'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП-виконавець приєднано до КП-2, а КП ГІОЦ від імені ЦКС малює "борг" перед КП-3  (Прочитано 44256 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Цитувати
КП-виконав припин і приєдн до КП-2,а КП ГІОЦ від ім.ЦКС приписує борг перед КП-3
Ну Ви і назву вигадали...
Ні, я не вигадав. Сьогодні я отримав нову інформацію від Дарницької РДА - виявляється, що КП "Дирекція замовника" не ліквідується (мене дезінформували по телефону чиновники КМДА), а реорганізоване, а точніше - його приєднали до КП "Центр обслуговування споживачів Шевченківського району", код ЄДРПОУ 31731838, а само це КП - перейменували у КП "Центр обслуговування споживачів "! Це КП (про яке я перший раз чую) і є правонаступник КП "Дирекція замовника"!
Ось посилання на рішення КМР від 23.05.2018 р. № 838/4902 "Про реорганізацію комунальних підприємств шляхом приєднання":
https://kmr.gov.ua/sites/default/files/684_2.pdf
Ось дані з реєстру Мінюста про КП "Центр обслуговування споживачів":
(click to show/hide)
Тобто, тепер перелік моїх відповідачів виглядає приблизно так:

Відповідач-1: комунальне підприємство «Дирекція замовника з управління житловим господарством Дарницького району м. Києва»
(код ЄДРПОУ 31722755)
Відповідач-2: комунальне підприємство «Головний  інформаційно - обчислювальний центр»
(код ЄДРПОУ 04013755)
Відповідач-3: комунальний концерн «Центр комунального сервісу»
(код ЄДРПОУ 39946227)
Відповідач-4: комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва»
(код ЄДРПОУ 39604270)
Відповідач-5: комунальне підприємство "Центр обслуговування споживачів"
(код ЄДРПОУ 31731838).

Якщо раптом з рахунків зникне "борг" у розмірі 28956,64 грн., то я приберу з переліку відповідачів КП "Керуюча компанія", а от щодо КК "ЦКС" - не знаю, що робити, бо у його склад входить КП "Дирекція замовника".

Тепер мені треба написати претензію про перерахунок по останнім законним тарифам за період з 01.12.2006 р. по 30.04.2015 р. до КП "Центр обслуговування споживачів", бо саме вони є правонаступниками "старого" КП і саме вони, а не КК "ЦКС" можуть подати на мене в суд з вимогою сплатити "борг".

ПИТАННЯ:
Мені не зрозуміло - якщо КП "Дирекція замовника" приєднано до КП "Центр обслуговування споживачів" і останнє є його правонаступником, то чи треба тоді взагалі позиватись до КП "Дирекція замовника". Може Відповідачем-1 повинен бути правонаступник (КП "Центр обслуговування споживачів")?
« Останнє редагування: 01 Лютого 2019, 20:03:58 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ні, я не вигадав. Сьогодні я отримав нову інформацію від Дарницької РДА -
До чого тут інформація? Я про назву теми. Хто, крім Вас звичайно, може розшифрувати цю абракадабру
Цитувати
КП-виконав припин і приєдн до КП-2,а КП ГІОЦ від ім.ЦКС приписує борг перед КП-3
?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Відповідач-5: комунальне підприємство "Центр обслуговування споживачів"
(код ЄДРПОУ 31731838).
Такого ще нема... За цим кодом є "ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ"...
Тобто Рішення Київради ще не виконане.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Ні, я не вигадав. Сьогодні я отримав нову інформацію від Дарницької РДА -
До чого тут інформація? Я про назву теми. Хто, крім Вас звичайно, може розшифрувати цю абракадабру
Цитувати
КП-виконав припин і приєдн до КП-2,а КП ГІОЦ від ім.ЦКС приписує борг перед КП-3
?
Сподіваюсь, що так буде всім зрозуміло:
Цитувати
КП-виконавець приєднано до КП-2, а КП ГІОЦ від імені ЦКС малює "борг" перед КП-3
Мені б хотілось порад по моїм питанням.
« Останнє редагування: 01 Лютого 2019, 21:55:39 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Позиватись до "Центр обслуговування споживачів" не можна. Він ще не існує...
В старому кодексі була норма:
Цитувати
Стаття 201. Обов'язок суду зупинити провадження у справі
1. Суд зобов'язаний зупинити провадження у справі у разі:
2) злиття, приєднання, поділу, перетворення юридичної особи, яка була стороною у справі;
В новому я такої норми не бачу...   Думаю, до № 1 - № 4 позиватися можно. Якщо хтось зникне - залучать правонаступника (за старим кодексом треба було чекати завершення  злиття, приєднання, поділу, перетворення юридичної особи...).
Позиватись до КП "ЦОС ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ" нема сенсу до завершення процедури приєднання. А після завершення, його залучать як правонаступника...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Позиватись до "Центр обслуговування споживачів" не можна. Він ще не існує...
В старому кодексі була норма:
Цитувати
Стаття 201. Обов'язок суду зупинити провадження у справі
1. Суд зобов'язаний зупинити провадження у справі у разі:
2) злиття, приєднання, поділу, перетворення юридичної особи, яка була стороною у справі;
В новому я такої норми не бачу...   Думаю, до № 1 - № 4 позиватися можно. Якщо хтось зникне - залучать правонаступника (за старим кодексом треба було чекати завершення  злиття, приєднання, поділу, перетворення юридичної особи...).
Позиватись до КП "ЦОС ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ" нема сенсу до завершення процедури приєднання. А після завершення, його залучать як правонаступника...
Дякую. Логічно. Але тоді виходить, що Дарницька РДА у своєму листі надала мені невірну інформацію, бо вони написали, що:
Цитувати
1) Відповідно до п. 1 рішення КМР від 23.052018 № 838/4902 ... - КП "Дирекція замовника...", код ЄДРПОУ 31722755, реорганізовано шляхом приєднання до КП "ЦОС ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ", код ЄДРПОУ 31731838.
2)...
3) КП "ЦОС ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ", код ЄДРПОУ 31731838, перейменовано у ,  КП "ЦОС".
(Я скорочував назви.)
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

