'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП-виконавець приєднано до КП-2, а КП ГІОЦ від імені ЦКС малює "борг" перед КП-3  (Прочитано 44261 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Конверт не має ознак відкривання?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

1. А яким законом передбачено обов'язкове вжиття заходів досудового врегулювання спору у Вашому випадку?
2. Вжиття заходів досудового врегулювання спору здійснюють з тим, до кого будете потім позиватись.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Конверт не має ознак відкривання?
31 січня 2019 року на місці склеювання стоїть штамп, цілісність якого не порушена, а от що було 29 січня - невідомо, бо зазвичай стандартне склеювання легке і буває, що конверт можна відкрити, а потім обережно приклеїти заново. Але я не бачу, що таке робили...
« Останнє редагування: 05 Лютого 2019, 16:18:10 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Щойно отримав відповідь від КК "ЦКС" на мій запит щодо правонаступника КП "Дирекція замовника". Так ось, вони пишуть, що КП "Дирекція замовника" є діючою юридичною особою, відповідно воно не має правонаступників! (Дарницька РДА мені написала 2 листа з протилежними твердженнями!  :o)

То що - мені треба надіслати претензію до КП "Дирекція замовника" на адресу КК "ЦКС", до складу якого входить КП "Дирекція замовника"?  ???
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

 Претензію на адресу КК "ЦКС" до КП "Дирекція замовника" матимуть підставу повернути. Тоді вже до КК "ЦКС".
З поштою не зрозуміо. Вручено ОСОБИСТО юрособі?  :o  Повинно було б бути "за довіреністю"...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Цитувати
11.   Копія поштової квитанції фіскального чеку ПАТ "Укрпошта" № 7381 від 28.01.2019 р. про відправлення рекомендованого листа № 0209108186395 до КП "Дирекція замовника" (Відповідача-1).
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Надіслав запити до КМДА та КК "ЦКС" щодо актуальної адреси КП "Дирекція замовника":
(click to show/hide)
, а також звернення до КМДА щодо того, що Дарницька РДА дає невірну інформацію щодо КП "Дирекція замовника":
(click to show/hide)
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Претензію на адресу КК "ЦКС" до КП "Дирекція замовника" матимуть підставу повернути. Тоді вже до КК "ЦКС".
З поштою не зрозуміо. Вручено ОСОБИСТО юрособі?  :o  Повинно було б бути "за довіреністю"...
Так, звісно, - це я невірно висловився. Аналогічно, як я написав, (але ще не надіслав) претензію до КП «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району».
А з поштою - вони не могли вручити адресату, бо його там вже давно немає, а є КП "Керуюча компанія", бо у них однакові юридичні адреси. Представник КП "Керуюча компанія" заявив поштарю, що останнім часом КП "Дирекція замовника" було по адресі вул. Заслонова, 3, але виходить, що вони вже і звідтіля вибули... у невідомому напрямку. Тому пошта і не знає, що писати у своїх коментарях...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Думаю, до № 1 - № 4 позиватися можно...
Новелла ЦПК: якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них (п.4 ч.3 ст.175).
« Останнє редагування: 05 Лютого 2019, 21:11:13 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Це й раніш малось на увазі.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А яким законом передбачено обов'язкове вжиття заходів досудового врегулювання спору у Вашому випадку?
Начебто немає такого закону. Ст. 18 ЗУ "Про ЖКП" говорить:
Цитувати
Стаття 18. Оформлення претензій споживачів до виконавців

1. У разі порушення виконавцем умов договору споживач має право викликати його представника для складення та підписання акта-претензії споживача, в якому зазначаються строки, види, показники порушень тощо.

