. За клопотанням сторін... Якщо нема ухвали про витребування,  то принесли з власної ініціативи. Потрібне клопотання про долучення з поновленням строків (це ж їх докази, які "У нас все есть" і які повинні були бути подані вчасно). Суддя підказує:
"Принесли все что просил ответчик" ....
и тут судья говорит: и про поновлення строків :o адвокат: да,  ходатайство про поновлення строків,,,,,, (наверное предоставления доказательств). С судьей уже кто-то переговорил?
Спросил мое мнение - ответила против, т.к. доказательства должны быть предоставлены вместе с иском. Адвокат ответила что считает что сразу принесли все что считаю нужным. Судья решил доказательства принять.
Робиться все, щоб узаконити невчасне подання доказів.
А розрахунку як не було, так і нема. Спочатку був так званий "розрахунок" на підставі не відомо звідки узявшихся місячних платежів. Тепер так званий "розрахунок" на підставі не відомо звідки узявшихся складових місячних платежів.

14
судья отвод отклонит и обозлится?
То визнайте весь борг у 70 тис. з 01.01.2014р. до тепер, сплатіть і покажіть судді платіжку. Суддя буде радий. А вже як голова ЖБК радітеме...  ;D

15
Как бы  в  тему  еще...
- Зачем Поставщики  принуждают заключать Договора  присоединения? Это только по газу  и  электрике, а  остальные  могут Публичной  офертой?
Договір прєднання теж може бути публічним.
Навіщо комунальникам договори приєднання? Щоб Ви не могли пропонувати свої умови:
Цитувати
Стаття 634. Договір приєднання

1. Договором приєднання є договір, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому. Друга сторона не може запропонувати свої умови договору.

2. Договір приєднання може бути змінений або розірваний на вимогу сторони, яка приєдналася, якщо вона позбавляється прав, які звичайно мала, а також якщо договір виключає чи обмежує відповідальність другої сторони за порушення зобов'язання або містить інші умови, явно обтяжливі для сторони, яка приєдналася. Сторона, яка приєдналася, має довести, що вона, виходячи зі своїх інтересів, не прийняла б цих умов за наявності у неї можливості брати участь у визначенні умов договору.

3. Якщо вимога про зміну або розірвання договору пред'явлена стороною, яка приєдналася до нього у зв'язку зі здійсненням нею підприємницької діяльності, сторона, що надала договір для приєднання, може відмовити у задоволенні цих вимог, якщо доведе, що сторона, яка приєдналася, знала або могла знати, на яких умовах вона приєдналася до договору.

Сторінок: [1] 2 3 ... 626

Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email