...вчора моя претензія до КП "Дирекція замовника"
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10217.msg63534#msg63534
, яку я надіслав рекомендованим листом, була вручена особисто (див. нижче). Це добре, бо навіть на пошті сказали, що листи до них на їх стару адресу (а це їх юридична адреса), повертаються. Тепер мені не важливо, чи буде відповідь (перерахунку по останнім законним тарифам я все одно не дочекаюсь від них), чи не буде - я 4-го лютого березня подам до них судовий позов.
- бо КП має право готувати відповідь на звернення місяць.
Сьогодні подзвонили з пошти і сказали, рекомендований лист, адресований до КП "Дирекція замовника", повернувся з відміткою "адресат вибув".
ПИТАННЯ:
1) Оскільки у мене є:
а) поштова квитанція з доказом того, що я відправив рекомендований лист до КП "Дирекція замовника" і
б) роздруківка з Укрпошти про вручення особисто рекомендованого листа адресату,
то я думаю, що немає значення, що лист повернувся, бо цих доказів повинно бути достатньо для суду, що КП "Дирекція замовника" мою претензію отримало. Я правий чи ні? ???
2) Якщо цього недостатньо, то що - треба посилати претензію про перерахунок платежів за період з 01.12.2006 р. по 30.04.2015 р. по останнім законним тарифам до КП «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району» (правонаступника КП "Дирекція замовника")?  ???
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Не так все просто: ось нова роздруківка з Укрпошти про вручення особисто рекомендованого листа адресату... другий раз - на цей раз 02.02.2019 р. (на пошті сказали, що за заявою КП "Керуча компанія" лист перенаправили на адресу вул. Заслонова,3). Цікаво, пригоди листа вже закінчились, чи ще ні?  ???
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