5. Спори щодо задоволення претензій споживачів вирішуються в суді. Споживач має право на досудове вирішення спору шляхом задоволення пред'явленої претензії.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1875-15/ed20140426
Ч. 9 ст. 31 говорить, що
Цитувати
9. Спори щодо формування та затвердження цін/тарифів на житлово-комунальні послуги, а також відшкодування втрат підприємств, що пов'язані із затвердженням цін/тарифів на житлово-комунальні послуги нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, вирішуються в судовому порядку.
Тобто, якщо мою претензію про перерахунок платежів за період з 01.12.2006 р. по 30.04.2015 р. по останнім законним тарифам адресат не отримає (а поки що він не отримав), а я надам докази того, що я намагався вжити заходи досудового врегулювання спору, то суд не буде вважати це порушенням п. 6 ч. 3  ст. 175 ЦПК
Цитувати
6) відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов’язковий досудовий порядок урегулювання спору;
?
Тим більше, що є рішення КСУ № 15-рп/2002 від 09 липня 2002 року у справі N 1-2/2002:
Цитувати
Обов'язкове досудове  врегулювання   спорів,   яке   виключає
можливість  прийняття  позовної  заяви до розгляду і здійснення за
нею правосуддя,  порушує право особи на судовий захист.
Можливість
використання   суб'єктами  правовідносин  досудового  врегулювання
спорів  може  бути  додатковим  засобом  правового  захисту,  який
держава  надає  учасникам  певних правовідносин,  що не суперечить
принципу  здійснення  правосуддя   виключно   судом.   Виходячи  з
необхідності  підвищення  рівня  правового  захисту  держава  може
стимулювати вирішення правових спорів у межах досудових  процедур,
однак  їх  використання  є  правом,  а  не  обов'язком особи,  яка
потребує такого захисту
.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v015p710-02
« Останнє редагування: 05 Лютого 2019, 21:25:07 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Надіслав інформаційний запит до Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг щодо діяльності КП ГІОЦ:
(click to show/hide)
Нацкомфінпослуг перші 3 питання переадресувала до Національного банку України, на решту відповіла загальними фразами, зазначивши, що... не змогли ідентифікувати повною мірою юридичну особу "комунальне підприємство "Головний інформаційно-обчислювальний центр".  :o Прийшлось направили їм уточнений запит з кодом ЄДРПОУ КП ГІОЦ...

Національний банку України на перші два питання мого запиту також відповів загальними фразами. Я направив до них листа з зауваженням, що відповіді на перші два питання запиту я не отримав.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

КК "ЦКС" надав мені адресу голови комісії з реорганізації КП "Дирекція замовника" (Шапірко Н.В.) (приєдную лист). Але Укрпошта не змогла його вручити... з інших причин  :o (приєдную скан). Написав КК "ЦКС" про те, щоб перевірили адресу, оскільки лист не вручено. Мені подзвонили з КК "ЦКС" і сказали, що дійсно вони надали не зовсім коректну адресу, пообіцяли надіслати уточнену... Детектив...  :-\

Позовна заява на захист прав споживачів на перерахунок за ЖКП у мене готова на 95% - чекаю відповідей від всіх майбутніх відповідачів, щоб остаточно визначитись з їх складом та, відповідно, уточнити позовні вимоги...
Чи краще викласти попередній варіант позову на рецензію, бо відповіді можуть надійти через 1-2 тижні, а час працює не на мою користь?  ???
« Останнє редагування: 22 Лютого 2019, 14:28:41 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Виставляю попередній варіант позовної заяви на рецензію (разом з порівняльним розрахунком за ЖКП).
Вже пройшло більше місяця, а мені так і не відповіли на мої претензії відповідачі та КП "Керуюча компанія".
Я направив на "Урядову гарячу лінію" скарги, але почекаю ще тиждень і якщо відповіді не буде, або фіктивний "борг" не зникне з рахунків-повідомлень КП ГІОЦ, то я додам до переліку відповідачів ще й КП "Керуючу компанію".
Прошу юристів писати свої зауваження...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Навіщо  в розрахунку вказано, що втрачено квитанції?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email