'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: моя переписка с жеком. рассудите, уважаемые юристы!  (Прочитано 90467 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

мною был отправлен запрос в кмда по тарифам.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

получен ответ.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

продолжение
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

далее
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

далее
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

еще
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

еще
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

и еще
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Пока не будет ЗАКОННО установленных новых тарифов - будет действовать пусть отмененный но п. 2!
Ну проблема для меня как раз в том, что если под словом "ЗАКОННО" мы подразумеваем регистрацию в ГУЮ, то п.2 ЗАКОННО незаконен.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Законно - это не только регистрация в ГУЮ....

ПСАНДРА: во первых к одному сообщению можно присоединить до 4х файлов, а во вторых: 748 РКМДА не является тайным. Так же как и 641 , которое отменено решением суда в деле Кули В.И.!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Найбільш поширеними є чотири варіанти:
1. Тариф 0
2. Тариф ім.Омельченка.
3. Тариф 2009 року.
4. Оплата індивідуально розрахованої вартості конкретної послуги (вивезення сміття, обслуговування ліфту, тощо).

Шановна, Тетяно. Оскільки для мене це питання також актуальне, з пп.1 і 4 мені зрозуміло, а от для пп.2 і 3 що може бути аргументом? Щодо п.2, то ті тарифи ніби-то скасовані зареєстрованою РКМДА. Питання не горить, можу почекати аж до після цейтноту  ;) 

Моя думка.
Якщо чітко виконувати норми законодавства в комплексі (Конституція- ЦК- ЗУ Про ЖКП - ПКМУ 529, ПКМУ 955, ПКМУ 959) - то законним є тариф, що дорівнює нулю. Плюс відшкодування понесених ЖЕО витрат на надання конкретних послуг за умови, що ЖЕО доведе факт надання послуг, факт і розмір понесених витрат.

Пока не будет ЗАКОННО установленных новых тарифов - будет действовать пусть отмененный но п. 2!

Ну проблема для меня как раз в том, что если под словом "ЗАКОННО" мы подразумеваем регистрацию в ГУЮ, то п.2 ЗАКОННО незаконен.

Як на мене - тарифи ім. Омельченка незаконні. Погоджуюсь з Nimfa. У мене немає обгрунтування законності тарифів Омельченка. Єдине - психологічна складова "останній тариф, що був законним". Що дає можливість його використовувати при переговорах щодо індивідуального тарифу.

Додатково. Для того, щоб тариф був законним, потрібна не тільки його реєстрація в ГУЮ. ПОтрібно, щоб формування і прийняття цього тарифу виконувалось у відповідності до ЗУ Про ЖКП + ПКМУ 529, ПКМУ 955, ПКМУ 959 (а нині - ЗУ Про ЖКП + ПКМУ 869).

Приблизно рік тому відбувалось обговорення законності тарифів ім. Омельченка. Цитую аргументацію Віктора Івановича.
Ну и по поводу тарифов:
(еще раз напоминаю: все написаное здесь - это плод МОЕЙ фантанзии, вы все делаете на свой страх и риск и т.п.)

ИТАК:
для 529 (придомовая территория) не смотря на то что 748 розпоряджение КМДА не соответствует действующему законодательсту я предлагаю использовать тарифы записанные именно в нем, ибо оно единственное которое не утратило силу, и было принято с соблюдением всех формальностей...
{...}
Поэтому я предлагаю Вам использовать тарифы из утратившего силу разпоряжение №1245 с коэффициентом 0,5.

І нічого путнього з цих рекомендацій не вийде.
1) Розпорядження КМДА  від 19.05.2000 р. № 748 дійсно повністю не скасоване, але не може застосовуватися, оскільки суперечить актам, що мають вищу юридичну силу. Останнім з них є постанова КМУ від 20.05.2009 р. № 529. Крім того, в розпорядження КМДА № 748 вносилися зміни незаконним способом, причому деякі з розпоряджень КМДА про внесення змін остаточно скасовані (наприклад, від 30.05.2007 р. № 641).
2) Розпорядження КМДА  від 20.06.2002 р. №1245 скасоване законним розпорядженням КМДА від 18 квітня 2008 р. № 578 (зареєстровано в ГУЮ у м. Києві 15 травня 2008 р. за №12/778), а тому не може застосовуватися.
РЕКОМЕНДАЦІЇ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ.

ТЕма http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4906.0.html
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Вы победили...
Я сдался :)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Вы победили...
Я сдался :)
ВАВАНчик, ніколи собі не ставила таку задачу - змагатися з Вами. Навпаки. На моє розуміння, наша віртуально-реальна спільнота зібралась, щоб допомагати один одному. А не перемагати один одного. Нам є з ким змагатись в залах судових засідань.

Ще раз про тарифи.
Попередній мій пост стосувався теоретичних підходів до законності тарифів.
А щодо практики і прийняття рішення. Кожен вирішує для себе сам. В залежності від багатьох чинників.

Наприклад, нульовий тариф гарантовано доведеться відстоювати в суді. А стан правосвідомості переважної більшості суддів загальновідомий. І отримати позитивне для споживача судове рішення - робота не проста.
В.І. свої договори з нульовим тарифом отримав після двох судових процесів, одного виконавчого провадження, стягнення з ЖЕО моральної шкоди та неодноразових штрафів з ЖЕО та їх керівників.
В моїй виграній справі на укладання договору по ПКМУ №630 - відкрито виконавче провадження. Проміжний результат (судове рішення) використовую. Остаточного результату (підписаного виконавцем мого проекту договору) ще не отримала. В роботі.

З іншого боку: Поганий мир краще доброї сварки.
І якщо ЖЕО погоджується прописати в договорі прийнятну для споживача суму тарифу (хоч Омельченка, хоч 2009 р., хоч з довідника "стеля") - такий варіант теж не варто ігнорувати. Мистецтво домовлятися, мистецтво компромісів, мистецтво можливого.
На жаль, спокій у відносинах з ЖЕО споживач може отримати тільки при наявності підписаних договорів.
В усіх інших випадках продовжуватиметься стан перманентної боротьби.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Шановна psandra Щодо Вашого запиту та отриманої відповіді. Пропоную подивитись тему, в якій Перо опублікував свій запит і відповідь КМДА щодо тарифів. http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6483.0.html
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email