...вчора моя претензія до КП "Дирекція замовника"
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10217.msg63534#msg63534
, яку я надіслав рекомендованим листом, була вручена особисто (див. нижче). Це добре, бо навіть на пошті сказали, що листи до них на їх стару адресу (а це їх юридична адреса), повертаються. Тепер мені не важливо, чи буде відповідь (перерахунку по останнім законним тарифам я все одно не дочекаюсь від них), чи не буде - я 4-го лютого березня подам до них судовий позов.
- бо КП має право готувати відповідь на звернення місяць.
Сьогодні подзвонили з пошти і сказали, рекомендований лист, адресований до КП "Дирекція замовника", повернувся з відміткою "адресат вибув".
ПИТАННЯ:
1) Оскільки у мене є:
а) поштова квитанція з доказом того, що я відправив рекомендований лист до КП "Дирекція замовника" і
б) роздруківка з Укрпошти про вручення особисто рекомендованого листа адресату,
то я думаю, що немає значення, що лист повернувся, бо цих доказів повинно бути достатньо для суду, що КП "Дирекція замовника" мою претензію отримало. Я правий чи ні? ???
А Ви рекомендований лист до адресата надсилали з "повідомленням відправника про вручення листа"?
Чи ні?
Бо на сайті відстеження відправлень Укрпошти дуже часто інформація не відповідає дійсності.
Іноді вказана одна інформація, на слідуючий день вона змінюється на іншу, а на третій день вона може змінитись на ту, що була в перший раз.
Або ще приклад.
Я отримав нещодавно в Києві посилку з Китаю у своєму відділенні Укрпошти, а на їхньому сайті до сих пір вказано, що відправлення за таким то номером особисто вручене за адресою м.Біла Церква.
« Останнє редагування: 02 Лютого 2019, 22:35:22 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А Ви рекомендований лист до адресата надсилали з "повідомленням відправника про вручення листа"?
Чи ні?
Бо на сайті відстеження відправлень Укрпошти дуже часто інформація не відповідає дійсності.
Іноді вказана одна інформація, на слідуючий день вона змінюється на іншу, а на третій день вона може змінитись на ту, що була в перший раз.
Або ще приклад.
Я отримав нещодавно в Києві посилку з Китаю у своєму відділенні Укрпошти, а на їхньому сайті до сих пір вказано, що відправлення за таким то номером особисто вручене за адресою м.Біла Церква.
1) Листівка з повідомленням не повертається у разі, коли лист не вручений адресату. 2) Вона потрібна для тих, у кого немає комп'ютера з  принтером. 3) Яка різниця, що там "насправді", якщо для суду роздруківка з сайту Укрпошти про вручення листа адресату є належним доказом, який мене влаштовує? 4) У мене завжди інформація з сайту Укрпошти відповідала дійсності.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

1) Листівка з повідомленням не повертається у разі, коли лист не вручений адресату.
Як це листівка не повертається , коли лист не вручений?
Наприклад повістка в суд зберігається у відділенні пошти 5 днів, і якщо її не отримали, то лист повідомлення повертається в суд з відміткою про відмову отримати судову повістку чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження (ст. 128 ЦПК)
А якщо рекомендований лист не є повісткою в суд, то він зберігається у відділенні пошти 30 днів, і якщо його не отримали, то повертається відправнику з відміткою про відсутність особи за адресою місцезнаходження.
А ще є послуга електронного повідомлення, яке може мати офіційний статус.
Цитувати
Електронне повідомлення
Електронне повідомлення від Укрпошти – це послуга з пересилання повідомлення, що роздруковується у поштовому відділенні та доставляється (вручається) одержувачу у вигляді листа або передається на електронну адресу в мережі Інтернет.
Електронне повідомлення може мати офіційний статус за умови проставлення Укрпоштою на ньому позначки «Засвідчене».
https://ukrposhta.ua/dostaviti/pismo/gibridna-poshta/
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

1) Листівка з повідомленням не повертається у разі, коли лист не вручений адресату.
Як це листівка не повертається , коли лист не вручений?
Наприклад повістка в суд зберігається у відділенні пошти 5 днів, і якщо її не отримали, то лист повідомлення повертається в суд з відміткою про відмову отримати судову повістку чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження (ст. 128 ЦПК)
А якщо рекомендований лист не є повісткою в суд, то він зберігається у відділенні пошти 30 днів, і якщо його не отримали, то повертається відправнику з відміткою про відсутність особи за адресою місцезнаходження.
...
Можливо. Мені це сказала працівниця пошти, яка там працює все життя. Але навіщо мені листівка з відміткою "адресат вибув"?  :o Самі подумайте...
А СМС мені приходять: "Відправлення за №... вручене.../дата/"...
Пропоную припинити нове непотрібне обговорення...
« Останнє редагування: 03 Лютого 2019, 02:29:48 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

ПИТАННЯ до юристів (оскільки згідно нового ЦПК всі докази тепер треба подавати разом з позовною заявою і також надавати їх копії відповідно до кількості учасників справи):
Наскільки необхідно приєднувати до позовної заяви проти КП "Дирекція замовника" на захист прав споживачів на перерахунок за ЖКП копії наступних документів:
Цитувати
1.   Довідка АБ № 514446 з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України від 18.09.2012 р. щодо реєстраційних дій відносно комунального підприємства «Дирекція замовника з управління житловим господарством Дарницького району м. Києва».

2.   Статут комунального підприємства «Дирекція замовника з управління житловим господарством Дарницького району м. Києва», затверджений розпорядженням виконавчого органу Київської міської державної адміністрації  № 1320 від 27.07.2012 р.

3.   Рішення Київської міської ради № 201/6417 від 06.10.2011 р. (про зміну назви комунального підприємства «Управління житлового господарства» Дарницького району м. Києва» на комунальне підприємство «Дирекція замовника з управління житловим господарством Дарницького району м. Києва»).

4.   Довідка АБ № 245418 з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України від 05.01.2011 р. щодо реєстраційних дій відносно комунального підприємства  «Управління житлового господарства» Дарницького району м. Києва».

5.   Статут комунального підприємства «Управління житлового господарства» Дарницького району м. Києва» зі змінами, затвердженими розпорядженням Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації  № 731 від 25.12.2009 р.

6.   Наказ  № 180 від 08.08.2008 р. по комунальному підприємству «Управління житлового господарства» Дарницького району м. Києва» про оптимізацію структури підприємства.

7.   Свідоцтво № 408230, серія А01 про державну реєстрацію юридичної особи комунальне підприємство «Управління житлового господарства» Дарницького району м. Києва» з датою заміни свідоцтва від 29.05.2008 р.
Може серед них є такі, що обов'язково треба приєднати, а решту - не обов'язково?  ???

А як щодо інших відповідачів: КП «ГІОЦ», КК «ЦКС», КП «Керуюча компанія" (+ можливо, КП "ЦОС") - аналогічні пакети документів для них також треба готувати і потім всю цю макулатуру ще множити відповідно кількості відповідачів + ще для суду?  :o А ще є квитанції, рахунки, судові рішення і т.д. і т. п...  :o
Може все-таки не всі ці документи обов'язкові? Може якщо будуть якісь питання/сумніви у судді чи заперечення відповідачів, то я на прохання суду надам, чи взагалі - суд у відповідачів сам витребує?  ???
« Останнє редагування: 03 Лютого 2019, 02:56:11 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Надіслав інформаційний запит до Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг щодо діяльності КП ГІОЦ:
(click to show/hide)
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Не так все просто: ось нова роздруківка з Укрпошти про вручення особисто рекомендованого листа адресату... другий раз - на цей раз 02.02.2019 р. (на пошті сказали, що за заявою КП "Керуча компанія" лист перенаправили на адресу вул. Заслонова,3). Цікаво, пригоди листа вже закінчились, чи ще ні?  ???
Я помилився, оскільки цей другий адресат... я сам! Лист повернувся на вихідне поштове відділення і вручений відправнику (його вкинули мені у поштову скриньку з приміткою - "організація вибула, приміщення зачинено")!

Виходить, що я не виконав вимогу п. 6 ч. 3  ст. 175 ЦПК:
Цитувати
6) відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов’язковий досудовий порядок урегулювання спору;
???
Хоча у мене є докази, що я намагався це зробити, але КП "Дирекція замовника" за юридичною адресою, яка вказана в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, немає. Ось що я можу написати у додатках до позовної заяви:
Цитувати
11.   Копія поштової квитанції ПАТ "Укрпошта" № 7381 від 28.01.2019 р. про відправлення рекомендованого листа № 0209108186395 до КП "Дирекція замовника" (Відповідача-1).
12.   Копія претензії Позивача до Відповідача-1 від 28.01.2019 р. про перерахунок за ЖКП.
13.   Роздруківка з сайту Укрпошти про вручення відправлення № 0209108186395 особисто 29.01.2019 р. та перенаправлення його одержувачем до іншого відділення.
Тобто, якийсь "одержувач" по юридичній адресі КП "Дирекція замовника" заявив, що треба перенаправити лист до іншого відділення...

То що мені у такому разі робити: тепер треба посилати претензію про перерахунок платежів за період з 01.12.2006 р. по 30.04.2015 р. по останнім законним тарифам до КП «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району» (правонаступника КП "Дирекція замовника")
(click to show/hide)
?
Чи ті докази, що у мене вже є, свідчать про "вжиття заходів досудового врегулювання спору", згідно п. 6 ч. 3  ст. 175 ЦПК і тому не треба надсилати претензію про перерахунок платежів до правонаступника КП "Дирекція замовника" ???
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email